PDA

View Full Version: Već učinjeno Zanemari riječi u temi naslova



norku
18-06-11, 11:34
Bok,

Ja očajnički potrebno to kao priroda moj forum je takva da je moja članova (bez obzira na postavke foruma jeziku) koristi njemački za određene uvjete. Na primjer nitko ne piše 'tenk'. Svi oni pišu "Panzer" pa mi treba da se riječ (plus stotine drugih) koji će se izuzeti od prijevoda. Ako netko piše "Vidio sam jučer Panzer" Trebam riječ Panzer biti zanemareni za prijevod.

Znam iz drugog post koji ste bili s obzirom na to, ali da nitko ne čini se da je to potrebno. Pa ja za jedan ne:)

Edit: Ja sam koristeći Vbet 4.4.0

vBET
27-07-11, 17:23
U redu prihvaćena. Već smo ignoriranje funkcionalnost, ali kao i sada za sadržaj samo. Ipak smo način da se ignorira u naslovima previše, tako da će ga provesti:)

Marcin Kalak
27-02-13, 15:21
Nažalost za kasni odgovor. Ova funkcionalnost je dodan u verziji 4.5.2.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations