PDA

View Full Version: Riješen 2 bigs pitanje vBET treba soved što je prije moguće



cevo
30-11-10, 13:11
1. Performanse.
Ja sam koristeći plaćene verzije. [YES]
Ja sam pregledao moje postavke i ponovno konfigurirani s mnogim scenarij. [YES]
Imam optimiziran MySQL koristeći ovaj jedan http://www.day32.com/MySQL/ [YES]
Ja sam povećao RAM-a [YES]
Ja sam koristeći vBET-ovog cache + memcache VB [YES]


ali izgleda kao da još uvijek zaostajanje moj server. Pogledajte CPU opterećenja od zaslona-shot u nastavku:

[Admin REMOVED SLOMLJENI IMAGE]

Našao sam da u MySQL-slow.log, postoje mnoge sporo upite (776 događaja) dolazi iz vBET proizvoda. Kao što pokazuju od sljedeće naredbe



$grep "vbenterprisetranslator" /var/log/mysql/mysql-slow.log |wc
776 170475 3149151




2. Uzrok ponovljeni Tag Naslov

Prije: Ja koristeći ovaj mod, dvostruki naslov tag imao sam je oko 1xx-1xxx najviše.
Nakon što je: 5xxx-1x, xxx ili više

Kao što možete vidjeti iz screenshot dolje:
Ovo je stvarno ozbiljan problem, umjesto da vaše web stranice uzimajući dobar sadržaj i čin, Google će kažnjavanje bilo loše web stranice koje je dobio previše dvostruki naslov oznaku. Ako se taj problem ne može riješiti. Svi oni prekrasan značajku prijevoda znače ništa.
[Admin REMOVED SLOMLJENI IMAGE]

[Admin REMOVED SLOMLJENI IMAGE]




Izvedba pitanje:

Trebam li ponovo tih vrijednosti?
Trenutna vrijednost je
HTML Veličina: točke rezanja = 100.000
HTML Veličina: početak rezanja = 150.000

mateuszr
30-11-10, 15:24
Ako govorimo o performansama, ovdje je link, možete čitati i saznati više o mogućim optimizacija za vBET:

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html


Obavijest, da ako koristite maksimalnu potencijal vBET omogućavajući svim 52 jezika, imat ćete 52 puta više sadržaja i prometa - savjet: da se ograniči broj jezika na ove najpopularnije.


Ponovljeni title tag - mi ćemo ga testirati i odgovor s rezultatima uskoro

vBET
30-11-10, 15:50
Molim Vas, dajte neke primjere točan upita koji se smatraju one sporo - uz cijelu MySQL zapisnik.

vBET
30-11-10, 18:47
Odgovarajući na vaše pitanje o preustroj istaknuo parametara - učinite to samo ako možete provjeriti točno vrijeme generacija prije i poslije promjene. Možete to provjeriti dodavanjem neke logove unosa i provjere kako to utječe na generacijsko vrijeme na vašem poslužitelju. Bez analize rezultata, molimo Vas da ne mijenjaju tih parametara.

vBET
30-11-10, 18:58
Nažalost, ja ne mogu vidjeti bilo koju od slika su od vas (ne učitava). Možete li, molim Vas pišite sadržaj tih kao tekst?

Trebamo točno primjeri URL-ova na svojim stranicama sa dvostruki naslov da se vidi što se događa tamo. Pretpostavljam da je prevedeno i kao rezultat prevođenja Google daje isti tekst (u primjeru je to neke posebne riječi kao što je ime tvrtke koja ne bi smjela / ne može se prevesti), ali ne mogu potvrditi da bez URL-ove na točno stranice. Ne može potvrditi, ali očekujemo da vBET radi dobro ovdje i mi opisali situaciju. Molim Vas, dajte URL-ovi tako da ćemo biti u mogućnosti to provjeriti.

Mateusz - molimo naći sličan thread gdje se opisuje kako dodati prijevod na jezik naslov tag tako da svaki prijevod će biti drugačiji, čak i ako Google prijevod rezultat će se vratiti isti tekst. Pronađite ga i molim dati ovdje link.

cevo
01-12-10, 01:45
http://img830.imageshack.us/img830/3430/duplicatedtitletag.png
http://img87.imageshack.us/img87/8096/duplicatedtitletagtotal.png

Tekst rezultat će biti objavljen uskoro

vBET
01-12-10, 21:42
Zahvaljujući. Ne treba mi tekst rezultate više za ovo pitanje. Vidim ono što je uzrok. Imate veliki problem s URL-ovima preusmjeravanje. Kao što vidim za isti jezik imaju različite URL-ove - to bi trebalo biti preusmjeren na odgovarajući jedan. To je razlog zašto možete vidjeti ovu oznake dupliciranje.

Molimo Vas da ste napravili bilo kakve promjene koda u vBET datoteke? Ako da - što?

Provjerite jeste li odgovarajuću integraciju s vBSEO!

Ovo stvarno treba riješiti brzo! Pa vas molimo da se usredotočite prvi na ovom jednom. Nakon što je riješen molimo dati više pojedinosti o tim sporo quries.

vBET
01-12-10, 22:03
Upravo sam bio na vaš forum i vidim da preusmjeravanje radi ... Jeste li sigurni da se radi s postojećim problem? Što datum priznavanja tog pitanja? Imajte na umu da alati za webmastere prikazuje povijesne podatke.

cevo
02-12-10, 07:35
Upravo sam bio na vaš forum i vidim da preusmjeravanje radi ... Jeste li sigurni da se radi s postojećim problem? Što datum priznavanja tog pitanja? Imajte na umu da alati za webmastere prikazuje povijesne podatke.

Nikada nisam napravio bilo kakvu promjenu u vBET koda na sve.
Ovaj problem se trenutno događa upravo sada.
Vidio sam ono što vidi. Google može vidjeti razlika link ili nešto.
Stvarno čudno

vBET
02-12-10, 09:33
Nikada nisam napravio bilo kakvu promjenu u vBET koda na sve.
Ovaj problem se trenutno događa upravo sada.
Vidio sam ono što vidi. Google može vidjeti razlika link ili nešto.
Stvarno čudno

Možda ste ažurirali vBSEO nedavno i nije napravio puna integracija odmah. Kao što sam napisao sada preusmjeravanje radi na forumu. Dakle, ovo što vidite ne može dogoditi sada. Provjerite sami i postavili 2 različite URL-ove za isto nit u istom jeziku (jedan par iz svoje alate za webmastere listu) - to bi trebalo biti preusmjeren na odgovarajući URL, tako da nema dupliciranja naslov će se pojaviti. Molimo da provjerite. Ako je kao što sam opisao, onda je to povijesno pitanje koje se ne događa više (provjerite datume pitanja - Webmaster Tools uvijek govori kada je saznao o tom pitanju, i pokazuje povijesna pitanja). Je li je u redu - onda je to riješeno. Kao što sam napisao ti bi to moglo biti uzrokovano u primjeru zbog vBSEO ažurirati bez odgovarajućeg integracije. Ali ja ne mogu biti sigurni da ovo pitanje ako je već riješeno.

Ako nije - i vidjet ćete da je to stvarno još uvijek nije preusmjeravanja, onda molimo dati točne 2 URL-ove koje ste testirali - to dati kao tekstove. Tako ćemo biti u mogućnosti to provjeriti i raditi na njemu.

IF riješiti - Molim Vas, dajte one usporiti upite dnevnika koje je pisao o - Mi ćemo gledati na to.

cevo
17-12-10, 03:04
Nikada nisam ažurirati vBSEO od instaliranih VB.
Trenutno je problem i dalje ustrajati i čini se kao da sam uzrok dviju velikih problema
1. VRLO visina CPU LOAD @ mysql
2. Tona i dvostruki naslov tag (zadnji put oko 10k sad 40K)> _ <

mateuszr
17-12-10, 13:58
1. Imate više prometa, više radnih mjesta, niti, i 52 puta više sadržaja, ako ste sve jezike omogućen.
Ovdje (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html) možete naći nekoliko savjeta za poboljšanje performansi. Mi čvrsto savjetujemo da pročitate ovaj.
Drugo rješenje je da se ograniči podržanih jezika na ove najkorisniji dok cache će ispuniti, a zatim dodajte sljedeći jezici tijekom vremena.
Što je više, možete isprobati 'predmemorija gost "koji oslobađa od mysql upitima, na taj način čini manje CPU učitava.

2. kao iz zadnji post:
Ako nije - i vidjet ćete da je to stvarno još uvijek nije preusmjeravanja, onda molimo dati točne 2 URL-ove koje ste testirali - to dati kao tekstove. Tako ćemo biti u mogućnosti to provjeriti i rad na it.Please dati točne 2 URL-ove koje ste testirali ..

vBET
18-12-10, 09:59
Nikada nisam ažurirati vBSEO od instaliranih VB.
Trenutno je problem i dalje ustrajati i čini se kao da sam uzrok dviju velikih problema
1. VRLO visina CPU LOAD @ mysql
2. Tona i dvostruki naslov tag (zadnji put oko 10k sad 40K)> _ <

Još jednom - molim dati točne informacije.
1. Molim Vas, dajte spor dnevnika upite koje pisao o tome.
2. Molim Vas, dajte neke primjere točne URL-ove koji su duplicirani naslova (kao tekst nije slika).

Mi ćemo to provjeriti i raditi na njemu.

mateuszr
30-12-10, 08:40
odgovor u ovom thread za dugo vremena - označene kao riješen za sada.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1