PDA

View Full Version: Riješen Gost predmemorije ne radi i kada moderiranja imaju bijele stranice.



Taurus
02-11-10, 09:46
U ovoj fazi, nakon ponovne instalacije VBET i konfiguriranje točno na isti način sam ga imao prije, gost predmemorije ne radi i kada mi moderatori su se kreće postovi su uzimajući bijele stranice. Molim pomoć.

kamilkurczak
02-11-10, 11:02
Pozdrav Bik,
Ovdje imate svoje teme Gost cachea pitanje. Molimo da pročitate.
(O dvostrukom GZIP).
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/967-guest-cache-issue.html

o drugi. Pokušat ću ga reproducirati na mojoj testnoj forumu.

kamilkurczak
02-11-10, 11:51
Kao što sam se sjetiti što ga fiksne s domaćinom usluga, ali nakon ažurirati Apache možete imati omogućen mod_deflate ponovno. Dakle, ako je edable -> imate dvostruko gdziped. Molimo kontaktirajte vaš domaćin usluga i onemogućiti ovog modula.

Ovdje imate punu upute kako to provjeriti (iz prethodnog nit - napisao Michał)

Kada onemogućite vBulleitn GZIP po AdminCP mogućnost GZIP HTML izlaz onda tvoj izlaz i dalje je komprimirana. Možete ga pogledati ovdje:
GZip Test
NAPOMENA: jasno je opisana u vBulletin opcija:

Ako već koristite mod_gzip ili mod_deflate na vašem poslužitelju, ne uključite ovu opciju.
Dakle, u ovom trenutku čini da ste jedan od onih dana, jer je izlaz zip ionako. A to je vjerojatno uzrok problema s vBET gost cache - dva puta je komprimirana pa preglednicima dobiti ludi sa njom.

Taurus
02-11-10, 11:56
Ja sada s invaliditetom GZIP u mom ACP, ali još uvijek dobiti ove pogreške:

Upozorenje: filemtime () [function.filemtime]: stat nije za [put] / vbet_guestcache/en/_forums_dnp_news_php_content_3_id_8978.html u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php on line 53

Upozorenje: ne može se izmijeniti informacije u zaglavlju - zaglavlje već je poslao (izlaz započela [put] / includes / class_core.php: 4598) u [put] / dnp_news.php on line 320

Upozorenje: filemtime () [function.filemtime]: stat nije za [put] / vbet_guestcache/en/_forums_forumdisplay_php_f_8278.html u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php on line 53

kamilkurczak
02-11-10, 12:18
Ovaj bug je riješen na našem forumu. Pokušajte:

1.Just urediti datoteku (molimo Vas da kopiju ove datoteke): uključuje / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php
2find line::

if ((time() - filemtime($vbet_readGuestCacheFileName) <= $timeAllowed) && !vbet_verify_ip_ban()) {
promijeniti u:

@$fileTime = filemtime($vbet_readGuestCacheFileName);
if ((time() - $fileTime <= $timeAllowed) && !vbet_verify_ip_ban()) {

Taurus
02-11-10, 13:25
Awesome Kamil. To se činilo da su to učinili. Utvrde velik sada. Hvala vam puno!

Ja ću pitati moje Moderatori također provjeriti da li je sada drugi problem s njima kreće postove i dobivanje bijele stranice su još uvijek prisutni.

vBET
02-11-10, 13:34
Nisam siguran da je to odnosi na goste Cache - ako su vam moderatori kreće teme onda oni nisu gosti ... Molimo vas prvo provjerite jesu li i dalje se događa kada gost cachea je onemogućen. Ako da ćemo znati da provjerite nešto drugo. Kako ja vidim, sada je vjerojatno nije gost predmemorija problem - moderatori nisu gosti, tako da gost predmemorije ne rade za njih ...

Kamil molimo provjerite s Bika čini Gost cache memorije radi na sve. Također ne problem se događa kada Gost cachea je onemogućen. Provjerite možete li ga reproducirati na našem testnom forumu.
Bik - možete vidjeti u server logove sve poruke o pogreškama? Očekujem da neki datoteka nije uključen greškom. Ako da u server logove imat ćete komunicira o nepoznatim funkcija - to će nam omogućiti da riješiti problem vrlo brzo.

Taurus
02-11-10, 13:38
Žao mi je, ne znači reći da je nešto za napraviti sa gost cache. Ja samo spomenuo 2 pitanja zajedno kako ne bi otvoriti poseban thread.

Prvo pitanje u vezi gost cachea je sada riješeno. Drugi se događa, a gost predmemorija je onemogućen, tako da sam i nije siguran je li rješavanje gost cachea bi riješiti to. Ali ja ću im reći da pokušaju sada ionako. Ja ću izvješće natrag o tome.

vBET
02-11-10, 13:42
U redu, tako - moja pogreška. Ja sam ga uzeo kao jedno pitanje. Molimo vas da jedna nit po jedno pitanje. To će nam omogućiti da obrađuju na odgovarajući način. Moja pogreška - Žao mi je za vas i Kamil.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1