PDA

View Full Version: vBET i ckeditor u 4.1.4



Taurus
13-06-11, 00:21
Ja samo želim da zna da li vBET radi fino s novim ckeditor u VB 4.1.4?

Zahvaljujući.

vBET
13-06-11, 00:45
ckeditor? Je li to neki plugin ili funkcionalnosti u vBET 4.1.4?

Taurus
13-06-11, 00:50
To je potpuno novi urednik.


vBET
13-06-11, 00:53
Ne mogu potvrditi u ovom trenutku. Možda neki od naših korisnika potvrdu. Mi ćemo to provjeriti i potvrditi ovog tjedna.

vBET
13-06-11, 04:32
Mogu potvrditi da je u vBulettin 4.1.4 vBET dodaje jezik opcija (za korisnike s defaultni jezik, osim foruma jezik) na fallowing urednika:
- Tema brzi odgovor
- Tema puni odgovor
- Novi teme
- Brzo Korisnik posjetitelja Poruka
- Detaljne upute posjetitelja Poruka
- Privatna Poruka
- Brzi odgovor na privatnu poruku
- Napredno Odgovori privatnu poruku
- Nova grupa raspravu
- Brzo grupne rasprave Odgovor
- Advanced Grupa Rasprava Odgovor
- Brzo Grupa Slika komentar
- Advanced Grupa Slika komentar
- Brzo Album Slika komentar
- Advanced Slika albuma komentar
- Novi blog post
- Brzo Blog komentar
- Napredna Blog komentar
- CMS Članak Komentar (ne mat)
- CMS članak (ne mat)
Ako sam nešto propustio javite mi i ja ću to provjeriti.

Imajte na umu da su neki prikazani neproziran opcije, ali ne u neproziran Lang BBCode. Kao što se sjećam da je razvedena ne neproziran za CMS članaka (ovu članci nisu pisani od bilo koga, ipak treba neproziran ili ne prikazati opcija za neproziran), ali komentar bi trebao biti. Mi ćemo provjeriti to.

Također mijenjati između brz odgovor na detaljno je u redu. Poruka pregled također dobro radi. Oni 2 je testiran na nit urednika.

Također je pronašao jedan vBulletin pogreška za blog: Potrebna je prijava - vBulletin JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12394)

Taurus
13-06-11, 06:06
Hvala Michal! To je dobro znati.

vBET
15-06-11, 15:06
O tih 2 urednika koji pokazuje neproziran opcija, ali ne neproziran:
1. CMS Članak: Provjerio sam neke bilješke i to je kao što bi trebao biti. Opaque nije podržan ovdje, jer su članci pisani na forumu zadani jezik (ovo nije sadržaj koji se može dodati bilo tko). I nismo napravili niti dodatni uvjet da ne pokazuje neproziran mogućnost za obavljanje razloga - skupina ljudi pisanje CMS članaka ograničen i oni su izvorni govornici tako da su isti zadani jezik forum i neće vidjeti neproziran opcije. Dakle, to ostaje kao što je to.

2. CMS Članak Komentar: to bi trebalo neproziran, a bit će u sljedećem izdanju. Brzo popraviti: stvoriti nove dodatak za kuku vbcms_article_populate_end, za vBET proizvoda, s imenom jezika Ručka za zadani CMS članak komentarima i kod:

if ($view->comment_block) {
$view->comment_block = str_replace('if (comment_postid > 0)', 'if (document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').checked) {
postvars += \'&vbet_postInLanguage=\' + document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').value;
}
if (comment_postid > 0)', $view->comment_block);
}

vBET
15-06-11, 16:52
Novi problem s 4.1.4 editor - prilikom provjere pregled post i ide do naprednih na prevedeno stranica onda sadržaj poruke je prevedeno - to ne bi trebalo biti. Radimo na to pravo sada, pa puštanje će biti držati dok smo riješiti novi problem.

vBET
16-06-11, 01:46
Novi problem s 4.1.4 editor - prilikom provjere pregled post i ide do naprednih na prevedeno stranica onda sadržaj poruke je prevedeno - to ne bi trebalo biti. Radimo na to pravo sada, pa puštanje će biti držati dok smo riješiti novi problem.

OK - imamo rješenje za to i to će biti uključeni u sljedećem izdanju:)

vBET
16-06-11, 08:50
I još jedan problem naći, a već ispraviti - preusmjeravanje dogodilo ckeditor.php zahtjeva na prevedeno stranica. To nije stvarno bug - sve je rad prekid nakon preusmjeravanje, ali preusmjeravanje bilo loše za izvedbu. Mi ga već fiksne tako zahtjeva za ckeditor.php već uključuje jezik parametar i ne preusmjeravanje za izgubljene prijevod praćenje je potrebno:) To će biti uključeni u sljedećem izdanju.

Taurus
16-06-11, 10:20
Ovo je stvarno velika vijest za mene Michal. Ja sam drži off na nadogradnje na 4.1.4 dok sam znati sve moje jako važno Mods će raditi. Do sada još uvijek postoje neke koje neće. Ali, to mi daje mir srca da zna da vBET, što je jedan od mojih najvažnijih bit će dobro ići! Hvala vrlo velik dio za svoj veliki rad i strašan podršku uvijek! Postoji nekoliko momaka u ovom poslu kao što ste Vi!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations