PDA

View Full Version: Riješen Problemi s instalacijom vBET



Gordon78
16-11-10, 00:41
Kao iu ReadMe.html opisao:


Installation procedure for vBETTM 3.x

Unzip vBETTM package file.
Upload ALL files in the upload folder to your forum root folder.
Install product file
Go to Admin CP->Plugins & Products->Manage Products and click [Add/Import Product]
For upload select do-not-upload/product-vbenterprisetranslator.xml file from vBETTM package and click Import.

Svi vBET datoteke u / forumima / upload / direktorij.
Kada sam početi uvoz XML datoteku, za instalaciju visi s porukom (na njemačkom):


Importiere Add-on, Bitte warten...

[:]

Kad sam promijeniti u drugu točku u Admin CP, to radi. Kad sam se vratiti na Add-In, to pokazuje samo:
vBulletin 4.0.8
vBulletin-Blog 4.0.8
vBulletin-4.0.8 CMS

Molim pomoć.

mateuszr
16-11-10, 10:14
Učitaj sve datoteke u mapi na upload folder foruma korijen.

i napisao: "Svi vBET datoteke u / forumima / upload / direktorij." :) Pokušajte premjestiti ove datoteke / foruma direktorij umjesto / foruma / upload.

Gordon78
16-11-10, 22:16
THX, vidio sam ovo je moj missunderstanding.
Uglavnom: Mislim da bi bilo bolje napisati

od -> na
umjesto
u -> na

i da, znam da vBSEO koristi i istu rečenicu ... ;)
Mislim da će biti manje missunderstanding ovdje.

pogledu:)

PS Radi u ovom trenutku bez problema. Nudite li neke vrste optimizacije za svoje klijente? (Uz naplatu)

mateuszr
17-11-10, 08:44
Vi ste dobrodošli:)


Nudite li neke vrste optimizacije za svoje klijente? (Uz naplatu)

Ako kažemo o vBET performanse i optimizacije, pogledajte sljedeće teme: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1