PDA

View Full Version: Riješen Nije bilo moguće dodati kolačiće



norku
22-03-11, 09:05
Ja sam uzimajući ovaj pri gledanju moj forum kao gost i kada član prijavi se i pokušava navigaciju forum kao gost:
Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/xxxx/public_html/forum/includes/class_core.php
Line: 5403

Također, obavijest za goste da nije dopušteno za pregled određenih dijelova foruma je pijan i nečitljiv.

Vbet je uzrok problema, jer nije tamo kada Vbet je onemogućen ... Ja bih zahvalan brzi pogled na to, jer sam morao onemogućiti Vbet.

kamilkurczak
22-03-11, 09:21
Ja onemogućiti gost cachea (vBET je omogućeno sada tako ovu opciju pružiti ovom pitanju)
Jeste li sigurni da ste sve vbet_cache mape sa 777 permisions?

Jeste li sigurni da imate sve konfiguraciju u php.ini datoteku? (Nakon promjene)

norku
22-03-11, 09:27
Bok Kamil,

Mnogobrojan hvala za gleda na to tako brzo. Zapravo moj domaćin mijenja php.ini. Sam promijenio php.ini koji sam imao u public_html, ali to nije imalo utjecaja jer je bio nadglasan od strane php.ini na / usr / local / lib / php.ini. Samo provjera dozvola na mape sada ...

norku
22-03-11, 09:33
Samo provjereni gost predmemoriju mape i tu je razlika. Sljedeći predmemoriju mape su podešene na 777:

PL, ja, ona, FR, hr.

Zapravo, iako imam sljedećim jezicima u upotrebi:

PL, ja, ona, FR, en, ne, NL, ES, RU, de.

Nisam postaviti ili promijeniti bilo koji dozvola ručno. Jesu li oni postavili automatski Vbet?

kamilkurczak
19-04-11, 08:19
može li potvrditi da je ovo pitanje još uvijek tamo?

norku
21-04-11, 22:44
Yep. Još uvijek tu.

Nešto drugo sam zaboravio spomenuti prije: kad sam gost predmemoriju na to dodaje 'function.filetime' na hrpe URL-ova. Vidim da je puno tih su pokupila Google i sada očito se iskazuje 404

kamilkurczak
22-04-11, 17:17
halo,
Imam rješenje za vas izbrisati filemtime () pitanje:
yous koristiti ovo rješenje:


o kolačići pitanje - još uvijek u potrazi za dobro rješenje.

kamilkurczak
03-05-11, 16:48
o ovom pitanju kolačići - Trebam naći dobar prikaz naloga za kuku s kodom odgovoran za ovo zaglavlje.

vBET
02-06-11, 22:12
Bok. Kamil je na godišnjem odmoru, a ja uzeo njegovu slučaju. Molimo Vas da je to riješeno? Ja nemam takvih informacija ovdje, ali možda je to riješeno PM pa vas molimo da potvrdite.

vBET
09-06-11, 18:44
Bez odgovora - smatra riješen. Ako ne molimo pišite ovdje, a mi ćemo ponovno otvoriti pitanje.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1