PDA

View Full Version: Objasniti Google E-mail Upozorenje: Googlebot našao iznimno velik broj URL-ova na Vašoj web lokaciji



mario06
16-01-11, 10:17
Google E-mail Upozorenje: Googlebot našao iznimno velik broj URL-ova na Vašoj web lokaciji

Primio sam ovaj e-mail (upozorenje) iz Googleova alata za webmastere

Imajte na umu da ne moram vBSEO instaliran.

Želim škripac za ovaj problem prije nego Google smanjuje moju stranicu rang ili me uopce zabrane, svoj AdSense prihod je već smanjen za polovicu, a Google Botovi doslovno su napali moje stranice.

Je drugi slučaj takav problem s vBET opisan ovdje: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1076-warning-google.html

Ja sam poslao e-mail na sve vBET administratori u pm na zahtjev, ne mogu se javno objaviti e-mail kao što bi trebao znati, jer ide protiv googles TOS s mojim lokalnih zakona o zaštiti privatnosti kako bi se sigurni zabrana za moj Google AdSense korisnički račun tako da don ' t pitati.

Trebam hitnu škripac za ovaj problem, bez daljnjeg odlaganja, to je 3 dana da sam govori o tome u gornju vezu.

Pozdrav

yahoooh
16-01-11, 17:32
Mislim da je razlog da se omogućiti svim 52 jezika
Osjećam da ako VBV čine jezika requst kao Ajax klikom langages i tankih donijeti omogućen linkove za druge jezike može pomoći na taj

tavenger5
16-01-11, 17:39
ja dobiti isti upozorenja i imam samo 12 jezika, omogućeno

vBET
16-01-11, 20:03
Mislim da je razlog da se omogućiti svim 52 jezika
Osjećam da ako VBV čine jezika requst kao Ajax klikom langages i tankih donijeti omogućen linkove za druge jezike može pomoći na taj

Ne to nije razlog. Naši i mnogo drugih foruma su uključeni svi jezici i to je u redu. Na taj način možete koristiti koliko god jezika kao što možete. Problem je negdje drugdje, a u ovom trenutku znamo 2 različite razloge za to.

Uređeni:
Sada znamo više razloga:) Dakle, molimo vas da otvorite svoju nit i dati nam svoj mail od Googlea:)

vBET
16-01-11, 20:05
ja dobiti isti upozorenja i imam samo 12 jezika, omogućeno

Hi - napravite novu temu o svojim isue sa svojim e-pošte. Imate različite lniks i mi Kow 2 razloga tog problema. Da bi moramo znati vaš slučaj. Dakle, molimo vas da otvorite novu temu o tome i mi ćemo Vam pomoći:)

vBET
16-01-11, 20:06
mario06 - Ja sam samo tijekom provjere svoje linkove. Ja ću vam dati odgovor u kratkom vremenu:)

Imajte na umu da kao što je opisano prije - naše osoblje je na raspolaganju za početak raditi na pitanju kada novi označeni stiže u obliku novu temu o tom pitanju. Inače nismo u mogućnosti upravljati i mi obavijestiti naših kupaca da treba otvoriti svoj novi thread o svom pitanju. Baš kao što ste upravo učinio i sada smo u mogućnosti da Vam pomoći:)

vBET
16-01-11, 20:38
Pozdrav:)

Jedan od razloga (bit će drugi - još tijekom istrage) od vaše pitanje je da li dopušteno indeksa takve stranice kao član stranica. Oni nisu relevantni i većina članica stranice su u 99% isti - samo se razlikuje članice korisničko ime. Dakle, kada je dodatno preveden ste napravili 52 puta više takvih stranica koje su gotovo isti (ista stranica sadržaja nakon prevođenja će vam dati isti prevedene sadržaja). Mi savjetujemo da službeno blokira nevažne stranicama robot.txt - ovdje ćete naći kako to učiniti: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html # post1178

Imajte na umu da će to učiniti ovih stranica nestati oblik Google indeksu i to je dobro za SEO jer Google će vidjeti i indeksirati samo relevantne stranice s odgovarajućim sadržajem.

Također kao što sam vidjeti koje ste napravili promjene od Google generira ovu poruku, jer kao što sam vidjeti blokiran član stranica za goste. To također rješava ovaj dio problema. Ipak, ako želite vidjeti gost član stranicama, ali Google neće indeksirati ga - samo koristiti robots.txt za to:)

Vidim da postoje i linkovi za arhivu i teme - ja ću analizirati ovaj odmah:)

vBET
16-01-11, 21:22
Bok opet:)

Mislim da znam što može biti drugi uzrok - kao što sam gleda na zastavama veze nema veze, bez jezika = na sve ... Molimo Vas da što je vaš zadani jezik forum - za tom jeziku veza treba biti, bez jezika = jer sada svakoj stranici imate umnožavati za Google. Nakon što za normalnog URL-a i drugi put s jezikom = YOUR_DEFAULT_LANGUAGE.

Također molimo Vas da ste promijenili naš predložak pod nazivom vbenterprisetranslator_flag? Moramo znati je li vBET bug ili generirani od strane kupca promijeniti.

Razlog Mislim da bi mogao biti također (to ne mogu provjeriti, ali sada smo već TODO zadatak koji će omogućiti da provjerite u budućnosti) koji ste upravo imali čisti predmemoriju i tu je problem sa Google veze - u tom slučaju stranicama generirati bez sadržaja ( jer prijevod ne dobiva), i doslovno sadržaj je isti za sve prijevode. No, takve stvari se dogoditi, ako su privremeni, a ako vam ne blokira Google one sama nestaje - to su pitanja između Googlea i server i vBET može učiniti ništa s tim. Ja ne kažem da je to razlog. Mislim da bi to moglo biti. Kao što sam sada tražim na linkove dao Google ne vidim opisao problem uopće. Dakle, to bi mogao biti to.

Ipak - molimo vas da odgovorite na pitanja o defaultni jezik i predložak.

Vidim ima još jedna stvar - vaše prevedene arhiva stranice Subforums se ne radi i daju prazna rezultate. Glavni i post Stranice su OK. Za arhiva podforum stranica se pogreška. Ovo također čini puno veze ide istim sadržajem - prazan sadržaj, a to također može biti razlog zašto Google vam ovo napisao. Molimo Vas da koju verziju vB koristite? Podržani 3,8 ili niže - kako se sjećam, kao što se događa na 3,6 zbog BB bug. Ako nije podržana verzija i bug BB - naći ću thread o tome i ja jako preporučiti pisati vB tima o rješavanju tog buga. Nažalost, ja očekujem da oni neće to učiniti, budući da nije podržana verzija više. Ali - prvi obavijestite koju verziju koristite, tako da neće struka više riječi i svoje vrijeme za nagađanja;)

vBET
16-01-11, 21:39
Bok opet opet:)

Ovaj put sam provjeriti svoje veze pokazuju nit, a ja vidim 2 stvari ovdje
1. Nitko nije kriv - što sam vidjela neke od onih linkova (nije sve vidi broj 2) sve teme koje je bio vrlo kratak sa samo jednom rečenicom u njemu. Dakle, svi oni su bili vrlo slični po defaultu - 99% sadržaja je izgleda. To je ništa za napraviti sa vBET - to je samo sadržaj svoje teme. vBET samo to prevodi tako da je stvarno više sličnih stranica za one, ali ako onemogućite vBET ne prevesti stranice i dalje će biti slične jedna drugoj, ako imate samo jednu rečenicu u jedini post u temi. Dakle, nemamo ništa učiniti ovdje.
2. Možda ubijaju vaš forum sebe, ograničavajući broj radnih mjesta kako bi vidjeli gosti. Sada sve stranice za mene su isti sadržaj sa komunicirati da bi se registrirajte. Sjeti se da je Google je u potrazi svoju stranicu kao gost - tako da ako vaše ograničavajući mod je glupo da će ubiti vaš forum, jer Google će vidjeti posvuda isti sadržaj govoreći mu da se registrirate;) Molimo provjerite da ograničavajući mod je dovoljno pametan ili ga isključite.

mario06
17-01-11, 09:19
Bok opet opet:)

Ovaj put sam provjeriti svoje veze pokazuju nit, a ja vidim 2 stvari ovdje
1. Nitko nije kriv - što sam vidjela neke od onih linkova (nije sve vidi broj 2) sve teme koje je bio vrlo kratak sa samo jednom rečenicom u njemu. Dakle, svi oni su bili vrlo slični po defaultu - 99% sadržaja je izgleda. To je ništa za napraviti sa vBET - to je samo sadržaj svoje teme. vBET samo to prevodi tako da je stvarno više sličnih stranica za one, ali ako onemogućite vBET ne prevesti stranice i dalje će biti slične jedna drugoj, ako imate samo jednu rečenicu u jedini post u temi. Dakle, nemamo ništa učiniti ovdje.
2. Možda ubijaju vaš forum sebe, ograničavajući broj radnih mjesta kako bi vidjeli gosti. Sada sve stranice za mene su isti sadržaj sa komunicirati da bi se registrirajte. Sjeti se da je Google je u potrazi svoju stranicu kao gost - tako da ako vaše ograničavajući mod je glupo da će ubiti vaš forum, jer Google će vidjeti posvuda isti sadržaj govoreći mu da se registrirate;) Molimo provjerite da ograničavajući mod je dovoljno pametan ili ga isključite.

1. To je talijanski forum, sadržaj u postove je prosjek i to nema nikakve veze s onim što si rekao.

2. Nisam ubijanje forum jer registrirajte mod nakon 3 posjeta (jedan od najpopularnijih instaliran Mods) nema nikakve veze s robota kao oni proći, čak i djeca znaju da osim toga sam bio koristeći vBET otkad slobodan inačici je izašao (oko godinu dana?!?), a ništa nije promijenilo ili dodana od tada.

Problem je u tome moj forum se smatra srednje forum s 368.000 teme, kad je Google šalje ga neprijavljene suradnike na mojoj stranici oni učinkovito vide 368.000 teme, ali na www.google.52languages su vidjeli 1.540,000 indeksiran niti što je uzrokovalo google bot za napad na moje stranice pokušavajući pronaći gdje se nalaze. Moj predmemorije je bio postavljen za pet dana sa svih jezika su spremljene, ali sada (testiranje) sam ga do 2 dana s 4 jezika su spremljene, u ovom trenutku mogu potvrditi da je problem vBET jer sada sam dolje na 766.000 indeksirane teme i Google roboti su prestali napadati moje stranice.

Primjer: Vaša web lokacija ima 5.578 učinkovit teme ALI Google vidi 334.000 indeksiran niti, da li vi shvatiti gdje je problem?

Bez djela, morate saznati što se događa s Googleom i pronaći zaobilazna rješenja za problem jer Google je saznao 52x jezika lažni | duplikat indeksiranih linkova znači da prevedene veze ne postoje fizički, a ja ne mogu tvrditi da je od to je istina, to je spremljeno na našim poslužiteljima, to je kao varanje.

Na malom foruma ne plaćaju mnogo pozornosti, ali o mediju | velika forumima ne proći neprimijećen.

Trebali bi početi ulagati jezik parametar URL ("adresa? Jezik = hr") to je ono što pokreće googles robota kako bi provjerili vBET pokreće web-mjesta. Imate vBSEO (ja ne), što znači da koristite drugi jezik parametar koji u ovom trenutku prolazi googles pozornost.

Puno drugih vBET korisnika imaju isti problem tako da nije slučajno!

PS. Google Centar za pomoć Izjava: U principu, ova poruka se prikazuje kada otkrivamo relativno velik broj URL-ova za vaše stranice.

Pozdrav

vBET
17-01-11, 17:45
1. Molimo uključite talijanska zastava na forumu (nisam ga pronaći) - sada korisnika koji je promijenio jezik nisu u mogućnosti vratiti na izvornom jeziku. Kao što sam napisao sadržaj teme koje sam bio u mogućnosti vidjeti prije nego što sam vidio da sam se registrirati samo jednu rečenicu u svim slučajevima. To nije ono što ja osobno preuzeti kao prosječna duljina sadržaja. Još jednom to čini stranica izgleda vrlo slično jer je razlika između kratke niti je samo jednu rečenicu - ostalo je izgled koji je isti. Ne znam kako ste tako sigurni da nema nikakve veze s ovom slučaju. Ako znate nešto što mi ne molimo samo ga podijeliti pa ćemo biti u mogućnosti da vam pomoći da brže. Znate li zašto ovaj e-mail je poslan?

2. Ne znam što je čvor školski program za djecu u svojoj zemlji, ali nadam se da će biti vrlo korisno za njih da znaju da molimo registrirajte mod nakon 3 posjeta nema nikakve veze s robota kao oni proći.
Molimo usredotočiti na pitanje. I dati potrebna odgovor - ja ne znam koji mod koristite, a ja nisam ni pitati, jer nije važno za mene - bitno je da je pokretanje sigurno. Ako ste 100% sigurni da je sigurno onda super. Samo u slučaju da ste imali bilo kakvih dvojbi možete vidjeti kako Google vidi svoj forum u Alatima za webmastere.

Imajte na umu da Google čizme ne napadaju bilo mjesta - Google ne štete mjesta. Mi savjet da koristite cache za duže razdoblje dozvoljeno, jer je bolje za izvedbu. Također, ako smatrate da je to sigurno jedini razlog je broj prijevoda na Vašoj stranici - slobodno onemogućiti neke od tih i to omogućiti ponovno jedan po jedan s vremena na vrijeme. Ipak molimo vas da razmislite da vaše licence je aktivan za 6 mjeseci i dobio ovu poruku sada. Teško je vjerovati da za 6 mjeseci Google nije vidio one veze - u stvari, mnogi od onih koje su već indeksirane. Dakle, nisam siguran da je to uzrok e-mail koji ste dobili. Čak i ako se molimo se uzeti u obzir sve informacije koje je dobio na vas nakon analize tih linkova.

Ne znam što znači učinkovito teme.

Također imajte na umu da radimo po tom pitanju - što je dobio rezultate naše analize. I molim držite uz reći što Google smatra - zato što je vama koji smatra da Google pronaći nije točna. Imamo puno foruma koji imaju apsolutno nema problema s Googleom i imaju sve jezike uključen. I nije istina da sadržaj nije fizički postoji, nemojte reći ono što možemo tvrditi, jer nešto ... Sadržaj postoji za svakoga tko ga posjeti i fizički postoji u bazi podataka u izvornom i cache prevedene obliku. Ovo nije svijet lutrija - to je prijevod to ne može dogoditi ako sadržaj ne postoji. A ništa nije varanje ovdje - molimo pročitajte Google TOS - to je Google, koji tvrdi da prijevod može biti spremljeno za max 15 dana. To je sve u redu s Googleom u slučaju automatskog stranica prijevoda - to je Google koji je napravio ovaj prijevod:)

Također ne klijent može reći da je bilo koji sadržaj koji se prenose na njega iz statičkih datoteka ili ne. U stvari u ovom dana gotovo ništa nije statična sada. U vBulletin nema pogled motike od statičkog HTML struktura - sve na bazi podataka iz baze podataka (jezika, predlošci, stilovi). Ja nemam pojma što je vaše znanje o klijentu server arhitektura s tankog klijenta, ali imajte na umu da se sadržaj ne postoji, ako veza odgovora. Reći da Google smatra da vara, jer ne postoji nema nikakve veze sa stvarnošću.

Također imajte na umu da možete u svakom trenutku koristiti vBET SEO linkove i / hr / umjesto jezika = - Ova konfiguracija je samo do vas i vBET podržava bez vBSEO.

O umu koji vam je dao - kao što sam napisao, ako se osjećate ste otkrili pravi razlog vašeg problema onda imate rješenje. Ipak molimo vas da razmislite da je to neki generički odgovor čak i bez provjere što se događa. Ne bih računati na njega:
1 - imate sličan iznos od linkova za pola godine.
2 - Google mail sama govori:
"Googlebot možda nepotrebno indeksira velik broj različitih URL-ova koji upućuju na identičan ili sličan sadržaj, ili indeksira dijelove Vaše web lokacije koje nisu namijenjene za indeksiranje od strane Googlebot".

Stoga još jednom molimo vas da razmislite naše savjete i analizirati rezultat. Ako osjećate da je samo pitanje broja prijevode koji ste uključili - onda znate rješenje.

Da li još uvijek trebate našu pomoć / savjet u ovom izdanju?

mario06
17-01-11, 18:46
Jedina stvar koja je bila isključena je na talijanskom jeziku (ja uključen), budući da je forum materinjem jeziku nisam mislim da važno ionako sam bio dobar jer je prije godinu dana, tako Što se sada?

Evo primjer (Vaše stranice) o tome što mislim kad kažem učinkovite indeksirani postove.

Prije vBET (na snazi foruma indeksiranih statistika):
http://img203.imageshack.us/img203/275/5582.jpg

Nakon vBET (ne djeluje foruma indeksiranih statistika):
http://img266.imageshack.us/img266/8489/3330001.jpg

Što sam pokušava reći je da 52x jezik prevedene postovi se sada smatraju duple postove Google. E je self objasnidbeni

U svoje riječi kada kažem bot napad mislim ako imate 300 Google botovi jako indeksiranja Vaše web stranice u isto vrijeme jesti i otkidanje na pojasnu širinu, RAM i CPU, a uzrok foruma staje. I oni to napisali u pismu u nastavku više profesionalan način, ali smisao je isti.

Službena Google E-mail:
Googlebot je naišao na probleme prilikom indeksiranja Vaše web lokacije http://mysite.com/.
Googlebot je naišao izuzetno veliki broj linkova na vašim stranicama. To može ukazivati na problem s Vaše web lokacije URL struktura. Googlebot možda nepotrebno indeksira velik broj različitih URL-ova koji upućuju na identičan ili sličan sadržaj, ili indeksira dijelove Vaše web lokacije koje nisu namijenjene za indeksiranje od strane Googlebot. Kao rezultat toga Googlebot može potrošiti puno više pojasne širine nego što je potrebno, ili možda neće moći potpuno indeksirati sav sadržaj Vaše web lokacije.

Jeste li čitali što je tim Google podršku mene napisao? -> U principu, ova poruka se prikazuje kada otkrivamo relativno velik broj URL-ova za vaše stranice.

Vi je napisao sve i ništa, jer ja ne razumijem vaš engleski jezik, samo dajte mi popraviti u jednostavna koraka kao što su;
1. Učinite to
2. Nemojte da
3. I ovaj
itd.

Pozdrav

mario06
19-01-11, 06:03
Još uvijek čeka lijek.

Pozdrav

vBET
20-01-11, 19:36
Jedina stvar koja je bila isključena je na talijanskom jeziku (ja uključen), budući da je forum materinjem jeziku nisam mislim da važno ionako sam bio dobar jer je prije godinu dana, tako Što se sada?

To je samo savjet od našeg tima da bez ove zastave korisnici nisu u mogućnosti vratiti se izvornom jeziku kad kliknu na neki zastavu. Dakle, on je mudar da bi zastavu za zadani jezik:)


Evo primjer (Vaše stranice) o tome što mislim kad kažem učinkovite indeksirani postove.

Prije vBET (na snazi foruma indeksiranih statistika):
http://img203.imageshack.us/img203/275/5582.jpg

Nakon vBET (ne djeluje foruma indeksiranih statistika):
http://img266.imageshack.us/img266/8489/3330001.jpg

Što sam pokušava reći je da 52x jezik prevedene postovi se sada smatraju duple postove Google. E je self objasnidbeni


To nije točno. Imate problema s foruma. Imate slomljena Arhiva - a većina veze koju je dobio od Googlea u e oko arhive. Možete potpuno ignorirati našu podršku - niste odgovoriti na pitanja o verziji i držati reći što mislite i što nije istina. Ako želite riješiti svoj problem Molimo jelen naše savjete podršku. Mi vam upitani o vašim vB verzija, jer imate slomljena arhivu. Je li to podržava 3,8 ili neki ne podržava verzija? Znamo da je arhiva slomljena u 3,6 zbog vBulletin bug. Ovo vam daje tisuće ne radi veze - i što je dobio od Googlea email o pogrešnom veze. Umjesto slušati našu podršku i surađivati vas reći nešto smiješno ideju, a vi mislite da je važno da ga stavite u crveno.
Koja je tvoja svrha ovdje? Želite našu potporu riješiti svoj problem ili ste samo pokušava uplašiti drugima? Jer, ako želite riješiti ovaj problem molim surađivati s našu potporu.

Također o slici koja vam je dao - to je vaš pogrešne interpretacije. Google ne brigu o broju postova prikazan foruma. A to se ne može brinuti o njemu. To je zato što Google indeksira sve stranice koje nisu blokirani! Na forumu ste član stranica, grupa, cretova možda, albuma i tako dalje ... i tako dalje ... Također forum može imati puno drugih dodataka koji stvara dodatne stranice (kao što je arkada).
Dakle, molim vas razumjeti: vi ste u krivu. Google ne smatraju prevedene sadržaja dupliciranje. Imate problema sa svojim forumom i otkrili smo područja mogući uzrok. Dakle, molim vas - jelen naše upute / pitanja. Inače to može biti označen kao riješen jer vam se čini se ne zanima s našu podršku kao ponoviti ono što pogrešno misle - što smo već pročitali ovaj - nema potrebe da ga opet ponoviti. To nije točno. Molimo usredotočiti na rješavanje problem ako želite da bude riješen. Molimo odgovorite na pitanje i zadržati pažnju na vašu arhivu.


Službena Google E-mail:
Googlebot je naišao na probleme prilikom indeksiranja Vaše web lokacije http://mysite.com/.
Googlebot je naišao izuzetno veliki broj linkova na vašim stranicama. To može ukazivati na problem s Vaše web lokacije URL struktura. Googlebot možda nepotrebno indeksira velik broj različitih URL-ova koji upućuju na identičan ili sličan sadržaj, ili indeksira dijelove Vaše web lokacije koje nisu namijenjene za indeksiranje od strane Googlebot. Kao rezultat toga Googlebot može potrošiti puno više pojasne širine nego što je potrebno, ili možda neće moći potpuno indeksirati sav sadržaj Vaše web lokacije.

Točno! IMATE Pogrešno STRUKTURA! IMATE Pogrešno sadržaj! i mi je pisao da vas na samom početku - Imate srušio arhivu gdje su tisuće linkova ne radi! Dakle, molimo vas da počnete koristiti našu potporu koju traži, umjesto da pokušavate na užas naših korisnika. Što očekujete od nas kada vas pitati za pomoć i to ignorirati?


Vi je napisao sve i ništa, jer ja ne razumijem vaš engleski jezik, samo dajte mi popraviti u jednostavna koraka kao što su;
1. Učinite to
2. Nemojte da
3. I ovaj
itd.

Pozdrav

Ovdje je dobio točne informacije koje bi trebali blokirati član stranice i kako to učiniti:


Ovdje je dobio informacije da je vaša arhiva pala, pitanje o verziji vBulletin i što učiniti ako to nije podržan verzija:

To je vrlo točno upute - molim te reci koju verziju vBulletin koristite.

A ovdje je dobio informacije koje ne bi trebalo viriti ništa učiniti s mjesta koje su vrlo kratke (samo 1 rečenica), jer je to pitanje sadržaja a ne vBET. Kada se sadržaj će dobiti više (korisnici će dobiti odgovora) te stranice sadržaja neće biti slična više:


Dakle:
1. Držite član stranica blokiran na način kao što ste to napravili nedavno (samo za registrirane korisnike) ili robots.txt kao što je to opisano ovdje: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance . html # post1178
2. Provjerite u Alatima za webmastere da se vaše "3 posjeta za Guest" mod je Google spasiti - provjerite kako Google vidjeti vaše foruma dajući URL neki konac. Provjerite nekoliko puta (ne može se reći Google će koristiti isti IP za svaku provjeru). Na taj način ćete biti sigurni da stvarno mod je spremiti za robote.
3. Imate slomljena Arhiva - molim te reci koju verziju vBulletin koristite?
4. Za kratko teme možete samo dati neke odgovore duže tamo (različite naravno) ili samo ga zadržati kao što je to u nadi da će ljudi odgovoriti na ta teme.

PS.
Molimo uzmite moje isprike za kašnjenje odgovor. Bio sam u izaslanstvu, a Kamil je rekao da napusti ovo pitanje za mene. Dakle, još jednom ispričavam se:)

pepito69
20-01-11, 22:50
Pozdrav,
Moram reći da je Michal je u pravu, imao sam isti upozorenje od Googlea, a to je lako riješiti ako pogledate ono što URL-ovi su uzrok problema. U mom primjeru, ja je puno umnožavati sadržaj jer vbet umetak: & jezik = hr, u francuskom URL. Ako idete na parametre u Alatima za webmastere možete riješiti ovaj osim ovog parametra. I također pogled na vaše robota datoteku. Ja sam također zabraniti u robota arhive, ne treba. Tu je puno posla za napraviti sa robots.txt ako koristite VBET.
I ja ne sugeriraju da koriste više od 20 jezika, to ne treba:)

mario06
21-01-11, 07:56
Dupli post, ispričavam se!

mario06
21-01-11, 08:38
To je samo savjet od našeg tima da bez ove zastave korisnici nisu u mogućnosti vratiti se izvornom jeziku kad kliknu na neki zastavu. Dakle, on je mudar da bi zastavu za zadani jezik:)



To nije točno. Imate problema s foruma. Imate slomljena Arhiva - a većina veze koju je dobio od Googlea u e oko arhive. Možete potpuno ignorirati našu podršku - niste odgovoriti na pitanja o verziji i držati reći što mislite i što nije istina. Ako želite riješiti svoj problem Molimo jelen naše savjete podršku. Mi vam upitani o vašim vB verzija, jer imate slomljena arhivu. Je li to podržava 3,8 ili neki ne podržava verzija? Znamo da je arhiva slomljena u 3,6 zbog vBulletin bug. Ovo vam daje tisuće ne radi veze - i što je dobio od Googlea email o pogrešnom veze. Umjesto slušati našu podršku i surađivati vas reći nešto smiješno ideju, a vi mislite da je važno da ga stavite u crveno.
Koja je tvoja svrha ovdje? Želite našu potporu riješiti svoj problem ili ste samo pokušava uplašiti drugima? Jer, ako želite riješiti ovaj problem molim surađivati s našu potporu.

Također o slici koja vam je dao - to je vaš pogrešne interpretacije. Google ne brigu o broju postova prikazan foruma. A to se ne može brinuti o njemu. To je zato što Google indeksira sve stranice koje nisu blokirani! Na forumu ste član stranica, grupa, cretova možda, albuma i tako dalje ... i tako dalje ... Također forum može imati puno drugih dodataka koji stvara dodatne stranice (kao što je arkada).
Dakle, molim vas razumjeti: vi ste u krivu. Google ne smatraju prevedene sadržaja dupliciranje. Imate problema sa svojim forumom i otkrili smo područja mogući uzrok. Dakle, molim vas - jelen naše upute / pitanja. Inače to može biti označen kao riješen jer vam se čini se ne zanima s našu podršku kao ponoviti ono što pogrešno misle - što smo već pročitali ovaj - nema potrebe da ga opet ponoviti. To nije točno. Molimo usredotočiti na rješavanje problem ako želite da bude riješen. Molimo odgovorite na pitanje i zadržati pažnju na vašu arhivu.



Točno! IMATE Pogrešno STRUKTURA! IMATE Pogrešno sadržaj! i mi je pisao da vas na samom početku - Imate srušio arhivu gdje su tisuće linkova ne radi! Dakle, molimo vas da počnete koristiti našu potporu koju traži, umjesto da pokušavate na užas naših korisnika. Što očekujete od nas kada vas pitati za pomoć i to ignorirati?



Ovdje je dobio točne informacije koje bi trebali blokirati član stranice i kako to učiniti:


Ovdje je dobio informacije da je vaša arhiva pala, pitanje o verziji vBulletin i što učiniti ako to nije podržan verzija:

To je vrlo točno upute - molim te reci koju verziju vBulletin koristite.

A ovdje je dobio informacije koje ne bi trebalo viriti ništa učiniti s mjesta koje su vrlo kratke (samo 1 rečenica), jer je to pitanje sadržaja a ne vBET. Kada se sadržaj će dobiti više (korisnici će dobiti odgovora) te stranice sadržaja neće biti slična više:


Dakle:
1. Držite član stranica blokiran na način kao što ste to napravili nedavno (samo za registrirane korisnike) ili robots.txt kao što je to opisano ovdje: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance . html # post1178
2. Provjerite u Alatima za webmastere da se vaše "3 posjeta za Guest" mod je Google spasiti - provjerite kako Google vidjeti vaše foruma dajući URL neki konac. Provjerite nekoliko puta (ne može se reći Google će koristiti isti IP za svaku provjeru). Na taj način ćete biti sigurni da stvarno mod je spremiti za robote.
3. Imate slomljena Arhiva - molim te reci koju verziju vBulletin koristite?
4. Za kratko teme možete samo dati neke odgovore duže tamo (različite naravno) ili samo ga zadržati kao što je to u nadi da će ljudi odgovoriti na ta teme.

PS.
Molimo uzmite moje isprike za kašnjenje odgovor. Bio sam u izaslanstvu, a Kamil je rekao da napusti ovo pitanje za mene. Dakle, još jednom ispričavam se:)

1. Moj robots.txt nije bio isti, nisam ništa promijeniti i to lijepo izgleda:
Korisnik-agent: *
Disallow: / admincp /
Disallow: / clientscript /
Disallow: / cpstyles /
Disallow: / članovi /
Disallow: / customavatars /
Disallow: / customprofilepics /
Disallow: / images /
Disallow: / modcp /
Disallow: / ajax.php
Disallow: / attachment.php
Disallow: / calendar.php
Disallow: / cron.php
Disallow: / editpost.php
Disallow: / global.php
Disallow: / image.php
Disallow: / inlinemod.php
Disallow: / joinrequests.php
Disallow: / login.php
Disallow: / member.php
Disallow: / memberlist.php
Disallow: / misc.php
Disallow: / moderator.php
Disallow: / newattachment.php
Disallow: / newreply.php
Disallow: / newthread.php
Disallow: / online.php
Disallow: / poll.php
Disallow: / postings.php
Disallow: / printthread.php
Disallow: / private.php
Disallow: / profile.php
Disallow: / register.php
Disallow: / report.php
Disallow: / reputation.php
Disallow: / search.php
Disallow: / sendmessage.php
Disallow: / showgroups.php
Disallow: / subscription.php
Disallow: / threadrate.php
Disallow: / usercp.php
Disallow: / usernote.php
2. Nema ga ne sprema
3. Moj arhiva radi fino, svi linkovi testiran i radi, gdje ste vidjeli da je razbijen?
4. Samo mali postovi, gdje su novi članovi predstaviti sebe i samo reći "Dobar dan, moje ime je Tom:" Ja ne mogu učiniti ništa o, 90% postova su vodiči značenje srednje veličine.


pepito69 rekao je nešto zanimljivo što uključuje parametar URL-a kao što sam rekao gore
U mom primjeru, ja je puno umnožavati sadržaj jer vbet umetak: & jezik = hr, u francuskom URL. Ako idete na parametre u Alatima za webmastere možete riješiti ovaj osim ovog parametra.
ali on je dobio samo za jedan jezik sam uzimajući ga za sve jezike tako da je to razlog i što mi je činiti točno?

PS. Nemam vbSEO instaliran, ali koristiti vBSEO mapa koja je već isključuje arhivu, ja pretpostavljam da se isključi ga robots.txt? Nikad nisam vidio bilo ovdje ili bilo koje drugo mjesto je isključiti u robots.txt

Želim jednostavne detaljne upute,
PRIMJER:

1. Učinite to
2. Nemojte da
3. I to

pepito69,
Nikad nisam vidio tako veliku robots.txt kako ste, je sve što je doista potrebno?
U nekretnine se nalaze samo 3 robota koji se smatraju Bad Botovi * i ne bi bilo lakše stavio ih u tvoje. Htaccess datoteke, zar ne?
PS. Vaši zastave se ne prikazuju

* Baiduspider
* Mozilla / 5 (.*) Twiceler
* Yeti

pepito69
21-01-11, 18:30
Hvala Mario,

Da, moj robota datoteka možda je velik, nije optimiziran, ali to radi za mene i nemoj me povrijediti.
Ja ću uključiti ovaj robota u mom htaccess, hvala.


ali on je dobio samo za jedan jezik sam uzimajući ga za sve jezične

Ne moj prijatelj, ja također imaju na svim jezicima, to je bio samo primjer. No, budući da sam koristio parametre u Alatima za webmastere i imaju povećan moj Google puzati ponovno. Još uvijek ne znam kako riješiti druge probleme s VBET, važnije za mene, kao što je OBE sam s kod jezika i slomljena riječi koje koriste neki naglasci (O, N, itd.).
Pa, ja isključiti arhiva u robots.txt, a ja ne imati bilo koji arhiva web stranicu u Google indeks.
Mislio sam više puta koristiti vbseo Sitemap ali moj site je vrlo dobro indeksirati kupiti google. Uvijek sam primijeniti ovo pravilo: ako nešto radi, ne dodirujte.

Nažalost ja ne mogu vam reći što morate učiniti, samo sam podijeliti moje iskustvo.

Zahvaljujući. Moja zastave ne pokazuju u / index.php, ali su vidljivi u forumima stranice, ja ću to riješiti sada.

vBET
21-01-11, 20:55
1. Moj robots.txt nije bio isti, nisam ništa promijeniti i to lijepo izgleda:
Korisnik-agent: *
Disallow: / admincp /
Disallow: / clientscript /
Disallow: / cpstyles /
Disallow: / članovi /
Disallow: / customavatars /
Disallow: / customprofilepics /
Disallow: / images /
Disallow: / modcp /
Disallow: / ajax.php
Disallow: / attachment.php
Disallow: / calendar.php
Disallow: / cron.php
Disallow: / editpost.php
Disallow: / global.php
Disallow: / image.php
Disallow: / inlinemod.php
Disallow: / joinrequests.php
Disallow: / login.php
Disallow: / member.php
Disallow: / memberlist.php
Disallow: / misc.php
Disallow: / moderator.php
Disallow: / newattachment.php
Disallow: / newreply.php
Disallow: / newthread.php
Disallow: / online.php
Disallow: / poll.php
Disallow: / postings.php
Disallow: / printthread.php
Disallow: / private.php
Disallow: / profile.php
Disallow: / register.php
Disallow: / report.php
Disallow: / reputation.php
Disallow: / search.php
Disallow: / sendmessage.php
Disallow: / showgroups.php
Disallow: / subscription.php
Disallow: / threadrate.php
Disallow: / usercp.php
Disallow: / usernote.php
2. Nema ga ne sprema
3. Moj arhiva radi fino, svi linkovi testiran i radi, gdje ste vidjeli da je razbijen?
4. Samo mali postovi, gdje su novi članovi predstaviti sebe i samo reći "Dobar dan, moje ime je Tom:" Ja ne mogu učiniti ništa o, 90% postova su vodiči značenje srednje veličine.


pepito69 rekao je nešto zanimljivo što uključuje parametar URL-a kao što sam rekao gore
ali on je dobio samo za jedan jezik sam uzimajući ga za sve jezike tako da je to razlog i što mi je činiti točno?

PS. Nemam vbSEO instaliran, ali koristiti vBSEO mapa koja je već isključuje arhivu, ja pretpostavljam da se isključi ga robots.txt? Nikad nisam vidio bilo ovdje ili bilo koje drugo mjesto je isključiti u robots.txt

Želim jednostavne detaljne upute,
PRIMJER:

1. Učinite to
2. Nemojte da
3. I to

pepito69,
Nikad nisam vidio tako veliku robots.txt kako ste, je sve što je doista potrebno?
U nekretnine se nalaze samo 3 robota koji se smatraju Bad Botovi * i ne bi bilo lakše stavio ih u tvoje. Htaccess datoteke, zar ne?
PS. Vaši zastave se ne prikazuju

* Baiduspider
* Mozilla / 5 (.*) Twiceler
* Yeti

1. To nije bio isti - Google inače ne bi vam pokazati link na član stranici, jer Google ne posjeti web-stranice blokiran robots.php i imaš u upozoravajući e-mail ovom linku:

http://YOUR_PAGE/member.php?u=63920&language=ro
Sada je u redu. Nije bilo prije nekog vremena i Google je bio tamo. Možete biti mirni sada o ovom dijelu:)
2. Ako to nije sigurno za robote i pokazuje da roboti blokiranje komunikacije trebali ozbiljno razmislite o uklanjanju ovaj mod. Inače Google će početi indeksiranje stranica koje je vidjeti - tako da stranice sa blokira komunikaciju. Također, u ovom slučaju to je glavni uzrok vaših problema - sve stranice izgleda za Google isto - samo blokiranje komunicirati.
Kao što sam razumjeti li provjerili u Alatima za webmastere kako Google vidjeti vaš forum i vidio da je Google vidi komuniciraju da bi trebao prijaviti - da?
3. Kao što sam napisao na početku svoje veze s pod-foruma u arhivu ne rade uopće. Samo na glavni forum i na teme. To čini na tisuće krivo linkove na vašim stranicama arhive. Na primjer:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/t-25194.html?language=pl
Ovo je link na gazite arhivu i to radi, ali u njemu sadržaja postoje veze na vrhu stranice na pod forumima gdje nit je uključen. Primjer:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/f-182.html
I sve one linkove ne rade - samo na glavni forum. Sve arhiva Sub-Forums linkovi ne rade. To vas čini tisuće ne rade linkovi na tisuće arhive teme stranicama.
SE još uvijek nije ispričao SAD-u KOJI vBulletin verziju koristite ...
U ovom trenutku mogu kladiti da to nije podržan vBulletin 3,6 - Molim vas, nemojte brinuti da neće prestati vas podržavaju. Moramo to znati kako vam pomoći bolje, jer u 3,6 što je poznato vBulletin bug. Ako je druga verzija je moguće da je vBET bug. Važno je otkriti što je uzrok da vam pomogne.
4. Nisam pisao o 90% od vaših postova. O kojima sam pisao postove navedene u Google Mail. Drugi su izvan opsega ove rasprave. Google navedene samo teme s jednom rečenicom kao što sam ti napisao (barem one koje sam mogao učiniti vidjeti prije mod mi je rekao da se registrirate). Razumijete li sada? To nije problem s cijelog vaš forum. Kao što sam već napisao - ne bih brinuti o tim - ljudi će pisati odgovore tamo i one neće biti slična više - baš kao i 90% od vaših postova koji izgleda sasvim drugačije.

Imajte na umu da pepito69 mogu imati različite konfiguracije koje. U vašem slučaju ignoriranja jezik parametar se ne preporuča, budući da ne koristite SEO linkova i to je jedini način da priznaju da su različite URL-ove. Ako vam Google zanemari ovaj atribut za Google sve URL-ove vještice razlikuje se samo vrijednost parametra jezika, smatrat će se isti sadržaj - to će stvoriti kaos u indeksiranih stranica koje nasumično će se promijeniti jezici u Google indeks, ili Google će samo indeksirati Vaše glavni jezik stranica. Mislim da - novije provjeriti i ne savjetovati za vaš slučaj. Molimo vas, ne radite to dokle god ne koristite SEO linkove.

Jednostavne upute u ovom trenutku:
1. Ako je Vaš "3 puta mod" nije siguran Google - to onesposobiti i kontakt MORH autora o tome.
2. TELL US koju verziju vBulletin koristite.

Ovo je treći put smo pitali o ovom ... Kako vam se očekuje da će vam pomoći ako ne surađuju. Nemamo čarobni štapić koji će stvoriti rješenja. Moramo znati što se događa na vašem poslužitelju.

O velike htaccess -. Ne znam što pišu o točno, ali ja kladiti da vam to nije potrebno tako velika - Pretpostavljam da postoje pravila za blokiranje vBSEO linkove za člana stranice i tako dalje. Ne koristite vBSEO i ne koristite SEO linkovi - svoju malu robots.txt je u redu.

mario06
22-01-11, 07:24

TELL US WHICH VERSION OF VBULLETIN ARE YOU USING.
Im 'koristeći verziju 3.6.12, trebali biste znati ovo jer sam platio dodatne naknade da bi ga radi (čine ga kompatibilnim) zbog arhiva problema pa ako je taj arhiv uzrokuju onda je (bez djela) ti kriva jer ste to učinili. :


Ako je Vaš "3 puta mod" nije siguran Google - to onesposobiti i kontakt MORH autora o tome.
Autor je rekao da ne šteti Google.


1. To nije bio isti - Google inače ne bi vam pokazati link na član stranici, jer Google ne posjeti web-stranice blokiran robots.php i imaš u upozoravajući e-mail ovom linku:
1. Jedina stvar koju sam dodao je / članovi / .. sve ostalo, uključujući memberslist.php već bio tamo, moja greška, pa neka je blizu taj argument.


2. Ako to nije sigurno za robote i pokazuje da roboti blokiranje komunikacije trebali ozbiljno razmislite o uklanjanju ovaj mod. Inače Google će početi indeksiranje stranica koje je vidjeti - tako da stranice sa blokira komunikaciju. Također, u ovom slučaju to je glavni uzrok vaših problema - sve stranice izgleda za Google isto - samo blokiranje komunicirati.
2. Nema apsolutno nikakve potrebe da se grub, ja ne razumijem kako koristiti robots.txt, ali u optimizaciju vodiča (moje mišljenje) svoje lean više prema vBSEO postavki, samo imajte na umu da najmanje 80% vBulletin korisnika don ' t koristiti vBSEO tako da bi trebao držati 2 odvojene teme kada govorimo o savjetima, ugađanje i optimizacije, primjerice, "vBSEO optimizacija" i "Non vBSEO Optimization" da bi ga više user friendly.


3. Svi arhiva linkove koje si postao kao slomljena čini se da radi u redu za mene, ovdje je snimku svog slomljena arhiva vezu primjer:


http://YOUR_FORUM/archive/index.php/t-25194.html?language=pl
http://img138.imageshack.us/img138/364/43312523.jpg


4. Htaccess komentar nije za vas, ali za člana pepito69


Slušajte Michael ne želim raspravljati svaki pismo koje je napisao s vama, ja samo želim jednostavno 1. 2. 3. popraviti i ništa više.

Best Regards


[Prekovremeni]
Od ono što Google predstavnik mi je rekao, URL struktura u nastavku se indeksiraju 4 puta, ali u nekretnine za njih se smatra da se 1 i da trebaju biti indeksirani kao takvi i to je vjerojatno razlog zašto sam dobio e-mail. Ispod post je samo jedan primjer;


Izvorni http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661
http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661&language=pl Preveo
http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661&language=en Preveo
http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661&language=es Preveo
[Prekovremeni]

vBET
22-01-11, 19:17

TELL US WHICH VERSION OF VBULLETIN ARE YOU USING.
Im 'koristeći verziju 3.6.12, trebali biste znati ovo jer sam platio dodatne naknade da bi ga radi (čine ga kompatibilnim) zbog arhiva problema pa ako je taj arhiv uzrokuju onda je (bez djela) ti kriva jer ste to učinili. :

Imamo puno korisnika. Mi znamo što smo uključeni u stvarne nit. Hvala za davanje svoje vBulletin verzija:)

O pitanju. Možete je obaviješten da integracija može biti nemoguće budući da svoju verziju nije podržan, a vi odlučili ići za to svejedno. Bug u arhivu koju imate je na vBulletin strani. Također je obaviješten sati o tome.
Tako da je bio svjestan da se ne radi arhive pod-foruma na vBulletin nije podržan staru verziju, od samog početka. Također je rečeno da, jer ovo je vBulletin kukac trebali biste kontaktirati vBulletin tim da ga riješi.
Također kao što sam vidjeti u samom nit ste upućuju na vas je odbio našu budućnost podršku. Ali, naravno, imate puno pravo na krivi nikoga ništa:)

Što učiniti sada sa arhiv? Imate sada nekoliko opcija:
1. Kontaktirajte vBulletin tim da riješe svoje greške. Kao što znate (iz stare priče) vBulletin 3,6 ima grešku i kada dodati dodatni parametar u URL-u arhivu pod-forum stranicu onda se ruši. To je izvan opsega vBET od stare vBulletin ponašati na taj način čak i kada vBET nije instaliran - tako ukratko riječima: to je vBulletin bug. Također je izvan našeg djelokruga jer nije podržan verzija. Dakle, možete pitati vBuletin su još uvijek odgovorni za svoj kod i da će oni to ispraviti. Oni mogu odbiti ako su također uzeti u obzir kao vB3.6 nije podržan.
2. Možete blokirati cijelu arhivu u robots.txt - nije dobra ideja, mi to ne savjetuju.
3. Možete onemogućiti prijevod arhive stranica. Tu će biti manje stranica u Google indeks, ali neće biti više prekinute veze.
4. Možete urediti izgled stranice niti arhivu tako linkove na arhivu Pod-Forumi neće biti uključeni. Možete učiniti da su za ne prevedeno stranica i osobe s invaliditetom za prevesti jedan. Na glavnom forumu arhiv stranice nalazi slomljena linkove na pod-forum će biti i dalje, ali to je samo nekoliko veza ne i tisuće na tisućama stranica arhive nit. Možete čak i od 301 preusmjeravanje za glavnu stranicu foruma arhivu tako da će biti samo na izvornom jeziku.

Molimo obavijestite nas koju verziju želite učiniti, a mi ćemo vas voditi više izabrao jedan.


Autor je rekao da ne šteti Google.
Ja sam izgubio ovdje. Prvo je napisao da je sigurno. Tada je napisao da nije sigurno. Sada je sigurno opet. Što sam zainteresiran je ono što sam napisao da vas o alatima za webmastere. Mi nismo zainteresirani za ono što mod autor je reći - to je između vas i njega. Mi smo zainteresirani kako Google vidjeti vaše foruma. Ako Google vidjeti vaše forumu kao blokiran komunicirati onda mod šteti Google, jer Google vidjeti posvuda isti sadržaj (tako da svaki post smatra se umnožavati sadržaj). U tom slučaju mi savjet da ne koristite više mod dok to će biti sigurno za Google - sve dok ćete moći vidjeti u Alatima za webmastere da Google vidi sve stranice normalno i nije blokiran. Ovo je način kako je to i nemamo ništa više za reći u ovom području. To je vaš izbor će vam jelen savjet ili ne. Tako da prvo provjerite i ako to nije sigurno onda napravili vlastite odluke koji želite slušati.


2. Nema apsolutno nikakve potrebe da se grub, ja ne razumijem kako koristiti robots.txt, ali u optimizaciju vodiča (moje mišljenje) svoje lean više prema vBSEO postavki, samo imajte na umu da najmanje 80% vBulletin korisnika don ' t koristiti vBSEO tako da bi trebao držati 2 odvojene teme kada govorimo o savjetima, ugađanje i optimizacije, primjerice, "vBSEO optimizacija" i "Non vBSEO Optimization" da bi ga više user friendly.

Ja se ispričavam ako uzmete u obzir naše odgovor kao primitivan. Upravo sam dodao u TODO listu da bi zasebne robot.txt datoteku za ne SEO linkove. Hvala na bilješku.


3. Svi arhiva linkove koje si postao kao slomljena čini se da radi u redu za mene, ovdje je snimku svog slomljena arhiva vezu primjer:


http://YOUR_FORUM/archive/index.php/t-25194.html?language=pl
http://img138.imageshack.us/img138/364/43312523.jpg

Molimo Vas pročitajte pažljivo i još jednom što sam napisao za vas u zadnjih odgovor. Nikada nisam napisao da link:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/t-25194.html?language=pl
je slomljen. Sam napisao da se radi - slomljena su uključeni linkovi na ovoj stranici. Molimo Vas pročitajte opet ono što je opisano prije. Znam da ova stranica radi. Zato sam vam napisao:

Na primjer:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/t-25194.html?language=pl
Ovo je link na gazite arhivu i to radi, ali u njemu sadržaja postoje veze na vrhu stranice na pod forumima gdje nit je uključen. Primjer:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/f-182.html
I sve one linkove ne rade - samo na glavni forum. Sve arhiva Sub-Forums linkovi ne rade.
Ja ti napisao da ovaj link radi - ne morate mi dati zaslon metak i dokazati da mi se da je to radi;) Samo molimo da pažljivo pročitate što sam pisanje za vas. A sada pogled na svoju sliku i obratite pozornost na vrhu linkove (poveznice na arhive sub-forums) - oni su razbijeni:) (osim vode za arhiviranje glavni forum)


Slušajte Michael ne želim raspravljati svaki pismo koje je napisao s vama, ja samo želim jednostavno 1. 2. 3. popraviti i ništa više.

Veliki:) Nadam se da razumijete na području izdavanja sada i znam što su izbor. Recite nam što neki želite i mi ćemo vas voditi u tom smjeru.


Od ono što Google predstavnik mi je rekao, URL struktura u nastavku se indeksiraju 4 puta, ali u nekretnine za njih se smatra da se 1 i da trebaju biti indeksirani kao takvi i to je vjerojatno razlog zašto sam dobio e-mail. Ispod post je samo jedan primjer;


Izvorni http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661
http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661&language=pl Preveo
http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661&language=en Preveo
http://www.mysite.com/showthread.php?t=64661&language=es Preveo

Sve te stranice imaju potpuno različite sadržaje i bilo koje boot nije mogao reći da je to isto kad je tekst potpuno drugačiji. To su različite stranice koje služi različitim sadržajem za različite ciljane prijemnik, a odgovor nema smisla za nas uopće. Molimo PM me cijelu poruku koju je dobio, s kontakt izvor ove poruke. Željeli bismo to objasniti. Vjerojatno osoba koja provjeriti je vidio nije pravi sadržaj, ali samo poruka o blokiranju (kao što sam učinio upravo sada) - tako ins tom slučaju povratne informacije nemaju vrijednost na sve. Još jednom - molim PM detalje ćemo ga provjeriti.

mario06
23-01-11, 09:22
http://img31.imageshack.us/img31/2613/95809131.jpg
Ovdje se jasno navode da je ovaj link ne radi (krivo znači isto) označene crvenom bojom, a sada vam reći da nikad to rekao?!


Ja sam izgubio ovdje. Prvo je napisao da je sigurno. Tada je napisao da nije sigurno. Sada je sigurno opet. Što sam zainteresiran je ono što sam napisao da vas o alatima za webmastere. Mi nismo zainteresirani za ono što mod autor je reći - to je između vas i njega. Mi smo zainteresirani kako Google vidjeti vaše foruma. Ako Google vidjeti vaše forumu kao blokiran komunicirati onda mod šteti Google, jer Google vidjeti posvuda isti sadržaj (tako da svaki post smatra se umnožavati sadržaj). U tom slučaju mi savjet da ne koristite više mod dok to će biti sigurno za Google - sve dok ćete moći vidjeti u Alatima za webmastere da Google vidi sve stranice normalno i nije blokiran. Ovo je način kako je to i nemamo ništa više za reći u ovom području. To je vaš izbor će vam jelen savjet ili ne. Tako da prvo provjerite i ako to nije sigurno onda napravili vlastite odluke koji želite slušati.

Budući da sam engleski i znam jezik vrlo dobro, uvijek sam rekao da je ograničen gost MORH ne boli, štete, gnjaviti, vrhovni, potiskuju Google robota.



O pitanju. Možete je obaviješten da integracija može biti nemoguće budući da svoju verziju nije podržan, a vi odlučili ići za to svejedno. Bug u arhivu koju imate je na vBulletin strani. Također je obaviješten sati o tome.
Tako da je bio svjestan da se ne radi arhive pod-foruma na vBulletin nije podržan staru verziju, od samog početka. Također je rečeno da, jer ovo je vBulletin kukac trebali biste kontaktirati vBulletin tim da ga riješi.
Također kao što sam vidjeti u samom nit ste upućuju na vas je odbio našu budućnost podršku. Ali, naravno, imate puno pravo na krivi nikoga ništa

Ti mi je rekao da je za dodatnu naknadu koju bi napravio moja verzija kompatibilna onda nakon posla ste rekli da je njihov je problem s arhiv koji sam nije našao, jer sve linkove radili za mene. Sam kontaktirao vBulletin (kad mi je rekao da) i rekli su da je sve ok.


Sam kontaktirao vBulletin Podrška opet danas i ja dobio sličan odgovor kao godinu prije, tako, u jednostavnim riječima svoje arhive radi kao to bi trebalo! Pročitajte vBulletins komentar ispod, ja skrivala naziv za pivacy razloga, ali uvjeravam vas da je najstariji član ima toliko što sad?
http://img153.imageshack.us/img153/9333/vbulletinm.jpg
http://img203.imageshack.us/img203/5306/77575048.jpg

PS. Ako i dalje nezadovoljni njihov odgovor i želite me pitati više tehničko pitanje je post ovdje i ja ću copy / zalijepili ga na vBulletin Team Support izravno ok?

Budući da vBulletin je rekao da nema bug i sve je rad prekid problem je na kraju tako da sam na čekanju za popravak.

Best Regards

vBET
24-01-11, 19:05
http://img31.imageshack.us/img31/2613/95809131.jpg
Ovdje se jasno navode da je ovaj link ne radi (krivo znači isto) označene crvenom bojom, a sada vam reći da nikad to rekao?!

Vi stvarno gubit vrijeme. I opet nisi pažljivo pročitajte. Molim - pročitati cijeli point. Ako sam ti napisati: "Ja sam malo zbunjena" - Hoćeš li će mi dokazati da ti napisao da sam malo? Što da se radi o bilo? ...

To je ono što sam napisao:

3. Kao što sam napisao na početku svoje veze s pod-foruma u arhivu ne rade uopće. Samo na glavni forum i na teme. To čini na tisuće krivo linkove na vašim stranicama arhive. Na primjer:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/t-25194.html?language=pl
Ovo je link na gazite arhivu i to radi, ali u njemu sadržaja postoje veze na vrhu stranice na pod forumima gdje nit je uključen. Primjer:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/f-182.html
I sve one linkove ne rade - samo na glavni forum. Sve arhiva Sub-Forums linkovi ne rade. To vas čini tisuće ne rade linkovi na tisuće arhive teme stranicama.
Dao sam ti primjer mjesto gdje ćete naći slomljena linkovi i sljedeći primjer prekinutu vezu sama (slomljen nakon prijevodu). Žao nam je - ali ono što je problem? Da li još uvijek ne znam o čemu se radi ili vam pokušavaju dokazati nešto ovdje?
Također imajte na umu da možete koristiti citati - uključujući i slike nije potrebno:)


Ti mi je rekao da je za dodatnu naknadu koju bi napravio moja verzija kompatibilna onda nakon posla ste rekli da je njihov je problem s arhiv koji sam nije našao, jer sve linkove radili za mene. Sam kontaktirao vBulletin (kad mi je rekao da) i rekli su da je sve ok.

Nije istina - ono što sam ti napisao si u svom PMS-a i ja također. EOT. Pročitajte ponovno ako je potrebno podsjetiti ovo. Mi smo već počeli citirati našeg premijera u drugim nit (što ga povezan ovdje) tako da nema potrebe da ga ponovno pokrenuti. Bilo kojeg drugog sadržaja PM uključen javno ovdje će se smatrati kao SPAM, jer je već u druge teme. Bilo kakvo dupliciranje od strane istog korisnika smatra kao SPAM na ovom forumu i na bilo koji drugi forum znam. Dakle, molim vas - nemojte početi spam.


Sam kontaktirao vBulletin Podrška opet danas i ja dobio sličan odgovor kao godinu prije, tako, u jednostavnim riječima svoje arhive radi kao to bi trebalo! Pročitajte vBulletins komentar ispod, ja skrivala naziv za pivacy razloga, ali uvjeravam vas da je najstariji član ima toliko što sad?
http://img153.imageshack.us/img153/9333/vbulletinm.jpg
http://img203.imageshack.us/img203/5306/77575048.jpg

Arhiva pod-forum na stranicama vBulletin 3,6 ruši ako oglas dodatni parametar URL-a. Možete to provjeriti i na čistom primjer - bez vBET niti bilo koji drugi mod. Sam provjeriti na forumu vBET invaliditetom. Tako je vBulletin bug, jer i igre imaju dodatak arhitekture i podržava da čep dodatnu funkcionalnost. Arhiva imati svoj produžetak bodova što znači da je arhiv je također predvidio da će produžiti. Ako dodavanja parametar URL prijelome cijelu stranicu to znači da postoji bug u vBulletin kod i to je vBulletin timski rad da ga riješi.



PS. Ako i dalje nezadovoljni njihov odgovor i želite me pitati više tehničko pitanje je post ovdje i ja ću copy / zalijepili ga na vBulletin Team Support izravno ok?

Ne razumijem što znači pisanje da ne namjerava Subforums biti prikazan u arhivi - to je i to je generiran vBulletin ... Možda ne razumijemo jedni druge. Samo im dati URL:

http://YOUR_FORUM/archive/index.php/f-182.html
I reći da će prekinula ako dodate parametar bilo na URL - to je bug. Također možete im dati prethodnog stavka.


Budući da vBulletin je rekao da nema bug i sve je rad prekid problem je na kraju tako da sam na čekanju za popravak.

Ne to znači da oni ne znaju što znači ili da ste jednostavno ispiranje off. To neće učiniti svoje bug nestati iz koda i skok na naš broj, samo zato jer je napisao da nema buga. To ne radi na ovaj način. A ja tebi napisao kako možete sami provjeriti da je vBulletin bug. Sam napisao da vas onda, ja sam ga napisao sada. Dakle, samo to provjeriti i molim vas, prestanite pisati da je na našoj strani, jer to neće učiniti pojavljuje na našoj strani nakon što je ponavljaju opet i opet. Jeste li čak provjeriti? Jeste li s invaliditetom vBET i sami provjeriti da je veza će sudar s bilo parametar dodan u URL? Jeste li?

mario06
25-01-11, 08:30
VBulletin Član je viši član i ja ne vjerujem u sve što je napravio pogrešku provjere arhive (on pristupa forum kao admin), niti da me brushed off. "Možda" mi pogrešno jedni druge tako da sam pitao za daljnju pomoć od njih, tako vam omogućuje vidjeti što oni kažu opet.

Molba za pomoć se smatra SPAM za vas? Ako je to slučaj sam se ispričavam za molba za pomoć! Vi ozbiljno moraju gledati na ovo pitanje s moje točke gledišta, vBulletin kaže da nema greške, vi kažete da je to bug vBulletin tako da se stavi u moje cipele i pitati koje treba vjerujem?

PS. Nikad nisam citirao nešto iz Vlade poslan ili od vas, ja sam samo citirao svoju cijenu.

PS2. Budući da nisam koder mi govori da provjerite stvari nema smisla pa sam ga mora povjerenje ili vBulletin u ovom trenutku.

PS3. Budući da živimo u civiliziranom svijetu se demokratski raspravlja određena pitanja, što je rekao i različite točke gledišta i ništa više. Nema teško osjećaji s moje strane. Ja samo želim pacifically rješavanje problema:)

Best Regards

vBET
25-01-11, 10:04
VBulletin Član je viši član i ja ne vjerujem u sve što je napravio pogrešku provjere arhive (on pristupa forum kao admin), niti da me brushed off ili da smo pogrešno jedni druge jer je engleski naš materinski jezik . Snimki jasno govore. Vi ne želite ili niste u mogućnosti riješiti problem, a ja ću prihvatiti.

Molba za pomoć se smatra SPAM!? Ako je to slučaj sam se ispričavam za molba za pomoć! Rekli ste da je bug, vBulletin je rekao da ne postoji! Tko moram vjerujete?

PS. Nikad nisam citirao nešto iz Vlade poslan ili od vas, ja sam samo citirao svoju cijenu.

PS2. Ako nit je otišao off topic to nije moja krivnja, pitao sam vam više puta da mi jednostavno popraviti u jednom. 2. 3. način, ali sam samo dobio ovo
1. To je njegova krivnja
2. To je vaš fault
3. To je njihova greška.

Budući da živimo u civiliziranom svijetu se demokratski raspravlja o određenim pitanjima, rekao je stvari i različite točke gledišta i ništa više. Za mene je pitanje je zatvorena, tako da možete zatvoriti ovaj thread. Ne tvrdim osjećaje s moje strane. :)

Best Regards

To nije ono što vjerujemo o - to je o tome što zapravo događa, a vi jednostavno možete provjeriti i sami - mi dali upute kako to učiniti. Dakle, molim vas vjerovati vaš vjeruje daleko, jer one koje vodi u krivom smjeru i samo to provjeriti. Jeste li provjeriti?

Imajte na umu da mi ne savjet da napusti pitanje baš kao što je to. Preporučujemo da ga riješi. Dali smo vam druge mogućnosti ako vBulletin momčad ne želite ispraviti svoje greške. Možete koristiti jedan od onih što su privremeno rješenje i još uvijek kontakt vBulletin tim da riješe svoje greške. Ako želite da ga riješi molimo Vas da nam reći koje mogućnosti želite i mi ćemo vas voditi više u tom smjeru. U ovom trenutku, po želji - tema smatra riješen.

mario06
25-01-11, 10:57
Dao sam im podatke kako sam čekao odgovor, nisam zatvoriti to pitanje još uvijek. :)

Pozdrav

vBET
25-01-11, 17:59
Dao sam im podatke kako sam čekao odgovor, nisam zatvoriti to pitanje još uvijek. :)

Pozdrav

Tako sam i postaviti ovdje ne rješava još. Mi zaista želimo vam pomoći da se radi:)

tavenger5
26-01-11, 17:50
Zašto ste koristeći arhive ponovno? To je masivan iznos od nepotrebnih duple sadržaja.

mario06
29-01-11, 08:43
Zašto ste koristeći arhive ponovno? To je masivan iznos od nepotrebnih duple sadržaja.

Arhiva je preporučeno da se dissabled ako koristite vBseo od vBSEO tima, ja sam ne koristite vBSEO ili Zoints tako da nema koristi od njega onemogućiti za mene.
PS. Google odvaja i odabrati bolji 2 od normalnog foruma teme i arhiva forum teme tako da vas ne kazniti za to, tako da nije razlog. Evo Google Vodič Udvostručavanje Content vodič s YouTubea, platiti zatvoriti pozornost:

http://www.youtube.com/watch?v=6hSoXutuj0g

mario06
29-01-11, 08:50
Tako sam i postaviti ovdje ne rješava još. Mi zaista želimo vam pomoći da se radi:)


Evo odgovora iz vBulletin tima za podršku, ja sam poslao ih cijeli popis URL-ova iz e-pošte Google (kao što sam vam poslao) i vaše prekinutu vezu primjera.


xxxxxxxxxxx
25. siječnja '11 11:14


http://mysite.com/archive/index.php/t-61966.html?language=zh-TW

Kao što možete vidjeti, ide na bilo koji od tih URL-ova ne postoji "crash" Pa nisam siguran što su oni pričaju.

Ako postoji bug, molim vas da mi daju bug izvještaj. No, ne postoji pad događa.

Sve najbolje,
xxxxxxxxxxx
Tim za podršku, vBulletin

Kupnja vBulletin, najsnažniji forum softver dostupan. (Http://www.vbulletin.com/)
mailto: support@vbulletin.com



xxxxxxxxxxxx
26. siječnja '11 01:12

Osoba ste govorili da je rekao da je bug, i da je radio s nama o tome. Ne vidim problem s vašim arhiv URL-ove, oni se ne pad sustava foruma. Htio bih čuti o tome bug izvještaj, budući da je arhiv kod nije promijenilo u dobi.


Sve najbolje,
xxxxxxxxxxxxx
Tim za podršku, vBulletin

Kupnja vBulletin, najsnažniji forum softver dostupan. (Http://www.vbulletin.com/)
mailto: support@vbulletin.com

Dakle, ovdje možete otići Mihovila, oni su navedeni u brojnim odgovorima koje arhiva nema problema, sad što je sljedeće?

Pozdrav

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1