PDA

View Full Version: Riješen Sada mora izdati kartu instalaciju!



rdavm
12-05-11, 21:00
Ja licemjerje dobiti to raditi, sam bio uvijanje na ovaj proizvod za sada gotovo jedan mjesec i sada se koristi možda i više od 100 sati na rješavanju problema na ovom vBET 4 proizvod, instaliran na vBulletin 4.1.3 i sada odustati, ja sam pijan i Ja sam frustriran.

Trebam osoblje ovdje kako bi ga instalirali za mene i konfigurirati ga za rad.

Njegov način da se teško instalirati ovaj proizvod tako pomoći, jer sada je uskoro jedan mjesec otkako sam kupiti paket i njegove još uvijek ne radi.

Sam predao besplatni lanser u web dizajnu i on tryed biste dobili Internet to raditi, ali afther 5 sati morao je odustati.

Poruka osoblja:

Kontaktirajte me na PM ili e-mail za prijavu dobiti info na moj server ili mi reći kako u ištanje FTP prijava info!

Nadam se your'e će ispraviti ovu čim sam izgubio themper o rješavanju problema vodiča, a što ne.

kamilkurczak
12-05-11, 22:10
Primijetio sam da forum teksta nestati nakon što prijevod, tako da provjerite: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1537

Molimo provjerite admincp-> vBET opcije prema ReadMe.html datoteku iz ne-ne-upload mape i postaviti forumu glavni jezik.

rdavm
13-05-11, 21:26
Problem je riješen tako aktiviranje standardnim ili zadane Lang u admincp.

Ukoliko se aktivira po defaultu na hrv da imaju manje problema snimanja da se bave.

I da znam Ovaj forum je worng forum na post u, no u mom nije dobro raspoloženje i jako umoran kao rješavanje problema to za možda više od 100 sati nisam pronaći pravo foruma na post i ja licemjerje naći sada: zbunjen: Ja sam počinju da misle da sam glup: EEK:

kamilkurczak
14-05-11, 14:14
hvala za potvrdu - riješeno

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1