PDA

View Full Version: Odbijen ¿Kako konfigurirati urednik gumb za proizvod bbcodes?



forosmb
16-07-11, 14:53
Ja živim u dvojezičnom području koje dijeli španjolski i katalonski kao jezika.

Španjolski je postavljen kao zadani jezik foruma, ali mnogi korisnici kontekstualno mogu promijeniti iz španjolskog na katalonski ovisno o tome koji nit / forumima se nalazite.

Mnogi korisnici će dobiti na gumb mjesto urednika da bi samo umetnuti catalan proizvod bbcodes u željenom poruke.

....

Pokušao sam sakupiti ovaj gumb rukom, ali samo tekst je umetnuta u poruke (bbcodes), a ne izvršiti kao proizvod naredbe.

Postoji jednostavno rješenje za ovo?

<a href="http://img220.imageshack.us/img220/1208/editorm.jpg" target="_blank"> http://img220.imageshack.us/img220/1208/editorm.jpg </ a>

vBET
18-07-11, 12:15
Tu su moguće jednostavna rješenja za pitanje koje ste:
1. Uključite automatsko prepoznavanje jezika (vBET opcija u Admin CP) - korisnici će samo pisati poruke i vBET će neproziran u Lang BBCode automatski
2. Snaga korisnicima da postavite njihove zadani jezik (i opcija u vBET) - kada korisnik ima postavljen svoj zadani jezik koji drugi forum jeziku onda se automatski vBET dodati urednika BBCode opciju (ne kao gumb, ali kao gumb - umotati u jezik ili ne) - možete vidjeti kako to radi čak i na našem forumu - samo postaviti zadani jezik za koji nije engleski (koristiti Korisnik CP).

Molimo Vas da ne trebate više pomoći? :)

vBET
24-07-11, 21:17
Bez odgovora - smatra riješen. Ako ne molimo pišite ovdje:)

forosmb
08-08-11, 22:17
Hvala za odgovor.

Nijedan od tih rješenja se prilagode 100% na moje potrebe ipak.

Ne bih htio na silu moje korisnik za izabrati jezik u profilu, kao i većina od njih promjenu jezika pisanja kod teme ili teme.

Osim toga, Google automatski detektirati jezik ne uklapa ni. To se odnosi samo na postove označene kao [Lang] i kod većine korisnika, bez profila jeziku dodijeljena, na taj način nije funkcionalan.

Imam još jedan relevantno pitanje, a to je da jednom jezik odabran u profilu može se vraća na "nije izabran". Ja inzistiram moji korisnici nemaju fiksni uporabe jezika i profil (to je pravi dvojezično kontekstu), a nakon testiranja konfiguracije vide fiksni asignation da oni mogu vratiti. Mi bi treba popraviti za to.

Moj prijedlog jezika oznake gumb urednik je fleksibilniji i pruža više functionlity "na zahtjev" za korisnike s moje točke gledišta.

Vi bi također trebali biti svjesni da dodajući sekundarne grupe na način vaš proizvod ne utječe vrlo često Korisničkoj albuma konfiguracije. "0" zadana veličina slike albuma znači neograničene veličine i overides bilo koji drugi-a-car Korisničkoj album unaprijed. To je dio vBulletin Korisničkoj mehanike, ali bilo bi najbolje da stvori novi jezik, grupe s nekim fiksnim bez beskonačnog veličina albuma dopuštenja.

Hvala za vašu podršku.

vBET
09-08-11, 18:04
Google samootkrivanje radi samo za poruke koje nisu označene kao [Lang] (nema potrebe da provjerite ako je već podešeno). To se provodi postaviti [Lang] za korisnika poruku i automatski to radi za sve korisnike, bez obzira imaju li oni postaviti svoje zadani jezik ili ne. Pogrešno si shvatila kako se to radi. Ako mislite da se to radi krivo ne vaš forum - molim otvoriti novu temu za novu emisiju.

Molimo otvoriti nove teme za nove teme - to će nam omogućiti da šuga vaše probleme zasebno i držati čistim pitanje povijesti. Nismo u mogućnosti upravljati mnogim pitanjima u jednoj niti. Dakle, molim vas otvoriti nove teme za Korisničkoj pitanje i automatski detektirati ako mislite radi krivo na forumu.

Imajte na umu da dodavanje gumb za jezik BBCode je neka pitanja. Želite li zaista na snagu vaš korisnički svaki put kliknuti na gumb i odaberite jednu od 53 jezika, to nalaz prvi naravno na takav dugi popis. Imajte na umu da stvarni rješenje ne večeru takvo pitanje. I to je učinjeno u svrhu kako bi se izbjeglo takvo pitanje. Također, kao "na zahtjev" funkcionalnost nema svrhe uopće. Tko će napisati svoje poruke u različitim jezicima? Svaka poruka na različitim jezicima, a svaki put odaberite poruku u kojoj je to? ... Još ako netko želi da je bolje koristiti auto-detekciju za to od sile korisnik to odabran je sam.

Vi ne želite da vas prisiljava korisnika da postavite zadani jezik, ali žele ga prisiliti da to svaki put piše poruku? ... Također ne morate na silu vaš korisnički postaviti zadani jezik - molimo Vas da koristite automatsko prepoznavanje jezika. Posrijedi je dizajniran za takve slučajeve i to radi OK. Pogrešno si shvatila kako se to radi.

Korisnik zadani jezik nije zadani jezik vBulletin koristiti. To nema nikakvog utjecaja na ništa, ali urednika. Zašto želite da ga unset?

forosmb
11-08-11, 22:08
Ne trebam tipke za 53 jezika, samo za jednu ne implicitno jedan.
I ne bih silu korisnika ništa. U najgorem slučaju mogao sam urediti i dodati oznake s jednim klikom, a sada priuštiti.

Ja ću otvoriti thread o automatsko prevođenje pitanju kao uostalom to ne radi ok u mom forumu.

vBET
13-08-11, 02:02
Dakle, ako se želite samo za jedan jezik pa imajte na umu da vBET automatski dodaje nešto slično. Ako korisnik je izabrao svoj defaultni jezik, a to je drugi koji forum defaultni jezik, zatim vBET će dodati na svaku urednik opciju koja će omogućiti da automatski neproziran korisnika poruku Lang BBCode. Nije gumb, ali radio gumb - omogućuje da se na (to je postavljen po defaultu) ili ga isključite. Možete vidjeti kako to funkcionira na našem forumu postavljanjem zadani jezik osim engleskog.

Kada se koristi onda urednik šalje dodatne podatke na poslužitelj. To je parametar ime vbet_postInLanguage i to je vrijednost jezični kod koji bi trebao biti uključen u lang BBCode. Dakle, ako želite postaviti svoje gumb tada možete poslati urednik oblik ove podatke kada je gumb postavljen, ili možete definirati tipke sa strane klijenta logika (Java Script) koji će obaviti / razmotati u editor, kada je postavljen gumb / unset. Čini se glup samo postaviti / unset vrijednost za skrivenim vbet_postInLanguage polje (koje možete dodati svojim gumb).
To ne zahtijeva bilo koji Java skripte na sve ako je vaša tipka će biti okvir polje (umjesto skrivenih onaj koji postavlja vrijednost gumb). Čini se da je najjednostavniji način - vBET kada dobiva ovaj parametar postavljen će voditi brigu o omatanje poruku Lang Molimo na strani poslužitelja

Ja ću ići na nove teme za podršku drugim pitanjima. Trebate li više podrške s ovim?

forosmb
15-08-11, 11:54
Hvala za vašu podršku. Ja ne mogu vidjeti jezik izboru radio gumb u mojem 3.7.3 verziji forum.I ćete pokušati aktivirati it.We posao ionako složene situacije. Većina dvojezični korisnici ne bi volio vidjeti bilo koji post prevedene među poznatim languages.But moramo označiti na neki način catalan postove ponuditi prijevode na neke samo španjolski govornika users.In sprezi s automatskim prepoznavanjem, mi bismo korist za opcija "nula", zastava koja bi izbjegla bilo kakve translltion na user.That način i katalonskom i španjolskom postova će se pojaviti u originalnom verzije, te jedini stranac i ne dvojezični čitatelji će zahtijevati prijevod aktiviranje forum.I apreciate Vaš proizvod i mislim da je veliki posao. Ja priznajem naše potrebe su prilično čudan, ali želimo korisnike da se stvarno ugodno s jezikom konfiguraciju stranice.

forosmb
15-08-11, 11:56
Vidim linija izvori su izgubili prilikom uređivanja postova u ovom forumu.

vBET
18-08-11, 11:53
Ako želite imati 0 zastavu, molimo Vas da BBCode notranslate koristiti:) ne će biti preveden na sve - to ne znači da bilo koji jezik. Molimo razmislite je li ono što zaista želite - ako vam podršku i drugih jezika (ne samo onih 2) zatim mnogo poruka neće biti preveden na sve.

Ovo je primjer notranslate BBCode korištenja: This will not be translated at all

Također prijevod za dvojezično korisnici ne bi trebao biti problem - imate uključen izvornu poruku.

Ako wan, na primjer poruke na katalonskom ne prevedene na jeziku X (ali za druge prevedene), tada ćete morati:
1. su one poruke označene kao Catalan
2. modificirati vBET kod BBCode rukovanje dodajući stanje koje će se vratiti izvornim tekstom za ovaj prijevod par.

forosmb
18-08-11, 12:42
Ja ću detaljno definiranje kodiranja izmjene trebam i ja bih da se proračun za taj.

To je ne samo izbjegavanje prijevoda među 2 jezika: Sastoji se na novi pregled konfiguracije dostupne (ne prevodi španjolski i Katalonski) kao implicitno način za forum.

To bi trebao biti dopunjena način obilježavanja trenutni catalan postova na neki automatizirani način (Google dozirani upit ¿?) Prije autodetection se ponovno aktivira.

forosmb
18-08-11, 13:44
Ja priznajem Java-izvorne-verzija pregledavanje je vrlo pogodan za naše dvojezično kontekstu.

Nisam ga do sada testiran kao što sam iako je to samo bio namijenjen za SEO performanse.

vBET
19-08-11, 07:57
Vidim dvije postove prije nego što se molba za pomoć, ali u posljednja koju je napisao da je stvarni rješenje je prikladna. Dakle, uz pretpostavku - Trebate li više pomoć ovdje ili je već u redu? Id vam je činiti - što vam je potrebno?

forosmb
19-08-11, 13:41
Vezano uz temu ovog thread, ja još uvijek mislim gumb u editor za automatizaciju unosa bbcodes djelatnika prema bi bilo velik.

Što se tiče moje konkretne forumu, ja ću detaljno moje potrebe kao projekt u drugoj niti.

vBET
21-08-11, 15:41
Dakle, možemo uzeti u obzir ovaj jedan zatvoren, ili još uvijek neke pomoći ovdje potrebno? :)

forosmb
21-08-11, 22:39
Tu su moguće jednostavna rješenja za pitanje koje ste:
1. Uključite automatsko prepoznavanje jezika (vBET opcija u Admin CP) - korisnici će samo pisati poruke i vBET će neproziran u Lang BBCode automatski
2. Snaga korisnicima da postavite njihove zadani jezik (i opcija u vBET) - kada korisnik ima postavljen svoj zadani jezik koji drugi forum jeziku onda se automatski vBET dodati urednika BBCode opciju (ne kao gumb, ali kao gumb - umotati u jezik ili ne) - možete vidjeti kako to radi čak i na našem forumu - samo postaviti zadani jezik za koji nije engleski (koristiti Korisnik CP).

Obje opcije nisu idealni za moje potrebe.
Ja bih je potrebno kao član osoblja ima način da se mijenja za pakiranje poruku jezika na samo jedan klik.

Možda to nije rješavanje problema, priznajem. Možete premjestiti na značajke prijedloga ako se slažete.

vBET
22-08-11, 12:53
OK, ali ono što vam je potrebno za to? Moram saznati ono što je stvarno potrebno. Već otvorio druge značajke zahtjeva za stvoriti jednostavan alat koji će obaviti sve već stvorili poruke na odgovarajući način u Lang BBCode. Dakle, ako ćete imati ovaj onda sve stare poruke će biti završeni. Također, ako automatsko otkrivanje jezika je uključen, sve nove dolazne poruke će biti omotan prikladno (uz iznimke gdje Google ne će prepoznati jezik). Tako je u tom slučaju ono što za ovaj gumb? Molim Vas, dajte nam puno scenarij kako mislite da će raditi. Razumijem da želite imati gumb, ali ja stvarno ne razumijem potrebu i nisam siguran je već pokriveno drugim zahtjev za istaknutom snimkom. Pogotovo da ste napisali sada kako se ovaj gumb za člana osoblja kako ja razumijem sada je za ispravljanje poruke koje nisu zamotane u Lang BBCode na odgovarajući način. Molim ispraviti ako ja razumijem da je u krivu.

forosmb
22-08-11, 13:06
Čak i uz autodetection omogućen, želio bih dati korisnicima jednostavan način da se utvrdi da su pisanje na katalonskom kao što su pisanje u oba španjolskom i katalonskom na forumu.

Ako autodetection radi 100% nije potrebno, ali mislim da je vrlo jednostavan zahtjev i više svestran nego za bilinguals izbornik gumb: BBCode / ne BBCode

vBET
22-08-11, 13:42
U redu na taj način. Bio sam izgubljen, jer je u prethodnoj poruci sam vidjela da je za osoblje nije za sve članove. Dakle, nisam bio siguran što je za to stvarno treba postojati.

Sada razumijem (ispričavam se ako je pisao prije i to morao ponavljati).

Vaš upit je previše jedinstven za vaš pojedini forum biti uključeni u službeno izdanje. Dakle, mi ne planiramo uključiti ga u vBET. Pogotovo da sa auto otkrivanje omogućen to stvarno nije potrebno i kao što je rekao Albert Einstein "stvari treba biti kao jednostavan kao moguć, ali ne i jednostavnije". Mislimo da je davanje takve gumb će samo zbuniti korisnike koji će misliti da oni moraju da se kliknuti u slučaju pisanja na katalonskom. A to smanjuje upotrebljivost foruma. Jednostavnije rješenja - kao što samo pisati ono što želite i neka sustav stalo ostalo - bolje za korisnike u našem mišljenju.

No, možemo vam pomoći da dodate takve gumb.
Kao što sam napisao već da će biti lako ako koristite već postojeće funkcionalnosti i samo promijeniti izgled toga. Tako vBET već zna kako završiti u Lang Molimo, prema dodatnim ulazom od urednika. Sve što trebate je promijeniti izgled je (imamo radio gumb, želite samo gumba) i to su uvijek (što uključuje posebno stanje).
Dakle - vi već znate kako dodati gumb kako pokazuje slika uključiti u prvi post. Ono što je također potrebno je da:
1. uključuju skrivenog polja:

<input id="vbet_addbbcodes" type="hidden" name="vbet_postInLanguage" value="0">
2. Uključuju jednostavne Java Script koji će postaviti tu catalan kod (nije testirano):

<script language="javascript">
function vbet_setCatalan(){
document.getElementById("vbet_addbbcodes").setAttribute("value", "ca");
return false;
}
</script>
Imajte na umu da možete staviti više složene kako bi se omogućilo postavljanje / unset gumb
3. Izvršiti funkciju Java kad se klikne gumb Script. Tako je u svoje gumb dodati:

onClick="vbet_setCatalan()"
Ako ne želite da složenijih funkcija (koja će biti sposobna i za resetiranje vrijednosti), a zatim možete jednostavno postaviti funkciju tijela u onclick atribut i ne uključuju Java Script kao funkcija uopće.
Također imajte na umu da ako želite da bude user friendly pretpostavljate da bi dodali ovaj gumb kao preklopni gumb, tako će korisnik znati je već uključen ili ne. To bi bilo sve puno jednostavnije, ako želite dodati postoji okvir umjesto gumba, ali s gumbom je također moguće napraviti, samo složenije ako želite da bude desno (tako postavljanje i unsetting)

Imajte na umu da promjena će biti vidljiva nakon što korisnik se obvezuje poruka - tako da će se koristiti na strani poslužitelja.

Ako želite raditi na pregledniku strane, onda ne morate prvi korak - samo Java Script funkcije (u prilogu na gumb), koji će se po id (ili po strukturi, ako ne možete predvidjeti urednik id) područje tekst editor i dodati Sadržaj otvaranja i zatvaranja Lang BBCode. U tom slučaju se također ne morate brinuti o bilo preklopni gumb (korisnik će samo vidjeti da je već dodan u editor). Samo ste trebali provjeriti da već zamotan (ne tekst početi Lang BBCode) i ignorirati pritiskom na gumb u tom slučaju (da se izbjegne omatanje nekoliko puta).

Molimo Vas da ne trebate više pomoći ovdje. Ako da - molim recite gdje je posebno.

forosmb
23-08-11, 23:55
Hvala!

Vrlo detaljan i dobro objasnio, hvala.

kamilkurczak
24-08-11, 21:54
hvala za tvoj odgovor:) Ja ću obilježiti ovaj thread kao riješen

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1