PDA

View Full Version: Riješen Problem prevođenja Naslov / Forum



dacho
07-11-10, 20:19
Prevođenje u ime moga sustava, umjesto da će prevesti naziv mog sustava piše Forum Powered by vBulletin Forum zajednica - Powered by vBulletin i nešto što se dogodilo, to bi moglo biti istog razloga sam dodao da <title> DACHO ime (hebrejski) i da prevodi mi vBulletin Ima li načina da se sustav prijevod nekih riječi, kao što ste utvrđeno da se ovdje Vbet automatski Trogm prevoditelj?

dacho
09-11-10, 16:06
Može bilo tko pomoć molim

kamilkurczak
09-11-10, 17:09
Pozdrav Dacho,
Ne razumijem exactly.You pisati o <title> oznake na svoju web lokaciju ili ne?

dacho
09-11-10, 21:27
Hi Kamil
Sam govorio o tri stvari i mislim da je problem koji Google stvara ...
Prvi je - ime mog sustava (Ime foruma i stranica Name) nakon prevođenja u Vbet postao:
"
Forum Powered by vBulletin
Forum Zajednica - Powered by vBulletin.
"
Bez Vbet prevedene ime na hebrejskom je "פורום דצ'ו" = "Forum dacho"

Drugi je - TAG <Title> prevedeno stranica sa Vbet također postaju "Powered by vBulletin"
Bez Vbet prevedene (na hebrejskom naslov je "Forum DACHO")

Vjerujem da je isti problem, samo kako sam ga nositi?

Treći je bio - Je li način kako bi se utvrdilo da Vbet da određene riječi će biti prevedena na neki način kako bi se utvrdilo čija je zabrinutost da Vbet prevedena riječ "prevoditelj"
Budući da je gdje je moj sustav DACHO hebrejski prijevod ne kvalificira za Google, ta riječ nije jednostavno samo izraz koji se može prevesti, smiješno stvar je da čak i ako idem na Google Translate (http://translate.google.com) i piše "דצ'ו" (to je DACHO na hebrejskom) Google prevodi ga Powered by vBulletin

Ukratko mislim da je sve tamo
Dakle, ako postoji način da postavite riječi u Vbet dobiti prijevode koji odabrati odgovarajući prijevod za mene?
Budući da Google prevodi foruma dacho (פורום דצ'ו) na forum Powered by vBulletin

kamilkurczak
10-11-10, 10:14
Pozdrav,
Također sam provjeriti svoje Ime foruma i sl. u google prevoditelj i imam iste rezultate kao i vi.
Dakle, to nije vBET pitanje. Možete dodati vaš forum naslovne stranice u
Ne prevedene područje i to polje neće biti preveden.
Da biste to učinili:

1. Idi na admincp -> stilova i predložaka.

2. Pronađite tekst ste zainteresirani rezervirati

3. stavite tekst naslov između: and
(Ovo nije preveden područje)

Molimo primijetiti da kada Google nemaju riječ u rječnik - ova riječ će ostati s izvornom obliku.

dacho
10-11-10, 10:29
hvala Kamil
ali kao da je riječ "dacho" Ostani na hebrejskom Znakovi (poput da je "דצ'ו")

kamilkurczak
10-11-10, 10:37
pa stavite tekst naslov između: and

nema problema. Hvala Vam.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1