PDA

View Full Version: Riješen Ne oduzeti bez prevesti tag za naslov, zadani jezik



Lundgren
15-05-11, 22:37
vBET 4.3.0 seems to handle the < !--vBET_SNTA--> (Minus prostor, naravno) tag pogrešno title tag u forumu kući.

Ako koristite bez prevesti tag, tab u pregledniku sadašnjosti ispravno neprevedena tekst za prijevod jezika. Ali za languge foruma zadane (barem kada je engleski) pokazuje oznake na kartici. vBET nedostaje da se svuku, daleko oznaku.

Firefox 4.0.1 i Opera 11,10

kamilkurczak
17-05-11, 08:06
halo,

Molim - Trebam URL nit ili stranicu s ovom pitanju:)
Hvala

Lundgren
17-05-11, 09:50
Predsjednik s url poslan:)

vBET
29-05-11, 14:58
Koristite li notranslate oznaka u temi naslov? To ne bi trebalo koristiti tamo! Imajte na umu da ti želite zadržati naslov nije preveden onda morate koristiti langtitle s jezikom kod koji ne postoji, u primjeru [langtitle = ne] (bez razmaka). Imajte na umu da vBulletin ne podržavaju oznake naslova na sve. Napravili smo puno truda kako bi podržao langtitle oznaku u naslov, a to je samo oznaka podržan u naslovu. Za pouzdanost i performanse podržavamo ne prijevod naslova istog BBCode kao i za prijevod - tako langtitle BBCode.

Molimo Vas da je to pomoć. Ako sam pogrešno nešto, onda pošaljite URL na stranicu kad možemo vidjeti problem.

Lundgren
31-05-11, 08:38
Ne, ja ne govorim o Naslov teme. Ja sam se govori o omatanje vboptions.bbtitle s VBET_SNTA oznaku FORUMHOME predloška dio.

Kada se gleda na prevedeno stranica, sve je ispravno rukuje, pa addon definitivno je čitanje oznake tamo. :) Ali kad sam pogled na forum stranicu s jezikom foruma zadani, to ispravno rukuje posvuda, ali jedan umotan u HTML-u oznake vlasništva, gdje se ne oduzeti oznaka kada to nije potrebno.

Dakle, ono što sam pokušava zadržati neprevedena je Ime foruma (Opcija -> Site Name -> Ime foruma).

Šaljem ti PM s linkom.

vBET
02-06-11, 13:28
U redu sam ga vidjeti nakon što pošaljete link u PM. Dvije stvari:
1. To je bezopasna, jer to je samo html komentar
2. Naravno, mi ćemo provjeriti je bliže i ispraviti - sin ću vam dati više detalja.

vBET
03-06-11, 21:32
Reproducirati i riješiti:) Rješenje će biti uključene u sljedeće izdanje.

Za brzo popraviti molim:
1. Otvaranje / includes / vbenterprisetransaltor_functions_hooks.php
2. Find:

$output =& str_replace(array('', ''),'', $ Output);
3. Zamijeniti:

$output =& str_replace(array('', '', ''),'', $ Output);

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1