PDA

View Full Version: Riješen Stranice sve messed up



Snake
07-02-11, 01:37
Upravo sam reinstalirati ovaj mod, htio pokušajte ponovno, s manje zemlje da li učitavanje je bolje.

No, svaka prevedeno stranica je zabrljati gore, ne podnožje, sve postove zbrkan, povezuje sve zabrljati gore.

Bilo koji ideja što bi uzrokovati ovo, morao sam deinstalirati jer je ukupno nered.

Im 100% slijedio sam upute, instalirane toliko puta sada.

Ponekad stranica bi bilo u redu, a zatim osvježite i sve krivo.

kamilkurczak
07-02-11, 11:13
halo,
Bio sam na svoje stranice, ali imate vBET invaliditetom sada. Želio bih chek da sam tako molimo vas pošaljite mi PM svoj FTP i admincp pristup, jer sada ne znam što uzrokuje ovaj problem.

Hvala

Snake
07-02-11, 13:07
Ok, računala sok - Forum - Besplatno PC Hjælp, IT podrške NN Reparationer (http://www.computer-juice.com/forums/da/)

Molimo pogledajte i ponovno brzo, ja ne želim napustiti omogućen kao što je ovaj.

Zahvaljujući.

kamilkurczak
07-02-11, 13:15
ok sam napravio neke ekrana od tvoj forum i ja spasio mjesto izvor u datoteci.
Primijetio sam da je problem na glavnu stranicu i na forumima stranicama (ne u teme) zar ne?
Ja ću pokušati pronaći razlog za ovaj problem.

Molim - pokušajte Clear cache.
Jeste li urediti neke predloške ili ne?
Možda ste novi mod instaliran?

Snake
07-02-11, 13:18
Se događa u niti previše.

Hvad er den bedste gratis CD-brænding softver? - Računalna soka (http://www.computer-juice.com/forums/da/f52/whats-best-free-cd-burning-software-31441/)

Slične teme i podnožja slomljena, datuma u pogrešnim mjestima, sigs sve zabrljati gore.

Napomena ovu svježu instalaciju, svježi upload datoteka za VB vbseo i vbet, standardne konfiguracijske opcije.

Mogu li onemogućiti sada?

kamilkurczak
07-02-11, 13:23
ok možete onemogućiti. Ja ću analizirati ove podatke

Snake
07-02-11, 15:46
Ok hvala, veselimo se Vašem odgovoru / popraviti.
Živjeli!

Snake
08-02-11, 02:52
Pozdrav, samo čudio ako imate više informacija?

kamilkurczak
08-02-11, 14:23
halo,
Vrlo je teško pronaći rješenje kada se ne mogu ga reproducirati na mojoj testnoj forumu. Imam samo ekrana i web izvora, ali moram gledati u vaš forum koda (jer je to specifičan samo za vaš forum).
Prvo bih želio AKS Michał o ovom pitanju. Možda on zna dobro rješenje.
Naravno da bih vas pitati o vašim admincp i FTP pristup (PM) - to će biti vrlo korisna.

Hvala

Snake
08-02-11, 19:36
Ja mogu pratiti bilo nastave, nerado im dati admin pristup.

JA trčanje ovaj mod prije i to je u redu, nedavno dodao hvala / kao mod i aktivnosti / bodova mod.

Pustiti mene znati.

kamilkurczak
09-02-11, 10:03
halo,
Možete omogućiti našim MOD sada - samo omogućiti vbet, a nakon toga ići na admincp-> vBET-> zastave i postaviti zastave mjesto za Custom.

Nakon toga:
-VBET je omogućen i mogu ga koristiti
-Ne prikazuje zastave i svi korisnici ne mogu koristiti naš mod.


Drugo, kao što mogu vidjeti na zaslonu - Imate pogrešne rezultate iz Google cache i imate vaš sadržaj se preselili. Imamo rješenje kako blokirati krivo Googleove rezultate (će biti uključena u sljedećoj relase)

Mogu vam dati brzo popraviti:

1. otvoriti i napraviti kopiju ove datoteke:
Forum root / includes / vbenterprisetranslator_functions.php

2. U ovoj datoteci nalaze ovu liniju:

if ($useCache && $wasTranslated && $translatedSize == $translationEncodedTextsSize) {

3. tijesto PRIJE ovu liniju:

if (!$wasTranslated || $translatedSize != $translationEncodedTextsSize) {
define('VBET_DONT_WRITE_GUEST_CACHE', true);
}

4. spasiti
5. Obriši sve predmemorije
6. to test!

Taj broj bi trebao blokirati krivo Googleove rezultate. I kao što sam napisao prije - molimo vas da omogućite vBET i postaviti zastavu mjesto za CUSTOM

Snake
09-02-11, 12:06
Sam reinstalirati u sve činilo da rade jako dobro.

Ja sam primijeniti kod uređivanje samo u slučaju.

Zahvaljujući.

kamilkurczak
09-02-11, 13:10
halo,

Hvala za potvrdu. Kao što sam napisao u moj prethodni post - krivo proizlazi iz Google cache memorije, pokušajte su sve promjene u kodu od moj prethodni post.

Hvala

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1