PDA

View Full Version: Problem PhotoPost



Maciej
08-05-11, 22:40
Imam problem s PhotoPost sam se u poddomeni kad sam okreće SEO veze je radi s ovim. Htaccess u pod-domena

Na RewriteEngine
# PRAVILA za SEO prijevod veze bez SEO motora (na sirovo vBulletin poveznice)
# Ako koristite vB 'Mod Rewrite friendly URL-ova ", a zatim staviti ta pravila neposredno prije BB pravila
RewriteRule Arhiva / index.php? / $ 2 & jezik = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php? jezik = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule $ 2? Jezik = $ 1 [QSA]

Problem je nakon promjene jezika želim vidjeti bilo PIC u galeriji ..
Site od poddomena
primjer:? gallery.mydomain.co / hr / showimage xxxxx se mijenja na:? mydomain / hr / showimage xxxx tako preglednik ne mogu naći na webu.

Imam vbseo zlata i zadnji post i zadnji foto vBulletin, vbet 4,3

Imam tryied svaka stvar:

Možete li mi pomoći?

U korijenu sam Htaccess sa se osigurati iz vbseo i vbet / Google CHROM preglednika dosnt jelen transalation fallowing SA svaki put kad sam kliknete na galeriju jezik se mijenja na zadane ..

kamilkurczak
09-05-11, 23:01
ok ja ću to provjeriti za vas

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1