PDA

View Full Version: Riješen White Pages i na naslovnici kreće postove.



Taurus
02-11-10, 13:49
OK, ja samo je moj co-admin izbrisati sve predmemoriju i kolačiće, i ovaj test. Nakon prijave, on je dobio bijelu stranicu. Da biste osvježili.

Kad on želi premjestiti neki post ili teme, nakon što je tražeći svoju lozinku i pritiska tipke Enter, on dobiva bijelu stranicu.

kamilkurczak
02-11-10, 14:10
Pozdrav,
Bio sam na vaš forum i ja prijavljeni, ali sam nije bijela stranica (po Opera i Firefox), možete ga objasniti?

Taurus
02-11-10, 14:21
Također ne događa sa mnom. Čini se da samo se dogoditi s nekim od mojih Moderatori. Ali kad VBET bio deinstalirate to se nije dogodilo.

kamilkurczak
02-11-10, 14:25
Hmm svibanj biti tvoj moderatori trebali izbrišu kolačiće?

Taurus
02-11-10, 14:35
LOL, to je prva stvar sam uvijek ih. To je i brisanje predmemorije. Nije da je Kamil. Ona mora imati nešto za napraviti sa prijavom rezervirati jer se čini da se dogodi na bilo što zahtijeva prijavom u. Kao i kreće postove. Prvi post morate ponovo prijaviti na provjeru. Tamo su dobili bijelu stranicu. Onda nakon toga, kreće postove opet, i ne moraju ponovo prijaviti, bijela stranica se ne događa.

Tako to mora biti nešto s prijavom rezervirati

kamilkurczak
02-11-10, 14:44
ok Bik, možete jasan kolačiće, ali što je tvoje moderatori? Jesu li izbrisati sve kolačiće?

Taurus
02-11-10, 14:49
Citiram:


LOL, to je prva stvar sam uvijek ih. To je i brisanje predmemorije.

Da su to učinili.

kamilkurczak
02-11-10, 14:57
Hmm Žao nam je Bik, ali to je jako teško to popraviti po meni jer ja ne mogu reproducirati ovaj problem (ne možete to učiniti previše) pa vas molimo da provjerite kada vBET je onemogućen. Onemogućite vBET sada.
Uređeni:
Ja ću pitati Michał o tome, može se on može reproducirati.

Taurus
02-11-10, 15:02
Daj mi molim trenutak Kamil. Ja sam težak nešto s tim moderatora. Ja ću izvješće natrag u nekoliko minuta.

Taurus
02-11-10, 15:19
Žao nam je Kamil. Moram ponestane za neko vrijeme sada. Ja ću izvješće natrag na tome kasnije opet. Hvala za vaša pomoć do sada.

kamilkurczak
02-11-10, 15:20
Ahh žao zbog toga.
Mogu se reproducirati na mojoj testnoj forumu kad pokušam prijaviti sa prevedeno stranica.
Tako ću ga popraviti na mojoj testnoj forumu. Sada radim na rješenje.

Molimo pitajte svog moderatora što će se dogoditi kad se ponovo pokušajte prijaviti u od normalnog stranici i što će se dogoditi kad se ponovo pokušajte prijaviti u sa prevedeno stranica.

Taurus
03-11-10, 00:24
Od normalne stranica se ne događa. Nažalost, ja također ne shvatiti da se događa samo od prevedenih stranica. Ali ja sam sretan da smo se kreće u pravom smjeru. Pustiti mene znati kada ste pronašli rješenje.

Hvala!

kamilkurczak
03-11-10, 10:10
ok sam ga pronašao. Poziv na nedefinirano funkciju.

Brzo rješenje za vas:
1. otvoren, napraviti kopiju i uređivati ovu datoteku: Forums / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
2. Find:

vbet_handleTextDirection($_REQUEST['language']);
3. Zalijepite PRIJE da:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php');
4. spremanje i učitavanje datoteka.

Molimo da test i potvrditi. Ako će to popraviti vaš problem - ja ću premjestiti ovu temu na Bug sekciji.
Potvrdi to zato što sam testirao ovaj problem na mom testu forum s najnovijim datoteka (s drugom funkcija).
Ako to još uvijek ne radi - molim reproducirati taj problem na forumu, pogledajte u svoje datoteke forum log s pogreškama i pronaći Poziv na nedefinirano funkciju pogreške od danas (i zalijepite ovu poruku ovdje) Hvala

Za vB4 - fiksna te će biti uključena u sljedeći relase.

Taurus
03-11-10, 10:30
Žao nam je Kamil. No, ono što bih trebao pronaći? u NR 2 vam reći Find: i onda uredio?

kamilkurczak
03-11-10, 10:37
Molimo pogledajte sada u mom prethodnom postu.

Taurus
03-11-10, 11:12
U redu, samo ga testirali. I to radi veliki sada čovjek! Nema više bijelih stranica!

Možete da čovjek!

Hvala vam jako jako puno Kamil.

kamilkurczak
03-11-10, 11:29
Hvala za vaše potvrde. Hoće li biti uključeni u sljedeće relase.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1