PDA

View Full Version: Riješen Problem sa PM-a poslati vBSHOP!



Taurus
01-06-11, 10:23
Sam nadograditi moje vbShop (Od Dragonbyte Technologies) i sada imam <VB SNTA> kodove opet u svim sati je poslao ovaj mod. Ja pridaju neke screenshotove. Ugoditi pomoć mene riješiti ovaj. To se događa samo ako je član koristi drugi jezik kao zadani. Hvala Vam.

http://creativx.net/forums/imagehosting/34de6037abc356.png

Pop-up

http://creativx.net/forums/imagehosting/34de6037aaade3.png

Kada se pokušava odgovoriti na jedan od tih sam dobiti poruku o pogrešci jer korisničkim imenom između tih kodova

http://creativx.net/forums/imagehosting/34de604d459950.png

vBET
02-06-11, 22:37
Molimo Predsjednik pojedinosti pristup Admin CP i FTP + točne upute kako je doveo do problema. Što učiniti da se takav auto generirana info (je li to automatski generira) ... Ubrzo - pošaljite više informacija gdje ga naći i kako ga reproducirati.

vBET
07-06-11, 14:54
OK znam gdje premijer poslati vbshop. To je u file: / dbtech / vbshop / includes / class_items_core.php
Ja mogu napraviti brzu integraciju na vbshop strani. Dovoljno je staviti jednu liniju koda prije nego što ovaj redak:

$ Userids = eksplodirati (',', $ this-> config ['obavijesti']);
I kao dodatni redak staviti ovo:

$ Kupca ['username'] = & str_replace (array ('', ''),'', $ Kupca [' ime ']);
Ovo je već testiran i uključeni u vaš forum.

Ja također mogu napraviti neke više istraživanja i saznajte koji dio koda je vBET neproziran, ali još uvijek svako rješenje će zahtijevati posebnu integraciju ... Na njihovoj strani kao što je opisano ili vBET strane dodavanjem nekih stanja. Ne možemo ga uvrstiti u službenim vBET kod, jer se samo o ovoj jednoj plugin.

Molimo Vas da se ovo rješenje je u redu?

PS.
To je učinak samo za nove PM - stari su samo slomljena. Možete ga ispraviti SQL upita na bazi podataka, ako želite.

Taurus
07-06-11, 17:45
Hvala vam puno Michal. Čini se da se radi veliki sada!

vBET
08-06-11, 07:29
U redu, tako - nismo u mogućnosti reproducirati ovaj problem izvan vaše foruma. Dakle, ako nas želite napravio neke više istragu i pokušati pronaći bolje rješenje koje neće zahtijevati da zapamtite o dodatnim koracima integracije, onda možemo to učiniti na vaš forum. Stvarno sam ne siguran da će to biti moguće bez posebnih integracije koraka, ali ako želite da izgleda više i da će podijeliti svoje forum za to onda možemo provesti malo više vremena za to.

Ako je to dovoljno - ja ću napisati novu temu u sekciji integracije, tako da će biti lako dostupna u budućnosti.

Naravno, najjednostavnije je samo onemogućiti mogućnost da ne prevoditi korisnička imena, ali čini se da nije previše dobra ideja;)

Taurus
09-06-11, 00:43
U ovoj fazi čini se da se dovoljno Michal. Ja ću držati oko vanjska strana za bilo problema, ali sada se čini se da riješiti. Hvala još jednom.

vBET
09-06-11, 01:18
U redu, tako - postavljanje to riješiti:) Uživajte vBET! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1