PDA

View Full Version: Riješen Google je uklonio sve indeksirane stranice prevedene



pepito69
03-03-11, 22:38
Bok,
Google je uklonio iz indeksa svih prevedene URL:


site:www.egiptoforo.com/forums/pt

site:www.egiptoforo.com/forums/en


itd. ..


Našao sam nekoga ovdje na forumu koji su imali isti problem, ali zbog pogreške MySQL. Ne znam što se događa u mom forumu.
Nisam promijeniti de robots.txt ... ja se dogodilo danas. Imao sam indeksirane na primjer: 47,000 URL na hebrejskom, 20,000 u Francuskoj, itd. ...

Molim pomoć

Hvala

kamilkurczak
04-03-11, 09:17
Imate li e-poštu od Google ili MySQL pogreške u log datoteku? pišite sve informacije.

pepito69
04-03-11, 10:18
Ne nisam recived e-pošte iz Googlea i nema MySQL pogreške u mom dnevnik.
To je jučer, a nisam ništa dirati.

basketmen
04-03-11, 12:22
kao JA znati, indeksiranih stranica u mape može ukloniti, ako stranice nisu mogu pristupiti google za dugo vremena (tj. od 24 sata ili više)

iz mog iskustva, ja sam oko 4.000 stranica u mape domain.com / d / koristeći druge mod (ne povezane s vbet), nego zato da se mod razlomljen za nekoliko dana, nakon što sam ponovo provjeriti u Google Site: domain.com / d / sve indeksirane stranice su otišli

pokušati dobiti linkove od drugih stranica na svaki prevedene stranica foruma previše, tj.: dobiti linkove od drugih web-mjesta egiptoforo.com / foruma / PT / i egiptoforo.com / foruma / hr /




Mislim da nije problem u vbet, ali na forumu / mjesto / poslužitelj

provjeriti sve stvar, provjerite Google Webmaster Tools previše https://www.google.com/webmasters/tools/

pepito69
04-03-11, 13:19
kao JA znati, indeksiranih stranica u mape može ukloniti, ako stranice nisu mogu pristupiti google za dugo vremena (tj. od 24 sata ili više)

To nije slučaj.

Imao sam dosta vanjskih linkova i puno stranica.

U Alatima za webmastere imam klasične probleme u vbet: Niska odgovor i duple tagove, tittles. Ništa novo ....

Razmišljam u onemogućiti Ministarstvu obrane i da je važno za mene. ali mislim da google ne sviđa automatsko sadržaja kao što kažu u webmaster vodič. Google kreće protiv toga po mom mišljenju. Nadam se da biti u krivu, jer Vbet, bi mogao biti prekrasan mod, unatoč dobro poznatim problemima i ograničenjima.
Gle, imao sam thousends URL indeksiranih u prevedene verzije i sada ništa!

basketmen
04-03-11, 14:16
To nije slučaj.

Imao sam dosta vanjskih linkova i puno stranica.

U Alatima za webmastere imam klasične probleme u vbet: Niska odgovor i duple tagove, tittles. Ništa novo ....

Razmišljam u onemogućiti Ministarstvu obrane i da je važno za mene. ali mislim da google ne sviđa automatsko sadržaja kao što kažu u webmaster vodič. Google kreće protiv toga po mom mišljenju. Nadam se da biti u krivu, jer Vbet, bi mogao biti prekrasan mod, unatoč dobro poznatim problemima i ograničenjima.
Gle, imao sam thousends URL indeksiranih u prevedene verzije i sada ništa!
možemo čekati i vidjeti, ako postoji koji drugi član koji koriste vbet previše dobiti isti problem, vidim jako puno ljudi koji koriste vbet posebno slobodan inačici, jer niti Stavovi izneseni u ovome podrška forum jako mnogo, a od vb.org Instalirani informacije


Ako automatsko stranice su kvalitetni, mislim da nema mnogo indeksiranih stranica se smanjuju

i to je bolje ako se Priručnik prevesti značajka previše, da se poveća prevesti kvalitete, kao što sam zatražio ovdje pa se kao Wikipedia, članku su iste samo prevedene priručniku drugi jezik član

kamilkurczak
04-03-11, 14:43
provjerite Vašu e-mail ili log datoteku i pronaći neke MySQL pogreške ili nešto slično.
Imate Yu su robots.txt datoteku? možete zalijepiti puni sadržaj ove datoteke?

pepito69
04-03-11, 16:10
Možete ga pogledati ovdje:
http://www.egiptoforo.com/robots.txt

dsimms
04-03-11, 19:36
Možete ga pogledati ovdje:
http://www.egiptoforo.com/robots.txt

Mislim da tvoj robota je overkill. Nikad nisam vidio tako
veliki roboti u mom životu. Mislim da samo treba koristiti
standardni robota koji će se držati pauci iz indeksiranje
Neki od vašeg foruma direktorije, i to gotovo. Vi ste
pokušavaju držati van svaki pauk na svijetu, a ja ne
Ne mislim da je dobra stvar ... što ste se bojali?

Sad kad mislim o tome. Ja sam na VPS, i dobio sam haker
e-mail izvješća, te google bot bila na zabranjene IP popis. Je
je moguće da vaš poslužitelj je zabranio neke je bot IP i
ako je to slučaj i nisu mogli vratiti i pauk,
onda bi oni neće biti de-indeksirana? Našao sam ga vrlo čudno
da google bot završio na moj zabranio IP popis ... pa što
mogao google pauk se radi da su dobili zabranu?

pepito69
04-03-11, 19:58
Problem nije robots.txt
Hvala vam na savjetima, ali problem je samo u trasnlated one ne na glavni forum. No, ja ću pojednostaviti robota ...
Hvala još jednom ali ovaj fotografija na otajstvo.

dsimms
04-03-11, 23:39
Problem nije robots.txt
Hvala vam na savjetima, ali problem je samo u trasnlated one ne na glavni forum. No, ja ću pojednostaviti robota ...
Hvala još jednom ali ovaj fotografija na otajstvo.

Ja sam znatiželjan to znati također:)

kao što sam siguran oni koji slobodno trče / plaćene verzije bi
također se brine / zabrinuti da bi mogli biti deindexed također.

Dakle, pitanje je:

Je li to vaš fault, ili googles greške.

Koliko je star vaš domene?

pepito69
05-03-11, 11:06
Bok,
moje domene je 4 godine. I nikada nisu imali problema prije s Googleom.
Moram reći da sam imao puno URL-indeksiranih u prijevodu jezika. Više od vbet forum i druge vidio sam.

pepito69
05-03-11, 17:06
Ja deinstaliran vbet mod, će izbrisati svako pravilo relationed na vbet, čekati 4 dana i to ponovno od nule.

dsimms
05-03-11, 18:48
Ja deinstaliran vbet mod, će izbrisati svako pravilo relationed na vbet, čekati 4 dana i to ponovno od nule.

Ja sam ne siguran ako to je idući u pomoć, tako da svaki put vidite neke
se dogodilo ti si pravedan idući u deinstalirati, i početi ispočetka?

Google izgleda da ima ozbiljnih problema s drugima, uzimajući prije
ništa, i svaki put nešto se čini dobro, onda
Google deponiji sve nad vama, Google ljepušan velik dio upravlja našim destinty,
i Google nije poznato da igraju fer bilo ... google prilično
mnogo kontrole interneta, ono što se događa na intenet, i
ono što oni žele vidjeti dogoditi na internetu, ali ja nisam stručnjak,
ali čujem iste priče ... OLE imam vruće web stranice, sada sve
nagli Google ne pokazuje mi ljubav više ... i domena
koji su zvijezde i dobivanje prometa, ispasti da se vrlo malo ...

Moja domena je vrlo, vrlo nova ... to je bio dolje kao što je 2 dana, a ja sam izgubio
oko 70 veze, ja sam ne siguran ako to je već dolaze, ili
sam izgubiti one veze jer sam bio dolje za 2 dana, a
s moje stranice se tako novo, zašto mi se brzo veze anyway?

Google je čudno, ali oni nisu ovdje da vam pomoći, oni
su ovdje kako bi novac, te se pomoć prvi ....

a ponekad, čak i najmanji promjenu web-mjesta možete izvaditi .... jer većinu nas
ne znam kako sustav funkcionira, onda bi manje web promijeniti, a zatim ćemo početi
gubitka tona prometa, a naša prva misao je kriv Google.

pepito69
06-03-11, 10:43
ja ću vam reći u nekoliko tjedana, imam previše vremena ... hvala svejedno.
Postoji mogućnost da se moja greška, ja sam to otkriti.

dsimms
06-03-11, 15:59
ja ću vam reći u nekoliko tjedana, imam previše vremena ... hvala svejedno.
Postoji mogućnost da se moja greška, ja sam to otkriti.

Kao što sam spomenuo prije moje stranice je vrlo nova. to je vrhunac oko
1400 veza u samo oko dva tjedna onda prestao. Nisam siguran
što se događa sada, čini se da je gubitak kao 20-50 linkova po
dan danas, tako da nisam siguran što je to u krivu, nadamo se da nije
vbet, ali tko zna u ovom trenutku. Ja sam invalida mod koji ima
je se sumnja da je crni šešir, pa se nadam da je to problem,
sada kada sam s invaliditetom mod to napraviti dan nekoliko dana / tjedana
Da biste saznali ako je moj linkove zaustavljanje pada i početi raste opet, ali
onda opet to može biti ništa at svi, ali pješčanik, ili google ples ....
ali s slučaju 4 godine starom mjestu, da ne bi trebali biti sandboxed.

Kako ćete znati da je samo vbet linkovi se uklanjaju?

pepito69
06-03-11, 20:09
Kako ćete znati da je samo vbet linkovi se uklanjaju?

Jednostavno, samo upišite u Google pretraživanje stranice: www.yourdomain.com / Forum / IT

Promjene u broju linkova indeksiran od strane Google je zbog vjerojatno drugačije Googleovim poslužiteljima, nisu indeksiranje isti broj URL-a, a tu su i više od 50 poslužitelja.

sve vas učiniti:
site: www.yourdomain.com
ga povezuje na jednu google poslužitelj.

vBET
06-03-11, 22:38
ali mislim da google ne sviđa automatsko sadržaja kao što kažu u webmaster vodič. Google kreće protiv toga po mom mišljenju. Nadam se da biti u krivu, jer Vbet, bi mogao biti prekrasan mod, unatoč dobro poznatim problemima i ograničenjima.
Gle, imao sam thousends URL indeksiranih u prevedene verzije i sada ništa!

Molimo obavijestite nas gdje u Alatima za webmastere je napisano da Google ne voli prevedeno stranica? ... Također ovdje sadržaj nije automatski - prijevod je automatski - sadržaj je autentičan iz vrlo niti napisao svoju vrlo korisnicima.
Google nije protiv prevedena kontekst - dokaz je puno foruma korištenja vBET i biti indeksirana. Možete jednostavno provjeriti to u primjeru na našim stranicama. Ako je Google bio protiv tada ne bismo biti indeksirani. Čak i ovo je vrlo nit koja je nova je već indeksirane u drugim jezicima (Provjerio sam za poljski), što se lako dokaze da je Google indeksiranje je prevedeno stranica.

Dakle, to je vaš problem nije opće jedan.

U ovom trenutku vBET ne radi na vašem forumu - pa nismo u mogućnosti raditi na vaše pitanje, niti vam bilo koji drugi savjet da se - molim uključite vBET. Što god bio razlog Vašeg pitanja, isključivanjem vBET ste napravili je trajna. Nikada nećete imati indeksirane prevedene stranica, ako nećete imati prevedene stranice na vaš forum. Kao što sam napisao - ne znamo sad što je razlog. Moglo bi se čak i nešto privremeno na Google strani što bi se moglo vratiti kao što je to bez ikakvih promjena. Možda ... Sada to nije problem više - sada nemate vBET pa u ovom trenutku to je normalna stvar da nemate indeksirane prevedene stranice - jer sada nemate prevedenih stranica. Molimo vas prvo skretanje na vBET.

vBET
06-03-11, 22:52
Ja sam provjera niti od početka je žao je fomething je već napisana. Provjerio sam robots.txt i ja tamo vidio wird sadržaja kao što su:
Disallow: / foruma / PT / * modu
Kao što ja znam robots.txt ne podržavaju zamjenske znakove kao što su * - to može biti dio problema. Ne smije, jer bi trebao reći da je veza s točan URL početak: / foruma / PT / * mod ne bi trebao biti indeksirani, ali možda se nešto ne promijeni u Google robote, a sada ih ne unosite bilo kakve veze s početkom od: / Forum / Pt / (u primjeru, jer * znakovi nisu dopušteni i URL čitanje zaustavlja se na taj znak ti daje ne smije za indeksiranje sve prevedene stranice). To bi se neke objašnjenje svoju situaciju jer vidim pravila kao da je za sve jezike.

Još jednom se ne bi trebao biti razlog ovdje, ali drugi način ne biste trebali koristiti * znakove u zabraniti pravila, pa možda ima nešto zajedničko sa svojim pitanjem. Uklonite / komentar tih pravila.

Također provjerite što Webmaster Tools vam je priča o vezi koja je blokiran robots.txt. Naravno, sada - jer ste isključili vBET - možemo imati pogrešne Webmaster Tools analizirati, jer prevedene veze ne postoji više na forumu. Dakle, još jednom - prvi uključite vBET, nakon toga u ovom trenutku moramo čekati, jer webmaster alati ne pokazuju stvarni podaci - povijesni (i nikada ne zna kada je obnovljeno). Dakle, prvo skretanje vBET. Zatim ako u 2 tjedna ništa ne mijenja ćemo istražiti više. Bilo bi lakše ako vBET će biti cijelo vrijeme uključen, sada ćemo imati dodatni stvar - Google vrijeme reakcije ...

vBET
06-03-11, 23:01
Problem nije robots.txt
Hvala vam na savjetima, ali problem je samo u trasnlated one ne na glavni forum. No, ja ću pojednostaviti robota ...
Hvala još jednom ali ovaj fotografija na otajstvo.

robots.txt još uvijek nije pojednostavljeno i to je potencijalni problem za kavu. A ako ste pročitali moj prethodni post ovdje ćete vidjeti potencijal objašnjenje zašto se samo prevesti stranice nije indeksirana zbog robots.txt - potencijal - definitivno ne mogu reći da je to pitanje za kavu, ali također ne bi trebali definitivno reći da je ne, posebno da ste tamo ilegalno izjave.

vBET
06-03-11, 23:03
Ja deinstaliran vbet mod, će izbrisati svako pravilo relationed na vbet, čekati 4 dana i to ponovno od nule.

Loša ideja. Vi fizički napraviti prevedene linkovi ne rade, a ne postoji na vašem forumu. URL-ove koji ne postoji ne može biti indeksirana.

vBET
06-03-11, 23:13
Jednostavno, samo upišite u Google pretraživanje stranice: www.yourdomain.com / Forum / IT

Promjene u broju linkova indeksiran od strane Google je zbog vjerojatno drugačije Googleovim poslužiteljima, nisu indeksiranje isti broj URL-a, a tu su i više od 50 poslužitelja.

sve vas učiniti:
site: www.yourdomain.com
ga povezuje na jednu google poslužitelj.

Imajte na umu da:
1. Baš kao što si rekao je Google puno servera na cijeli svijet i oni su se povremeno distribuiranja podataka između svaki drugi. To je razlog zašto neke stranice mogu biti indeksirane već vidio na jednom kontinentu, ali još nije na druge.
2. Imajte na umu da Google prikazuje aproksimativni broj rezultata što znači da:
) nije realan broj
b) broj rezultata može promijeniti čak i kada je realni broj indeksiranih stranica nije
c) broj rezultati mogu biti još uvijek isti, čak i ako broj indeksiranih stranica promijenila
d) Google koristi heuristički algoritmi ne, tako da su rezultati stvarno nije deterministički - vjerojatno nećete vidjeti na vrhu rezultata, jer sprema i tako dalje, ali ako bi to moglo biti vidljiv kada je dobivanje na stvarno niske rezultate
e) magija može dogoditi;)

Ozbiljno - molimo pročitajte moj nekoliko zadnjih postova u ovaj thread - nadam se da mogu pomoći:)

vBET
06-03-11, 23:56
Upravo sam pogledao za zamjenski znakovi u robots.txt (od po mom prethodnom znanju to ne bi trebao biti u robots.txt) i pronašao ovaj članak koji kaže da bi trebao raditi:

http://seogadget.co.uk/wildcards-in-robots-txt/
Ipak sam pronašao vrlo zanimljiv autora rečenici:

Neki SEO se ne slažete s uporabom zamjenskih znakova, ili barem oni to vide kao nešto rizično i daleko od najbolje prakse.

Ja ću napraviti neki više istraživanja na tom području.

Uređen.
Ovdje sam pronašao više o zamjenskih u robots.txt:
http://tools.seobook.com/robots-txt/ - Prema podacima postoje Google i Yahoo omogućava koristiti zamjenske znakove.

Ipak - molimo pobrinite se da ne blokiraju sve svoje preveo sadržaj nekih zamjenskih vladavine. Molimo Vas da koristite Alate za webmastere kako bi se utvrdilo (prvi čine vBET ponovno pokrenuti). Kao što je napisao autor spomenute članak:

Razmislite vezane URL-ove, ako koristite zamjenske znakove Robots.txt: sam slučajno trošak sam više od $ 10.000 u dobiti s jednom datotekom robots.txt pogreške!

dsimms
07-03-11, 01:37
Loša ideja. Vi fizički napraviti prevedene linkovi ne rade, a ne postoji na vašem forumu. URL-ove koji ne postoji ne može biti indeksirana.

Ja sam mu reći unaprijed da pojednostavi svoje robot.txt - Nisam stručnjak, ali
Mislio sam da pravo isključiti šišmiš imati takav ludi robots.txt nije
napraviti od. robot.txt treba biti jednostavan, ne overkill ....

Mislim da sam također spomenuo da mu da to nije dobra ideja ili da
ukloniti MORH kao da se ne bi riješio problem, jer ono što
će se dogoditi ako se počinje sve više opet, on tada razmislite o uklanjanju
mod ponovno, jer on nije riješio taj prvi put,
samo ne čini jer samo de-instalirati mod bez rješavanju tog pitanja.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1