PDA

View Full Version: Riješen Google sitemap pogreške



haiduongbk
24-04-11, 14:26
Ja podnijeti sitemap za Google Webmaster Tools vidim ovu pogrešku:

URL-ovi nisu slijedili
Kada smo testirali uzorak URL-ova iz Vašeg Sitemapa smo otkrili da su neki URL-ovi preusmjeravaju na druga mjesta. Preporučujemo da Vaš Sitemap sadrže URL-ove koji upućuju na konačno odredište (cilj preusmjeravanja) umjesto preusmjeriti na drugi URL.


HTTP pogreška: 301
URL:
HTT
Problem otkriven na: 24 travnja 2011
- I koristiti Mod Rewrite Prijateljski URL-ove, ja koristiti: Napravite URL-a Theo SEO vode konsenzusa (npr. '/ hr / adresa "); ne koristite vBSEO koristiti: vBSEO Search Engine XML Sitemap - Sadržaj datoteke htaccess. I:

RewriteEngine na
RewriteCond% {} HTTP_HOST! ^ Windowsz \\. Neto $ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://windowsz.net/ $ 1 [R = 301, L]
DirectoryIndex forum.php index.php indeksa. Php3 messagebrd.pl index.html index.htm
RewriteBase /
RewriteRule Arhiva / index.php? / $ 2 & jezik = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule forum.php? jezik = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule $ 2? Jezik = $ 1 [QSA]
RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (XML |..? Txt) (\\ Gž))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Sitemap = $ 1 [L]

Opcije + FollowSymLinks

# # #, Ovo je pomalo dodatnu sigurnost i može se ukloniti

RewriteRule ^ uključuje /(.*) index.php
RewriteRule ^ VB /(.*) index.php
RewriteRule ^ paketa /(.*) index.php

# # # Ovaj je stvarni prepisati

RewriteRule ^ teme / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ stranica ([0-9] +) ?)) showthread.php? t = $ 1 & page = $ 2 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ članovi / ([0-9] +) member.php? U = $ 1 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ foruma / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ stranica ([0-9] +) ?)) forumdisplay.php? f = $ 1 & page = $ 2 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ blogove / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ stranica ([0-9] +) ?)) blog.php? U = $ 1 & page = $ 2 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ unosa / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ stranica ([0-9] +) ?)) entry.php? b = $ 1 & page = $ 2 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ popis /([^/]*/)([ 0-9] +) list.php? R = $ 1 $ 2 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ sadržaj /(.*) content.php? R = $ 1 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ dodatak / config / ([0-9] +) widget.php? R = config / $ 1 &% {} QUERY_STRING
vbseo_sitemap_functions.php podnijeti sadržaja:

$ Prije = vbseo_sm_priority ($ vboptions ['vbseo_sm_priority_rt'], $ relp);

if ($ vboptions ['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$ Dpassed = (vrijeme () - $ threadrow ['lastpost']) / 86400;
if ($ dpassed <3) $ freq = 'dnevni';
else if ($ dpassed <10) $ freq = 'tjednik';
else if ($ dpassed <100) $ freq = 'mjesečno';
drugo $ freq = 'godišnje';
Drugo}
$ Freq = $ vboptions ['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry ("[showthread] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [threadid], Ukupno Postova: $ totalposts, stranica: $ totalpages, Views: $ threadrow [pregleda] $ prije");
za ($ p = 1; $ p <= $ totalpages; $ p + +)
{
/ / Dodatni kod
$ Alanguages = array
if (! $ arhiviran) {
$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, $ p, $ arhiviran). '& Jezik =';
$ Vbseo_stat ['t'] = + sizeof ($ alanguages);
$ Lastpost = & $ threadrow ['lastpost'];
foreach ($ $ alanguages kao jezik) {
vbseo_add_url ($ $ currentthreadurl jezik, $ prije, $ lastpost, $ freq.)
}
}
/ / Kraj dodatni kod
$ Vbseo_stat [$ arhivirati 'na': "T"] = + vbseo_add_2urls (
vbseo_url_thread ($ threadrow, $ p, $ arhiviran),
vbseo_url_thread ($ threadrow, $ p, $ arhiviran, istina),
$ Prije,
$ Threadrow ['lastpost'],
$ Frekvencija
);

}

if ($ showpost)
{

$ Getposts = $ db-> upit ("
SELECT p.dateline, p.postid, p.threadid
IZ ". TABLE_PREFIX." Post kao P
GDJE p.threadid = $ threadrow [threadid]
I vidljive = 1
ORDER BY p.dateline
");
Možete ugoditi pomoć mene kao ispravne konfiguracije, i zašto pogreške Sitemap da mi pomaže rješavanje problema, zahvaljujuci

haiduongbk
24-04-11, 14:38
Ja sam koristeći vBulletin 4.1.3, napravio sam krivu temu, molimo vas da se prebacite na vBulletin forumu 4 mi

kamilkurczak
25-04-11, 13:34
halo,

Prvo, staviti pravila sitemap generator PRIJE vBET pravila:

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

haiduongbk
26-04-11, 01:03
Hvala Kamilkurczak. Ja sam tako, ali problem ostaje neriješen. Pomozi mi.

RewriteEngine na
RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (XML |..? Txt) (\\ Gž))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Sitemap = $ 1 [L]
RewriteCond% {} HTTP_HOST! ^ Windowsz \\. Neto $ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://windowsz.net/ $ 1 [R = 301, L]
DirectoryIndex forum.php index.php indeksa. Php3 messagebrd.pl index.html index.htm
RewriteBase /
RewriteRule Arhiva / index.php? / $ 2 & jezik = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule forum.php? jezik = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule $ 2? Jezik = $ 1 [QSA]

Opcije + FollowSymLinks

# # #, Ovo je pomalo dodatnu sigurnost i može se ukloniti

RewriteRule ^ uključuje /(.*) index.php
RewriteRule ^ VB /(.*) index.php
RewriteRule ^ paketa /(.*) index.php

# # # Ovaj je stvarni prepisati

RewriteRule ^ teme / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ stranica ([0-9] +) ?)) showthread.php? t = $ 1 & page = $ 2 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ članovi / ([0-9] +) member.php? U = $ 1 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ foruma / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ stranica ([0-9] +) ?)) forumdisplay.php? f = $ 1 & page = $ 2 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ blogove / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ stranica ([0-9] +) ?)) blog.php? U = $ 1 & page = $ 2 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ unosa / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ stranica ([0-9] +) ?)) entry.php? b = $ 1 & page = $ 2 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ popis /([^/]*/)([ 0-9] +) list.php? R = $ 1 $ 2 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ sadržaj /(.*) content.php? R = $ 1 &% {} QUERY_STRING
RewriteRule ^ dodatak / config / ([0-9] +) widget.php? R = config / $ 1 &% {} QUERY_STRING

haiduongbk
27-04-11, 09:23
VBSEO 3.6.0 Imam koristi i ono što ne dobijete poruku o pogrešci iz Googlea. - Ja vBSEO implementaciju i integraciju Moj htaccess sadržaja:.

RewriteEngine na

RewriteCond% {} HTTP_HOST! ^ Windowsz \\. Neto $ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://windowsz.net/ $ 1 [R = 301, L]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (XML |..? Txt) (\\ Gž))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Sitemap = $ 1 [L]

# PRAVILA za SEO prijevod veze s vBSEO (moraju biti uključeni prije svih pravila vbseo.php)
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjeravanja = / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmjeravanja = / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Adminwzcp / | modwzcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Vbenterprisetranslator_seo.php (/.*)?))$ php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Adminwzcp | modwzcp | clientscript | cpstyles | slike) /
Vbenterprisetranslator_seo.php $ RewriteRule [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Adminwzcp / | modwzcp / | cron | vbseo_sitemap |. API \\ php)
RewriteRule ^ ((arhiva /)?(.* \\. Vbseo.php (/.*)?))$ php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME /! (Adminwzcp | modwzcp | clientscript | cpstyles | slike) /
Vbseo.php ^(.+)$ RewriteRule [L, QSA]
To je radio za mene. Međutim, kako bi se integrirali kazalo sam samo trebate slijediti upute tại:http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html - Moram učiniti bilo što drugo? - Moj je problem sada nije prevodio na linkovima post. Primjer: moja web link

Chong TROM KHI Dung Wi-Fi (http://windowsz.net/f30/ch% E1% BB% 91ng-TR% E1% BB% 99m-KHI-D% C3% B9ng-Wi-Fi-23696.html)
Nakon usluga:

Protuprovalni pri korištenju Wi-Fi (http://windowsz.net/en/f30/ch% E1% BB% 91ng-TR% E1% BB% 99m-KHI-D% C3% B9ng-Wi-Fi-23696 . html)
Kako to može prevesti u vezu adresu vaše web stranice?

haiduongbk
27-04-11, 09:27
To znači da se može prevesti na post sadržaj, a post naslov, ali to ne prevodi na link svih postova kao što je ovaj za vaše web stranice

haiduongbk
27-04-11, 09:41
- Problem je u tome sitemap je stvorio, čitao sam:

<url>

<priority> 0,6802 </ prioritet>
<lastmod> 2011-04-26T11: 23:06 +00:00 </ lastmod>
<changefreq> godišnje </ changefreq>
</ Url>
<url>

<priority> 0,6802 </ prioritet>
<lastmod> 2011-04-26T11: 23:06 +00:00 </ lastmod>
<changefreq> godišnje </ changefreq>
</ Url>
<url>
Vidim adresu tạo:http://windowsz.net/f11/%5Bthao-luan%5D-%5Byou%5D-nghi-gi-ve-windows7-final-truoc-gio-g-22-10-2009-a-556-6.html No, veza nije pronađena greška stranicu. Pomozi mi. Previše pogrešaka ispušta svoju web stranicu

kamilkurczak
27-04-11, 10:51
ok ja ću to provjeriti za vas

kamilkurczak
03-05-11, 16:55
O Google sitemap pogreške:

Linkovi na kazalo ne bi trebalo prevesti.
To je dobro - to je kako to treba raditi. Zašto? Performanse.
U ovom trenutku generacija 52 puta više linkova za teme mogu pojesti puno vremena za velike foruma. Prijevod svih onih u isto vrijeme mogao je to jako, jako puno vremena i generirati puno upita na bazu podataka.

A to je dobro za google - kao što vidite, imate 301 preusmjeravati na stranicu sa prevedena URL (HTTP pogreška: 301).

Google bi radije da linkovi su prevedene, ali to ih ne smeta uopće.

Više ovdje: vBET Integracija s drugim plugins - vBulletin Enterprise Prevoditelj (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration-other-plugins/)

Ova je poruka iz Google je za vašu informaciju. Smatraju da vjerojatno imate loše veze u sitemap, oni misle da nije dobro za vas, a vi ne znate ništa o tome,
ali znate - to su veze preusmjereni (s 301) na dobroj formi i to je dobro za Google i vrlo dobar za vaše stranice (performansi).

vBET ne podržavaju prijevod URL-u kazalo.

Također, ne možete integrirati vBET sa Sitemap - Imat ćete u Sitemaps linkove izvorne teme. Google indeksira linkove sama prevedene (ali to će trajati i dulje), a imat ćete prevedene URL-ove

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations