PDA

View Full Version: Velike ideje, veliki proizvod :-)



m_k
03-12-09, 15:50
Vidio sam slobodan inačici ovog sinoć više na vbulletin.org i došao ovdje da saznate više - treba reći da je velik ideja, pogotovo dio o dobivanje svoje stranice indeksirane u 52 jezika :-)

Zgrabio sam primjerak da isprobate na novi site sam zgrade i otišao instalirati i bez većih incidenata. Jedna bilješka o tome, međutim za one od vas koji koriste vbSEO - napravite promjene FORUM_ROOT / includes / functions_vbseo_createurl.php prije uvoza proizvoda vbenterprisetranslator.xml datoteke

Predlažem da upute i spomenuti ovaj na vrhu, nešto poput "Ako koristite vbSEO molimo Vas da izmijenite ovu datoteku prvi". Ako to ne učinite to prvi nećete moći koristiti svoj admincp dok ne učiniti.

Još uvijek nisam podoba vanjska strana kako bi se igrati lijepo sa mojim vBadvanced Linkovi katalog i PhotoPost vBGallery, ali siguran sam da će dobiti riješen uskoro.

Što sam ljubav do sada je izvješće iz moje vbSEO sitemap generator jutros da pokazuje dodatni 42k URL-ova su u međuvremenu stvorena sam instalirao mod :-)

If you want to see it in action have a look --> TheCHS ~ Charleston Forum (http://thechs.com)

m_k
09-12-09, 01:35
5 dana kasnije, a ja sam počevši da vidi neke stranih jezika stranica se indeksiraju u Google :-)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations