PDA

View Full Version: vBET Affiliate program spreman za pokretanje



vBET
02-12-10, 09:51
Bok.

Mi smo spremni za pokretanje vBET Affiliate Program. To je testiran i radi, samo čekati da se uključi u svoj Korisnik CP. U ovom trenutku samo trebamo odlučiti treba vBET Partnerski program biti pokrenut sada. Ili će biti bolje pričekati do iduće izdanje (nakon Božića).

U sljedećem izdanju će biti dostupan postaviti upućivanje ID u Admin CP, tako da ćete biti u mogućnosti zaraditi sa vBET kreditne link koji većina naših korisnika ionako.

Ako puštamo sada onda priručniku kod promjene će biti potrebno dodati vaš referral ID-u kredit vezu. Naravno, mi ćemo objaviti službene upute da će, ako za Partnerski program će se pokrenuti sada.

Dakle, molim vas nam pomoći da odlučite. Trebamo li početi vBET Partnerski program odmah i objaviti kako integrirati vaše kreditne vezu s affiliate program, ili bi mi čekati do sljedeće izdanje kada će biti u mogućnosti to učiniti Admin CP? Što mislite?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1