PDA

View Full Version: P: Izbjegavanje duple sadržaj



Juice
30-06-11, 13:11
Bok svima,

Želio bih znati vremenu moguće je učiniti sljedeće vBET.
Pretpostavimo, imam forum na danski jezik. Ne želim instalirati vBET na ovom izvornom Danski forum, jer ne želim miješati forum - to je ciljana prvenstveno danski korisnike i želim da i dalje ostane na taj način. Čak i više, jer to je još uvijek nejasno vremenske tražilice će prepoznati automatski preveden stranice - čak i izvukao iz lokalne baze podataka na web poslužitelju - i to je nepredvidiva kako ta web stranice će biti kažnjen od strane tražilica.

Da biste izbjegli da izvorni domena postaje kažnjen u ukupnom sam pokušao shvatiti, vrijeme vBET mogu podržati prepisivanjem URL iz domain.com / [languagecode] na poddomenu format kao što je [languagecode]. Domain.com. vBET reagirao to ne može biti učinjeno s vBET i tako je u potpunosti podržan.

Sadržaj našeg foruma su zanimljivi i za međunarodne posjetitelje i tako sam želio instalirati cijeli forum i baze podataka u drugu domenu, potpuno odvojen od izvorne, i instalirati vBET tamo. Do sada nema problema na tehničke strane. Ali: to bi neka tražilicama identificirati "novi" forum entirly kao duple sadržaja.

Pitanje je sada: može biti učinjeno, to samo pokazuje vBET prevedene sadržaj, a ne izvorni (danski) sadržaj? Tako SE vidjeti samo jedinstvene web stranice i ne stopi ih kao duple sadržaja.

Pozdrav,
Sok.

vBET
30-06-11, 14:33
vBET ne podržavaju jezik pod-domena, baš jezični kod uključen u URL poput / PL /

Nismo testa vBET ne pokazuju izvornom jeziku, ali mislim da to može biti učinjeno po htaccess -. Ako netko će ići na stranicu, bez jezika kod potom ga preusmjeriti na neki jezik. Ako ne na taj način onda to može biti učinjeno još u jednom kuke (init_startup bi trebao biti dobar za to) - samo jedan dodatni uvjet i preusmjeriti unutra.

Dakle, ono što želite učiniti trebalo bi biti moguće. Drugi problem je - kako ćete zadržati svoj primjerak forum uskladiti s realno. Morat ćete povremeno kopiju neke od Vaših tablica baze podataka. Vi ne možete jednostavno kopirati cjelini, jer tada ćete izgubiti vaše vBET konfiguraciju ako vBET nije na izvorni jedan. Imajte na umu da vBulletin drži Mods konfiguracija u bazu podataka.

PS.
Tema premještena iz pred-prodaje pitanja, jer već imate 2 licence, tako da se ne pre-prodaju pitanje;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1