PDA

View Full Version: Riješen Nakon nadogradnje rankbadges dobiva oduzeta.



Taurus
21-05-11, 08:24
Ja sam sada imaju ogromne probleme sa svojim članovima. Budući da je nadogradnja sve drži na gube dodatne rankbadges. Ti se se dodaje ručno kao dodatni grupe. No, u trenutku cron radi ažuriranja redova svatko gubi ručno unesene one. To se nije dogodilo prije tog ažuriranja.

Molimo Vas savjetovati!

Zahvaljujući.

vBET
22-05-11, 16:32
Bok. Prije ove nadopune vBET ne koristi grupa uopće. vBET4.3.0 verzija oficially se smatra nestabilnim beta verziji, tako da problema s novim functionalisies se može dogoditi. Žao nam je za nevolje, mi ćemo raditi da ga riješi.

Molim Vas, dajte više informacija o rankbadges. Je li domaće vB funkcionalnost ili iz nekih MORH? U kabini slučajevima - gdje naći? Koje cron zadatak uklanja? Da li to utjecati na druge dodatne grupe ili samo one koje se odnose rankbadges? Je li se dogoditi kada cron zadataka radi s vBET dissabled?

Taurus
22-05-11, 16:51
To je samo postavljena kao zadani vBulletin grupe. Činova, itd. Nema mod. Ja stvarno ne razumijem zašto vBET sada koristi grupe?

kamilkurczak
23-05-11, 20:00
Koje cron zadatak uklanja? Da li to utjecati na druge dodatne grupe ili samo one koje se odnose rankbadges? Je li se dogoditi kada cron zadataka radi s vBET dissabled?

Ako je ovo vB zadana opcija - molimo pišite koje postavke trebam postaviti da se repoduce mjesta na mojoj testnoj forum? Ako ga opisali za mene - ja ću pokušati učiniti iste rezultate kao i vi.

Hvala

Taurus
24-05-11, 04:27
Ažuriranje korisničkog redove i titule cron uklanja. S vBET s invaliditetom to je u redu.

Kako objasniti to? hmmmmm

Sam stvorio dosta dodatne grupe, a to također dobiva rankbadge (koje su vezane za grupe), sada se čini da kada postoji više od jednog ili dva dodatna Korisničke dodan (ručno) za člana, kada je cron pokrene, je potrebno te ručno dodati one daleko.

Nadam se da razumijete.

Taurus
24-05-11, 11:33
To sada postaje veliki problem za mene. Imam više od 50 000 članova, a vi morate shvatiti da sam ručno dodati ove grupe svaki dan u ovoj fazi. Zar nema načina za mene ručno isključiti tu Korisničke vBET sada dodaje? Uopće ne razumijem zašto vam je to učinio!?

vBET
24-05-11, 17:27
To je samo postavljena kao zadani vBulletin grupe. Činova, itd. Nema mod. Ja stvarno ne razumijem zašto vBET sada koristi grupe?

To je zahtjev ovdje:

Ja razumijem da je veliki problem za vas. Kako to učiniti što je brže moguće molim samo am mi svoje korisničke podatke za Admin CP i FTP. Također molim recite mene što točno Korisničkoj mogu dodati ovdje i što točno cron zadatka (po imenu), moram pokrenuti da biste vidjeli pitanje. Ja ću provjeriti i ispraviti ga na mjestu - to će vam dati najbrže rezultate. Ja ću osobno nositi s tim i to učiniti danas, ako li mi poslati podatke dovoljno brzo (ja ću biti na raspolaganju za 4-5 i više sati danas, 1 sat prekid sada). Ako ne želite dijeliti svoje korisničke podatke, a zatim ipak trebam detalje kako konfigurirati našem testnom forumu da biste vidjeli učinak.

Također još jedno pitanje za razumio pitanje pravilno - ne grupe su uklonjene (tako Korisničkoj nestati iz foruma) ili samo dodjela korisnika Korisničkoj nestaje. Dakle, morate dodati ili grupe ponovno dodijeliti korisniku Korisničkoj opet?

Taurus
24-05-11, 17:54
Hvala Michal. PM poslan.

Što ja vidim uzimajući odveli cron je moj 'Legenda' i 'Xtreme' grupe / redova. Ja stvarno ne znam kako to objasniti. Nadam se da možete vidjeti na moj forum. Ja sam također nije točno sigurni što cron. No, svaki dan, nakon dodavanja ovih ručno, oni su otišli opet. Dakle, ja sam guessing da mora biti cron ažuriranje usertitles i redova.

Hvala za pomoć!

vBET
29-05-11, 20:24
Kao što sam napisao u PM - Provjerio sam sve dnevne zadatke cron na forum i naći ništa. U ovom trenutku nismo u mogućnosti reproducirati problem, tako da nismo u mogućnosti raditi na njemu. Također kao što sam ti napisao stvarno doupt da je vBET problem - imate problem da su samo neke posebne korisnicima gube grupe, a drugi ne gube istu grupe - ako bi to bilo nešto što automatski vjerojatno da će utjecati na sve korisnike s ovim Korisničkoj . Provjerio sam vBET kod grupe i opet sam našla ništa što bi moglo uzrokovati ovaj problem. Dakle, možda je uzrokovana nekim radnje izvršene od strane onih korisnika - molimo razgovarati s njima saznali tamo neke zajedničke radnje.

Ubrzo - Ne vjerujem da je greška vBET, još uvijek sam spreman da provjerite pojedinosti kada nam informacije kako je doveo do problema. Ja dvostruko provjerava sve dnevne zadatke cron na forum i naći ništa. Molim Vas, dajte nam detaljnije informacije kako je doveo do problema.

Taurus
01-06-11, 09:49
U redu, za 2 dana, vratio sam se starom vBET. Ni jedan problem u ovih 2 dana. Sinoć sam nadograditi, a jutros sam se opet dodavanje Korisničke najmanje 10 članova. Ona mora imati nešto za napraviti sa dodatnim Korisničke vBET sada također dodaje. Dakle molim vas recite mi kako da uklonite ove potpunosti vBET jer ja ne mogu nositi na kao što je ovaj. Zahvaljujući.

vBET
06-06-11, 20:38
Cijeli kôd o Korisničke imate u datoteku / includes / vbenterprisetranslator_functions_usergroups.php.

Postoji samo jedna funkcija koja se koristi kao reakcija na vBulletin logika (za kuku: userdata_presave) i ime funkcije je vbenterprisetranslator_functions_usergroups.php (7 utakmica).

Ostale dvije funkcije u datoteci koja čini promjene se koriste za uklanjanje vBET grupe tijekom vBET UN-instalacije i nigdje drugdje.

Dakle, ako je krivo zbog vBET, onda to može biti samo zbog funkcije vbet_changeDefaultLanguageGroup. Ništa drugo je stvaranje bilo kakve izmjene na Korisničke.

Dakle, ako želite onemogućiti, a zatim najjednostavniji način je da se samo isključiti "Set Default odgovarajuće jezične skupine" čep. No, to će onemogućiti automatsko ručka za vBET grupe. Dakle, ako želite da oni također biti uklonjena samo ga ukloniti Admin CP.

Preporučamo samo za onemogućavanje dodatka na prvom mjestu. Ako ste pronašli vaš problem nestati, onda ga možemo ponovno provjeriti (mi to provjeriti već dva puta), još uvijek imamo istu stvar - ne znamo kako je doveo do problema.

Također možete provjeriti ostale plugine za kuke userdata_presave i promjena izvršenja kako bi se izvršiti prije / poslije vBET čep.

Taurus
09-06-11, 00:46
Nakon što je onemogućavanje da čep, i trčanje bez oko 48 sati danas, nisam imao taj problem opet. Dakle, mislim da bi bilo sigurno pretpostaviti da je to zato što vBET dodaje i dodatne grupe, i ako imate malo već, za neki razlog drugi dobiva oduzet s nekim cron pokrenut. lol, to zvuči malo nejasno znam, ali bez dodatka to je sve dobro opet.

vBET
09-06-11, 01:16
U redu, tako - mi ćemo provjeriti opet. To je jedina promjena koje ste napravili - onemogućavanje dodatka? Da li vBET grupe su još uvijek na forumu ili ste uklonili one? Što je točno verzija vBulettin (želimo gledati zatvoriti, ne samo u našem kodu, ali iu okruženju kuka)?

Taurus
09-06-11, 01:44
Da, to je jedina promjena sam napravio. I sam uzeo krpelja iz grupe za vBET. Ali oni su još uvijek tamo, iako. Postoji li jednostavan način za uklanjanje tih? Budući da zauzima puno prostora.

vBET
09-06-11, 11:38
I sam uzeo krpelja iz grupe za vBET.
Što to točno znači? Si što?

O uklanjanju vBET grupe - možete to učiniti putem Admin CP u vBulletin opcije, ili obavljanjem funkcije vbet_removeDefaultLanguageGroups od / includes / vbenterprisetranslator_functions_usergroups.php

Imajte na umu da ako uklonite one koje neće biti piva gledati bliže u pitanju, jer to se događa samo na vaš forum.

Taurus
10-06-11, 14:56
Što to točno znači? Si što?

Ja neoznačene grupe iz vBET. Kao i kada odaberete korisnika u ACP će imati krpelja / znak po recimo 'španjolski' kao dodatni Korisničkoj. To sam poništi.

vBET
16-06-11, 16:43
Kao što sam ti napisao u PM mi još uvijek ne znamo što je razlog problema na forumu. Ipak sam napravio neke promjene u vBET kod u ovom području. Trenutno vBET će nositi grupe samo kad je neki Korisničke mijenjati ili kada korisnik zadani jezik chanes. Tako je u kuka je dodao uvjet:

if ($this->setfields['membergroupids'] || $this->setfields['vbet_def_lang']) {
Nemam pojma da će vam pomoći da vaš problem jer ne znamo što ga uzrokuje. U svakom slučaju moguće je da će pomoći. Kao što sam ti napisao u PM, u povijesti često mijenja Korisničke pred stupac je izbrisan - možda zato što one u kojima se ne učitava iz baze podataka na sve. Uz ovaj uvjet u takvim slučajevima vBET će učiniti ništa, jer je u kabini slučajevima kada korisnik promijeni podatke korisnika CP ili admin Admin CP, zatim grupe su učitani.

To će biti uključen u sljedećem izdanju, pa vas molimo da provjerite. Ako to neće raditi tada ćete onemogućiti kuka opet, a mi ćemo je opet istragu.

Molimo Vas da potvrdite nakon ažuriranja to pomoći.

Uredio - to je potvrđeno. Za brzo popraviti molim:
1. Idi na Admin CP -> Dodaci i Proizvodi -> Plugin Manager
2. Nađi kuka ime Postavi odgovarajući zadani jezik skupina za kuke userdata_presave i kliknite Uredi za to
3. Dodaj na početku kod:

if ($this->setfields['membergroupids'] || $this->setfields['vbet_def_lang']) {
4. Dodati na kraju kod:

}
5. Spremite

Taurus
19-06-11, 07:36
OK, ja nadograditi sada, te će provjeriti da li još uvijek imam taj problem. Ja ću pustiti te znati. Zahvaljujući.

Taurus
21-06-11, 00:33
Nakon što je pokrenut s ažuriranje za više od 2 dana sada, i bez onemogućiti da se čep ili bilo što drugo, nisam imao taj problem opet. Dakle, mislim da je sigurno reći da je vaš popraviti nije trik. Hvala još jednom Michal. Pravi veliki hvala! Znam da je to pitanje samo je bila prisutna na moj forum, a ja iskreno cijeniti dodatni milju što je otišao da mi pomogne na ovom!

kamilkurczak
21-06-11, 22:03
hvala za ovu potvrdu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1