PDA

View Full Version: Objasniti Ima bi trebao biti opcija za korisnika onemogućiti gledanje automatsko prevođenje



garyopa
26-12-10, 00:07
Naslov je dovoljno jasan.

JA trčanje vrlo velika forum, i imam puno korisnika koji može čitati više langs. bez problema, oni žele biti u mogućnosti vidjeti izvorni tekst bez prijevoda, a ne da kliknite dolje na njega.

To je uglavnom za njih u odnosu na AM je, a ne stvarno u niti sebe.

No, nažalost, možete samo kontrolirati preko cijelu ploču, bilo bi lijepo da korisnik može sam odlučiti putem upravljačke ploče korisnika kontrole, o tome kako ga želi vidjeti svoje PM-a prikazana, itd.

vBET
29-12-10, 14:14
Mislite li da bi trebao biti samo on / off za svakog korisnika, odnosno odrediti koji jezici ne bi trebalo automatski biti prevedeno?

Također, ako globalno rješenje je u redu, onda to može biti učinjeno tako da uredite predložak tako da izvorni tekst će biti vidljiv bez da kliknete.

garyopa
29-12-10, 19:12
Mislite li da bi trebao biti samo on / off za svakog korisnika, odnosno odrediti koji jezici ne bi trebalo automatski biti prevedeno?

Također, ako globalno rješenje je u redu, onda to može biti učinjeno tako da uredite predložak tako da izvorni tekst će biti vidljiv bez da kliknete.

Ne mislim globalno rješenje bi bilo u redu.

No, korisnik bi trebao biti u mogućnosti kontrolirati ako se želi vidjeti automatske prijevode ili ne.

Mislim da i isključiti je u redu, a ne za svaki Lang. (Koja izgleda kao da je složeno da bi mene)

No, dostupna kao postavku u ploči korisničkom kontrole u svoj profil.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1