PDA

View Full Version: Riješen PhotoPost Bez zastava, Sant vBET u Priv



Maciej
07-04-11, 21:58
Wszystko jest w miarę dobrze..

1.Po za SANT VBET w wiadomościach prywatnych..
Po co to jest i jak to wyłączyć... jak ktoś dostaje wiadomość wyświetla mu
****> SANT SANT vBET vBET nadimak što je to reklama ili što? :) 2 Jednom instaliran na VB 4.1.3 PhotoPost Classifieds nema zastave u galeriji Kao što ste unijeli .. Kao i sve u redu, ali na zastavama su samo okvir .. Trebam dodati da sam deinstalirati i instalirati sve ponovno ... Administracjo rješenje put?

kamilkurczak
08-04-11, 08:25
Moguće je da ste u sukobu (s drugom modem za primjer). Znate što, možete isključiti druge mode, i ostaviti samo vBET i vidjeti ako to još uvijek. ono što vidite na vijestima su izjave da se ne vBET označiti ono što se mora prevesti (Razumijem da je to korisničko ime). Ako ste modni ukloniti komentare - to isključiti i vidjeti ako to radi.

Maciej
11-04-11, 23:53
joinadventures.com / galerija / index.php

Što ja mogu učiniti kako bi fotografiju post na koji se podudarnost vbet .. + Imam problema u SEO linkovi kao Galeria (http://www.joinadventures.com/pl/gallery/index.php) ako sam mijenja postavlja na SEO linkove galeriji neće otvoriti slike .. Zastave i slajd ikonu bloks ne vide ..

ugoditi pomoć mene ...

kamilkurczak
12-04-11, 12:28
pa pokušajte da se integriraju svoje mod,
Ovdje imate sve upute kako to učiniti:

Maciej
12-04-11, 14:59
Ok to radi sada koji skup URL ... Ja mogu vidjeti slike i sve .. THX za sve ..

Samo sam još problema: nema zastave na zadani jezik IAM oko zastave tek kada IAM u galeriji (PhotoPost) su prazne .. Nakon što odaberete drugi jezik np. Poljski ili bilo drugačije nego zadane su vidljive ... provjerite ovaj link vidjet ćete .. Galerija (http://www.joinadventures.com/gallery/index.php) Sve ostalo je u redu ..

Samo pogreška logove pokazuju mi nešto kao da:
[12-Apr-2011 05:52:39] PHP Fatalna pogreška: Poziv na nedefinirano funkciju vbet_global_shutdown () in / home1/joinadve/public_html/includes/functions.php (7313): eval () 'd code on line 2

Znaš li zašto je to?

kamilkurczak
12-04-11, 15:08
pravo, na nekim poslužiteljima tu funkciju ne može biti pronađen - vjerojatno zbog neke confict, pa:
1. Idi na admincp-> plugins i proizvodi-> plugins i pronaći global_shutdown kuka u vBET paket.
2. u ovu funkciju komentar
vbet_global_shutdown();
primjer:

//vbet_global_shutdown();

3. spremiti i to test!

Maciej
12-04-11, 15:35
ok samo zastave i ostatak će biti u redu ako imate bilo kakvih prijedloga ..

kamilkurczak
12-04-11, 15:54
Molimo zaljepite ovdje URL ove stranice je bez zastave

Maciej
12-04-11, 16:08
Galerija (http://www.joinadventures.com/gallery/index.php)

kamilkurczak
12-04-11, 22:45
ok mi ćemo to provjeriti za vas:)

Maciej
14-04-11, 00:43
ok ako sam premjestiti novih datoteka otkriće PhotoPost za korijenski direktorij, odnosno bezpośrednoi zastave i sve ostalo radi .. Poble je da datoteke ne mogu biti na korijen zbog index.php koji ujeda s vBulletin i indeks kad tip umjesto domene www CMS otvorena galerija koja mi smeta, a ja ne mogu promijeniti. Pitanje što mogu učiniti tako da se zastava se pojavila u poddomena galeriji .. Prubowałem chmod 777, a mislim da je sve u smislu znanja strateških projekcija može biti noob .. Ja bih dodati problem leži negdje u putu prema zastavu ili akcesie jer ako sam promijeniti u Galeriji u bilo koje prijevod zastave pojavljuju i sve radi, ali ako idem sa zadanim jezik koji oni ne postoje .. Nemam snage da se ... : D vjerojatno trebati mađioničar, kao što sam prizivaju ove zastave

Maciej
14-04-11, 01:05
ok uvezene datoteke na poddomenu vBET PhotoPost datoteke i sve, ali igra ne treba mađioničar i reeling in htacces

Maciej
14-04-11, 01:15
Ok, tako da nije bilo lako, jer nakon što sam sada prblem sa zadnja 3 posjetitelj (a) na ovoj stranici:
<- VBET_SNTA -> Maciek *