PDA

View Full Version: Riješen Pogreška prilikom promjene BBCode [code] za druge dodatke



GwynBleidD
18-11-10, 21:56
Pozdrav! Pogreška je na sljedeći način: ako je drugi plugin mijenja BBCode postavke [Code] i drugi vBET se postavlja natrag na zadane vrijednosti, koje se ne može, primjerice, onemogućiti parsing BBCode unutar [Code]

kamilkurczak
19-11-10, 07:45
halo,
Želio bih ga probati. Može li se zalijepiti URL ovdje na forum?

Hvala

meto
20-11-10, 16:52
halo,
Želio bih ga probati. Može li se zalijepiti URL ovdje na forum?

Hvala
To je www.pgc-cs.eu, ali vBET trenutno je onemogućen.

http://ls2009.eu/off-topic/40230-test-vbet-error.html # post150888
Bug je također prisutan na vašem forumu:

aaa

kamilkurczak
22-11-10, 09:06
tako da je post s tekstom u kodu u crvenom oznake (na forumu previše), pa gdje je bug?

meto
22-11-10, 16:36
To se ne bi trebalo koristiti BBcode unutar [CODE] tags don't you think?

kamilkurczak
23-11-10, 12:01
aa ok Sada znam. Želite li pisati tekst u "kod" oznake, a za primjer "crvena boja", oznake i to ne bi trebao biti analiziran? Tekst treba ostati u izvornu boju, zar ne?

Ako da, molimo opišite ovdje ono što sam trebao učiniti kako bi onemogućili raščlanjivanjem oznake, jer ako sam onemogućiti vBET oznake još uvijek raščlaniti.

kamilkurczak
07-12-10, 17:20
nema odgovora. riješiti. Ako ne molimo pišite ovdje i ja ću otvoriti ovaj thread opet

GwynBleidD
01-01-12, 14:20
Imam na moj forum izmjeni onemogućiti raščlanjivanjem BBCode u koda oznaku (imam na forumu puno koda sa BBKod, predloške za stvaranje nit sl. gdje BBCode ne treba raščlaniti) i moj mod ne radi kada je na vbet jer vbet ponovno provesti kod oznaka unutar njega.

Žao nam je što ne reagira, ja sam isključen vbet i zaboravila taj problem :)

r.dziadusz
02-01-12, 21:13
Bok
Pokušat ću provjeriti ako postoji problem u najnovijem vBET relese. Također Vas molimo da potvrdite url na forum

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1