PDA

View Full Version: Automatski prevedena stranice vs Google sadržajne smjernice



StarBuG
30-03-11, 20:20
---
ADMINISTRATOR NAPOMENA: ovaj post sadrži lažne podatke o Google izjavi za automatski preveden sadržaj. Također izjava ne odnosi se na vBET. Molimo pogledajte ovdje za detalje:
Nažalost sam bio na odmoru kad je poruka je stvorio i puno pogrešnih informacija je bio uključen u ovaj thread - to je razlog zašto korekcija je uključen ovdje.
---

Bok

JA pravedan ištanje to pustiti te znati da je Matt Cutts je rekao da auto prevođenje web stranice spada u njihov "auto-generiran sadržaj" smjernice koje su kažnjeni jer ažurirati Google Panda.

Dakle, baš kao upozorenje možda želite razmotriti dodavanjem svih prevedene stranice u svoj Sitemap.

U stvari možda želite razmisliti blokirati Google popis automatski prevedena jezika na svim putem robots.txt.

Ovdje je video: YouTube - Kako bih trebao nositi lokaliziran sadržaj? (Http://www.youtube.com/watch?v=GyWx31GeQWY)

Pozdrav

StarBuG

norku
30-03-11, 21:49
Ups ... Čini se prilično jasno da Google ne sviđa ono što Vbet ne tada. Zašto Google i dalje indeks auto-prevedeno stranica iako? Nema smisla.

StarBuG
30-03-11, 22:16
Jer, kada je posjeta stranicama ne znaju da su automatski prevedena.
Oni su pohranjeni u bazi podataka i ne poslužuju putem svojih API svojim indeksiranje.

To je potpuno redu što vBET se ali ne u smislu većina ljudi pokušava ga koristiti.

To je prijevod značajka koja pomaže ljudima govore različitim jezicima razumjeti svoj sadržaj.
Međutim to nije način da se umnožiti Vaš sadržaj stranice.
Ako koristite taj način Google će vidjeti ovo kao niska kvaliteta "auto generiran sadržaj" i kazniti svoje web stranice za to prije ili kasnije.

norku
31-03-11, 08:48
Zahvaljujući.

Kamil,

Mogu li samo potvrditi molimo da, ako želim zadržati Vbet trčanje na moj forum, ali ne želite da Google vidjeti auto-prevedeno stranica što trebam samo učiniti sljedeće:

1. Unesite "Disallow: / forum / xx / 'u robots.txt, gdje XX označava strani jezik (e) koji se koristi na moj forum

2. Obrnuti korake u ovom postu za Sitemap integracije:

3. Ponovno generiranje i ponovno podnijeti sitemap.

kamilkurczak
31-03-11, 12:34
Da. ako ne dopustite stranice za Google robota - imat ćete Vaše stranice nisu indeksirane od strane Googlea.
naravno ako preokrenuti sve promjene iz Sitemap - isto - stranica bez valutne klauzule.

naravno već imate stranice indeksirane od strane Googlea vam trebate učitati nove kazalo.
****
Dodao Michał Podbielski:
Ne morate blokirati bilo koji prevedene sadržaja, vidi:

norku
31-03-11, 13:15
Hvala Kamil. Mislim da je pravi sramota da Google ne sviđa sadržaj prikupljenih na ovaj način. Mislim da bi trebao napraviti iznimku za forume, jer Vbet je fantastičan ideja, pa čak i na kratko vrijeme sam ga u potpunosti raditi sam vidio poboljšanje u moje statistike. Nije sve izgubljeno, iako, naravno, jer je stvarno pametan dio Vbet - da govornici stranih jezika mogu sudjelovati na forumu u svoj jezik - je, naravno, još uvijek postoji.

tavenger5
31-03-11, 14:00
HRM je Google na kraju će samo kap one prevedeno stranica? Ako se to dogodi Pitam se ako je to će utjecati na rangiranje materinjem jeziku stranice?

MOGmartin
07-04-11, 11:31
HRM je Google na kraju će samo kap one prevedeno stranica? Ako se to dogodi Pitam se ako je to će utjecati na rangiranje materinjem jeziku stranice?

Google ne čini se da su uklonjene VBET stranice sada: potražite raspravu na moj blog.

Ja osobno ne mislim da su ove stranice su neželjena, imaju legitiman cilj ...
Izgubljeni u prijevodu: Google Algo Update 2010/06/04 | SEO Blog iz SEOforums.org (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/)

vBET
07-04-11, 14:41
Bok

JA pravedan ištanje to pustiti te znati da je Matt Cutts je rekao da auto prevođenje web stranice spada u njihov "auto-generiran sadržaj" smjernice koje su kažnjeni jer ažurirati Google Panda.

...

Ovdje je video: YouTube - Kako bih trebao nositi lokaliziran sadržaj? (Http://www.youtube.com/watch?v=GyWx31GeQWY)


To nije točno. Molimo pogledajte video još jednom. On je rekao da se može primijeniti na auto generiran sadržaj smjernice i onda je priča o krivi dojam kad stranica nije posve čitljiv za ljude. Pa stvarno Google roboti nisu u mogućnosti uzeti u obzir, kao što su auto stranice generiran sadržaj, a to može biti učinjeno samo ljudski i samo ako prijevod još nije tjedan dana, ali potpuno srušio, jer ima prevedeno stranica sama po sebi je vrlo dobro što je opisano u filmu o kontekstu kako URL-a treba izgledati onda.

Također želim smiriti sve naše korisnike, da je ono što je rekao Matt Cutts o automatskom prevođenju što može pada Google automatski generiran sadržaj smjernica ne odnosi se na vBET. To je zato što:
1. Matt jasno kaže da je riječ o jednostavnim prijevod cijelog sadržaja, a vBET ne prevodi cijeli sadržaj - štedi korisničkih imena i drugim područjima ako označene kao ne prijevod za vBET.
2. vBET ne o automatskom prijevodu, nego o podržavaju višejezični zajednicama, gdje svatko može napisati u svoj jezik u isto nit. Dakle, opet to nije samo jednostavan prijevod cijele stranice, i to se ne radi o automatski prijevod, ali o višejezični zajednice.
3. Prijevodi sama su od strane Googlea koja ima vrlo dobre kvalitete i kao Matt jasno kaže da su takve prijevode mogu biti tretirani kao auto generiran sadržaj samo ako su to stvarno nije ljudski čitljiv.

Dakle, nadamo se korisnici osjećaju bolje sada:) Da biste izbjegli loše osjećaje i plaši one koji ne čitaju cijeli teme samo zaglavlja ću promijeniti naslov ove teme. Uz puno poštivanje autoru - mi smo to samo kako bi se izbjegle zabune, jer je tema pretpostavlja nešto jako loše što vjerujemo nije istina. Nadam se da je u redu za autora:)

vBET
07-04-11, 14:47
Zahvaljujući.

Kamil,

Mogu li samo potvrditi molimo da, ako želim zadržati Vbet trčanje na moj forum, ali ne želite da Google vidjeti auto-prevedeno stranica što trebam samo učiniti sljedeće:

1. Unesite "Disallow: / forum / xx / 'u robots.txt, gdje XX označava strani jezik (e) koji se koristi na moj forum

2. Obrnuti korake u ovom postu za Sitemap integracije:

3. Ponovno generiranje i ponovno podnijeti sitemap.

Ne morate blokirati bilo koji od sadržaja prevedene! Molimo pogledajte film opet - ovaj cijeli film je o tome u ime URL kad ste prevedene sadržaja, tako da prevedeno sadržaj je savršeno u redu za Google!

Napomena o sadržaju automatski preveden NE odnosi na vBET i StarBuG pisati lažne informacije koje se smatra sadržaj umnožavanje što nije istina (to može biti, a ne "je", i to može ne primjenjuju se na vBET) - vidi moj prethodni post.

vBET
07-04-11, 14:52
Hvala Kamil. Mislim da je pravi sramota da Google ne sviđa sadržaj prikupljenih na ovaj način. Mislim da bi trebao napraviti iznimku za forume, jer Vbet je fantastičan ideja, pa čak i na kratko vrijeme sam ga u potpunosti raditi sam vidio poboljšanje u moje statistike. Nije sve izgubljeno, iako, naravno, jer je stvarno pametan dio Vbet - da govornici stranih jezika mogu sudjelovati na forumu u svoj jezik - je, naravno, još uvijek postoji.

To nije istina da Google ne voli takav sadržaj. To je sve nesporazum zbog krivih informacija koje StarBuG staviti ovdje. Molimo pogledajte i čuti pažljivo film. Ovdje imate ga je opisao još:

vBET
07-04-11, 15:05
Google ne čini se da su uklonjene VBET stranice sada: potražite raspravu na moj blog.

Ja osobno ne mislim da su ove stranice su neželjena, imaju legitiman cilj ...
Izgubljeni u prijevodu: Google Algo Update 2010/06/04 | SEO Blog iz SEOforums.org (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/)

Čitao sam vaš blog. Kao što vidim da je reakcija na posljednji dan informacije. Imajte na umu da po mom mišljenju to ne odnosi na prijevode. Pogotovo što sam provjeriti i vidim da je vaš forum je indeksirana na drugim jezicima: site: SEO forum + SEO Blog SEO & Tools@seoforums.org (http://seoforums.org/de/)

Pa zato što vidim da su vaše prevedene indeksiranih stranica mislim da je to samo neki privremeni problem možda čak i na Google Analytics strani, ali definitivno ne odnose na vBET. Možete li opisati što se događa sada?

MOGmartin
07-04-11, 17:08
Mate - Im veliki obožavatelj vašeg čep, i ja sam napravio slučaj sa Google da njegova nije auto prevesti spam.

Nakon što je rekao da - pogledajte na mom blogu (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/).

VBET automatski prevedena stranice su digli iz indeksa prijatelj.

Moj prijedlog: koristite različite API ili barem dati mogućnost. Ne postoji način da Google može otkriti da su stranice automatski prevedena ako prijevod je dovoljno dobar.

Određene jezika kao španjolski rade jako dobro, neke ne.

MOGmartin
07-04-11, 19:27
Čitao sam vaš blog. Kao što vidim da je reakcija na posljednji dan informacije. Imajte na umu da po mom mišljenju to ne odnosi na prijevode. Pogotovo što sam provjeriti i vidim da je vaš forum je indeksirana na drugim jezicima: site: SEO forum + SEO Blog SEO & Tools@seoforums.org (http://seoforums.org/de/)

Pa zato što vidim da su vaše prevedene indeksiranih stranica mislim da je to samo neki privremeni problem možda čak i na Google Analytics strani, ali definitivno ne odnose na vBET. Možete li opisati što se događa sada?

stranice su još uvijek indeksiraju, ali se ne pojavljivati u pretraživanjima.

Njegova 100% NE privremeno GA problem, a ne preveden (tj. normalno) stranice nisu izgubili niti opsega pretraživanja.

(Gotovo) 100% od opsega pretraživanja ide VBET stranicama je zaustavljen.


Nemojte me krivo shvatiti - IM 100% na strani ovdje, pitanje je, Google nije.

Također - Ne kažem da je VBET čep je u krivu ili u kvaru - još uvijek radi vrlo dobro i je veliki čep. Google ipak su objavili da su liječenje ove stranice su AutoGenerated, i kao takva se ne šalju niti opsega pretraživanja.

Ja ću ažurirati vam i moj blog u nekoliko dana vremena.


Neki vjerodajnice za vas: Im profesionalni SEO, su za 6 godina, ja redovito govore na konferencijama - Ja nisam netko tko govori sa "pola znanja" ili nesporazum o tome kako google radi.

MOGmartin
08-04-11, 11:54
Ovdje je ažurirana statistika prometa.

@ Hilinebuilders ovdje je obnovljeno graf. Također vidjeti istu ... na Twitpic (http://twitpic.com/4i8zwr) 3


FYI: Također sam stranice powered by WP-robota u WordPress koje koriste Google Translate API. Oni su također hit u isto vrijeme i izgubio 100% svojih prometa.

norku
08-04-11, 16:20
Hvala za nove informacije čeljust. Ja blokiran moje prevedene stranice na 30. ožujka, a potom odlučio preokrenuti promjene nekoliko dana kasnije tako da sam imao Vbet radi normalno opet za tjedan dana. Upravo sam ček moj odredišne stranice i pageviews i mogu vidjeti ni značajan pad aktivnosti za Vbet-generiran sadržaj. Stvari izgledaju normalno, ali ovdje ću pratiti statistike i ako vidim Vbet stranice se odustalo ću post ovdje.

MOGmartin
08-04-11, 16:28
Hvala za nove informacije čeljust. Ja blokiran moje prevedene stranice na 30. ožujka, a potom odlučio preokrenuti promjene nekoliko dana kasnije tako da sam imao Vbet radi normalno opet za tjedan dana. Upravo sam ček moj odredišne stranice i pageviews i mogu vidjeti ni značajan pad aktivnosti za Vbet-generiran sadržaj. Stvari izgledaju normalno, ali ovdje ću pratiti statistike i ako vidim Vbet stranice se odustalo ću post ovdje.

svoj ne aktivnosti (npr. pageviews) da bi trebao pogledati, na odredišne stranice, odnosno prometa koji Google poslati tim stranicama.

aktivnost je savršen, VBET plugin je savršen, pitanje Google ne šalje promet na stranicama stvara (što je veliki dio dodatka vrijednost za mene)

norku
08-04-11, 17:19
Kao što sam rekao, provjerio sam odredišne stranice i ne vidim značajne razlike. Mine je mali forum i ja samo sam bio koristeći vbet za nekoliko tjedana, ali moji rezultati ne pokazuju pad u ovom trenutku.

Edit: Ne mogu uploadati slike ovdje, ali ja sam gleda na graf ovdje (filtrirani kao i tvoja je) i to pokazuje stalan uspon. Možda ću vidjeti kap na sljedeći ažurirati, ali sigurno za sada ne vidim probs.

vBET
09-04-11, 19:54
Mate - Im veliki obožavatelj vašeg čep, i ja sam napravio slučaj sa Google da njegova nije auto prevesti spam.

Nakon što je rekao da - pogledajte na mom blogu (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/).

VBET automatski prevedena stranice su digli iz indeksa prijatelj.

Moj prijedlog: koristite različite API ili barem dati mogućnost. Ne postoji način da Google može otkriti da su stranice automatski prevedena ako prijevod je dovoljno dobar.

Određene jezika kao španjolski rade jako dobro, neke ne.

Kao što sam napisao sam čitao tvoj blog već:) A ti napisao da vidim vaše prevedene stranicama vBET indeksirane u googe. Vidi sebe - samo pisati u google upit:
site:http://seoforums.org/de/
Dakle, oni nisu dignuti iz indeksa, ili možda ja ne razumijem što hoćeš reći ...

vBET
09-04-11, 20:21
stranice su još uvijek indeksiraju, ali se ne pojavljivati u pretraživanjima.


To nije točno. Upravo sam poslati ovaj upit na Googleu:

wenn ich tat Blog-Posting zu diesem Zeitpunkt eine Sache in meinem Kopf kommen. Was ist Haupt-Unterschied zwischen Autoblog und spamblog
Rezultat je samo jedan i to je vaše stranice na stranici preveo vBET.


Njegova 100% NE privremeno GA problem, a ne preveden (tj. normalno) stranice nisu izgubili niti opsega pretraživanja.

(Gotovo) 100% od opsega pretraživanja ide VBET stranicama je zaustavljen.


Nemojte me krivo shvatiti - IM 100% na strani ovdje, pitanje je, Google nije.

Drago mi je vam se sviđa vBET:) Ovo nije o tome tko je na kojoj strani. Mi smo samo treba provjeriti sve informacije koje mogu biti presudni za naše korisnike. Pogotovo ako je informacija toliko važno kao što je ovaj. Dakle, mi samo moramo ispraviti bilo izjavu koja bi mogla dati lažni dojam o vBET korisnika o svojoj upotrebljivosti.

To je razlog zašto smo provjeriti to je istina da su vaše stranice prevedene uklonjen iz indeksa. A sada smo provjeriti to nije moguće doći do tih pretraživanjem. I u kabini slučajevima rezultati su dobri - to znači da su vaše stranice indeksirane i dostupna pretraživanjem.

Imajte na umu da ako vaš promet prevedene stranica je niža da prije nego bi to moglo biti dobro usporediti svoje pozicije u Google indeks, što je vrlo važno za promet iz pretraživanja. Možda zato što Google promjene neke od Vaših stranica uputiti prema dolje u indeksu. To bi mogla biti privremena ili dulje. Teško je reći.


Također - Ne kažem da je VBET čep je u krivu ili u kvaru - još uvijek radi vrlo dobro i je veliki čep. Google ipak su objavili da su liječenje ove stranice su AutoGenerated, i kao takva se ne šalju niti opsega pretraživanja.

Ja ću ažurirati vam i moj blog u nekoliko dana vremena.

Hvala za napomenu. Naravno, moramo provjeriti takve informacije analizu to je vBET krivnja ili ne. To je osigurati veliki proizvod za naše korisnike i kao jedan od naših korisnika nadamo se da ste drago da smo ga liječiti ozbiljno i provjere sve i od strane vBET potencijalne greške.

Mi ćemo čekati ažuriranja.



Neki vjerodajnice za vas: Im profesionalni SEO, su za 6 godina, ja redovito govore na konferencijama - Ja nisam netko tko govori sa "pola znanja" ili nesporazum o tome kako google radi.

Mi nikada ne ukazuju na to da ne znate što pišete o tome. I doista žao ako je takav dojam. Imajte na umu da to nije privatni razgovor, ali javnost odbora tako da mora sadržavati sve ključne informacije, čak i ako mislimo da znate o tome, jer je i za cijelo naše društvo. Dakle, ako vidite neke očite informacije za vas, to je samo zato što mi je stalo svim našim korisnicima da bolje razumiju ovu temu:) Nadam se da je u redu za vas - ako ne možete prebaciti na privatni razgovor s našim osobljem:)

vBET
09-04-11, 20:37
Ovdje je ažurirana statistika prometa.

@ Hilinebuilders ovdje je obnovljeno graf. Također vidjeti istu ... na Twitpic (http://twitpic.com/4i8zwr) 3


FYI: Također sam stranice powered by WP-robota u WordPress koje koriste Google Translate API. Oni su također hit u isto vrijeme i izgubio 100% svojih prometa.

Vrsta glupo pitanje - gdje možete staviti ovaj filtre Analytics? Upravo sam napravio brzo provjeriti i nije ga naći - već znate gdje je to želio bih sigurno neko vrijeme u potrazi za:)

Mi smo na njega i provjeru. Čini se da je pojedinac - nekim forumima vidjeti takve sklonosti neke ne. U ovom trenutku nismo u mogućnosti da biste utvrdili što je razlog. Samo u slučaju da za enyone koji je kao problem - provjerite da niste blokirati sve prevedene stranice u robots.txt

MOGmartin
11-04-11, 11:57
Vrsta glupo pitanje - gdje možete staviti ovaj filtre Analytics?

ne probs Michal,

na: Sadržaj -> Top Odredišne stranice
FILTER: Stranice sadrže ovaj niz:



Ažurirano slike s nedavnim statistike, a možete vidjeti u lijevom stupcu gdje se izvješće:

Twitpic - Dijeli fotografije i video prilozi na Twitter (http://twitpic.com/4jl0oo)


provjerite da niste blokirati sve prevedene stranice u robots.txt

FYI - Nisam blokirati promet na bilo koji način;)

Samo da RE DRŽAVE:
Ja ne vjerujem da vbet čep je slomljen. To još uvijek čini upravo ono što joj reklamirao kao - ljudi i dalje mogu koristiti prevedene stranice 100%.

Jedino pitanje je da Google prestao slati prometa na te prevedenih stranica. Kao što je teško osuditi noge prevedeno stranica ako je dobar prijevod, ja predložio da se uključi u Yahoo prevesti API.

Mogu se kladiti dobar novac da će to učiniti puno teže za Google za filtriranje indeksa.

Samo da RE DRŽAVNI kao:
Ja ne govorim ovim stranicama DE-indeksirane .... Oni jednostavno ne vraćaju u rezultatima pretraživanja kada se koristi biti.

tavenger5
11-04-11, 15:46
Hvala za pružanje uvid MOGmartin. Ja sam vidio pad u vBET prevedeno stranica što je dobro, ali to nije ni približno tako dramatičan kao i tvoja. Razlika je oko 25% iz prethodnog tjedna. (26 ožujak - 1 travanj vs 2 travanj - 8 travnja)

vBET
12-04-11, 12:54
Ja ću vam poslati detaljnije informacije putem sati u sljedećih serveral dana ...

Molimo pogledajte ovaj članak:
technospot.net / blogovi / strategija-uklanjanje-stroj-prevedeno-stranici googles indeks /

U ovom trenutku ne vidimo vaše licence - molimo pojedinosti sati dozvole ASAP. Ako niste ovlašteni korisnik, onda ne platili vBET verziju. Molimo vas pošaljite podatke o licenci.

O vezu - to je opet preporuka onemogućiti automatsko slaba prijevode koji se ne može razumjeti ljudski.

Preporučujemo vam da ne dopuštaju automatiziran prijevod doći indeksirane. Automatski prijevodi nisu uvijek smisla i potencijalno mogu biti pregledani kao spam. Još važnije, točka izrade višejezične web stranice je doći do veće publike pružajući vrijedne sadržaje na više jezika. Ako korisnici ne mogu razumjeti automatizirani prijevod ili ako se osjeća umjetne na njih, trebali zapitati da li stvarno želite predstaviti ovu vrstu sadržaja za njih.
Google prijevodi su jako dobri i ljudskih čitljiv, tako da nema problem s tim. Dakle, ono da bude jasno - preporučuje se isključiti samo prijevode koji se ne može razumjeti ljudski. Mi smo pružanje podrške za ljude pisanje na različitim jezicima i prijevodi su stvarno dobri. Dakle, ovo se ne radi o Google prijevode koje vBET.

Mislim da je u panici i bez detaljnih čitanja Google izjave smo ovdje mnogo nesporazuma. Dakle, da bude jasno:
1. Prijevodi su OK za Google
2. Google ne vole slaba automatske prijevode koji nisu ljudski čitati
3. Nakon što je čak i slabi automatski prijevodi nije zabranjeno, ali samo ne preporuča
4. Visoka vrijednost automatski prijevodi su OK za Google
5. vBET pruža Google prijevode koji imaju vrlo dobre kvalitete i ljudskih čitljiv

vBET
12-04-11, 13:15
ne probs Michal,

na: Sadržaj -> Top Odredišne stranice
FILTER: Stranice sadrže ovaj niz:



...

Samo da RE DRŽAVNI kao:
Ja ne govorim ovim stranicama DE-indeksirane .... Oni jednostavno ne vraćaju u rezultatima pretraživanja kada se koristi biti.

Zahvaljujući ću igrati s njim i provjeriti neke od naših foruma.

O ponovno stanje - kao što sam vam pokazati ovdje Google vraća svoju stranicu u rezultatima pretraživanja. Mislim da možete imati manje potrazi unosa zbog promjene indeksa položaju, ali definitivno Vaše stranice su još uvijek u indeksu i vratio se u rezultatima pretraživanja.

Mi ćemo napraviti neke vlastite istrage - i cijenim svoju budućnost ulaz, ako ste saznali nešto više o stanju Vašeg foruma u Google indeks.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1