PDA

View Full Version: Riješen Nova instalacija Greška



KOF
05-12-10, 00:31
Hay ja samo instalirati Automatsko Prijevodi plaćeni Mod. Dobio sam pogreška

Fatalna pogreška: Poziv na nedefinirano funkciju vbet_global_bootstrap_init_start () in / xxxx / foruma / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd code on line 3

Kad sam onemogućiti foruma radi u redu.

Molimo u možete provjeriti ono što je problem.

Hvala

vBET
05-12-10, 14:07
Pozdrav:) Ako to nije problem naše osoblje će se riješiti sutra - u ponedjeljak. Mi smo spremni za početak punu podršku i na vikende i ja ću voditi brigu o tome odmah, tako da počinju sljedeći tjedan ćemo i dati punu podršku tijekom vikenda (može se isključiti vikend na ljetovanje).

Žao nam je nevolje za ovaj put. Molim PM ako je to slučaj hitno za vas.

kamilkurczak
06-12-10, 11:48
Pozdrav,

Molimo otiđite na admincp-> Dodaci & proizvodi-> Plugin Manager i naći čep global_bootstrap_init_start u vBET proizvoda.

1. uredi ovog dodatka
2. Find:

vbet_global_bootstrap_init_start();
3. PRIJE zalijepite ovaj kod:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php');
4. Kliknite na "Save" gumb.
5. Test it.

Možete li objasniti što bih trebao učiniti da ga reproducirati na mom testu forum?

KOF
06-12-10, 20:54
Hay sad ja sam uzimajući.

Fatalna pogreška: Poziv na nedefinirano funkciju vbet_global_bootstrap_init_start2 () in / xxxxxx / foruma / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd code on line 3

kamilkurczak
07-12-10, 10:23
Molim poslati mi svoje admincp i FTP detalje PM ja ću to popraviti.

mateuszr
16-12-10, 09:45
Nema odgovora u ovoj temi, tako da riješiti (instalacija usluga je naručio u ovom slučaju)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1