PDA

View Full Version: Riješen Bilo tko znati zašto svi moji Engleski stranice su messed up, ali prijevode rade?



dgparent
26-10-10, 20:07
Morao sam nadograditi na 3,5 i Vbseo najnovije vbet sada moj engleski stranicama su sve messed up, ali prijevode rade sasvim u redu? To izgleda kao da može imati veze s CSS ili nešto ja sam na gubitku.

dgparent
26-10-10, 21:00
Također, kada idete na site.com / forum / stranica je prazan, ali imam u svoje htaccess

preusmjeravanje 301 webscutest.com / forum / index.php webscutest.com / forum /
preusmjeravanje 301 webscutest.com / forum webscutest.com / forum /
RewriteCond% {} HTTP_HOST! ^ Www \\. Webscutest \\. Com
RewriteRule (.*) http://www.webscutest.com/forum/ $ 1 [L, R = 301]

Dakle, korisnici su vlasništvo tvrdo vrijeme pronalaženje forum

kamilkurczak
26-10-10, 21:46
Morao sam nadograditi na 3,5 i Vbseo najnovije vbet sada moj engleski stranicama su sve messed up, ali prijevode rade sasvim u redu? To izgleda kao da može imati veze s CSS ili nešto ja sam na gubitku.

Pozdrav,
Sam pisao o tome u nekom drugom vaš thread. Ako onemogućite vBSEO ćete imati normalan, dobar stil. pokušajte ga.
Dakle, ovo je vBSEO pitanje. Samo napišite o tome kako bi vBSEO podršku.

dgparent
26-10-10, 21:52
Da znam, ali oni ne odgovaram a ja mislio netko ovdje bi, vidio taj problem

kamilkurczak
26-10-10, 21:55
Da li koristite neki cache memorije? ali ne vBET cache - iz različitih MORH? Možda BB predmemorija? ako da - pokušate jasno.
Uređeni:
Kao što vidim glavni forum stranice radi sada.

dgparent
26-10-10, 22:03
pravo, ali nijedan od engleskog stranica posla nakon što kliknete na post za čitanje

vBET
27-10-10, 01:45
Bok.

Kao što vidim na forumu cijeli tekst u niti je izrađen u bijeloj boji na bijeloj pozadini. To je isto za prijevod, a ne prevedenih stranica. To je u Operi. Kad sam u potrazi pod Firefox je u redu za prevedeno stranica i krivo jer nije preveden (opet je tekst u bijeloj boji).
Kao što vidite koristim palikuća pod Firefox ne prevesti stranice imate mnogo manje CSS stilova uključeni. Pretpostavljam da neki CSS datoteke ne koristi onda na sve.

Kamil - provjerite URL-a za CSS slika na toj stranici. To je sve o stilovima. Cijeli sadržaj je na izlaz.

Također - prije svega - je li provjeriti to je vBET pitanje? Da li problem se pojavljuje i kada vBET potpuno je onemogućen (mislim na osobe s invaliditetom u Admin CP,. Htaccess i vBSEO datoteke)?

vBET
27-10-10, 01:49
Mislim da je ovo uzrok problema:

<base href="../http://www.webscutest.com/forum/" />

Kao što vidite tu je krivi put u bazi.

A to je za prevedeno stranica:

<base href="http://www.webscutest.com/forum/" />
<base href="/forum/pl/../http://www.webscutest.com/forum/" />

To je razlog zašto je raditi na nekim broewsers i na neke ne (neki uzeti prve baze, neki zadnji).

dgparent
27-10-10, 01:53
bilo koji ideja kako to popraviti? Gdje vidite da?

vBET
27-10-10, 01:57
Možete ga naći na stranici izvor.

Molimo Vas da što je točno vrijednost vBulletin URL parametra foruma na forumu.
Kamil - ako vrijednost će biti u redu molim tražiti rješenje na klijentu serwer - znajući uzrok to bi trebalo biti brzo riješiti (prvo saznati to je vBET pitanje uopće).
Imam 3 noću sada je žao, ali Kamil će raditi na ovom više u jutro:)

dgparent
27-10-10, 02:00
Ovo je iz VB adminpanel

Forum URL
URL Vašeg foruma.
Napomena: ne dodavati kosom crtom. ('/')

vBET
27-10-10, 02:18
vBulletin mijenja svoj URL i opaqued. Molimo dati opet unutar koda BBCode - pa ćemo znati točno vrijednost ovog parametra na forumu.

dgparent
27-10-10, 02:20
Dodao sam extra: u URL



http://www.webscutest.com/forum

vBET
27-10-10, 02:29
Ne znam zašto bi ga teže ... Ja to ispraviti - moram potvrditi da li sada - molimo pogledajte u prethodnom post i potvrditi to je točna vrijednost?

Ako da onda je u redu - u tom slučaju provjerite to je vBET kvara na sve - onemogućiti vBET u potpunosti:
1. To Onesposobiti u admin CP
2. Komentar vBET pravila. Haccess
3. Kopiraj stvarni 2 promijenio vBSEO datoteke i nadjačati prema izvornom iz vBSEO paketa.

Ako problem i dalje postoji nakon onemogućivanja, onda to nije krivnja vBET i ne možemo vam pomoći s pitanje koje nije uzrokovano vBET.

Ako problem ne nestane nakon onemogućivanja, molimo poništiti promjene i dati Kamil informacije o njemu - on će provjeriti i riješiti na mjestu.

kamilkurczak
27-10-10, 08:05
Pozdrav,
Napravila sam sve korake od Michał post (prethodni post) i problem je još uvijek tamo (čak i kada vBET je onemogućiti).
Kao što sam napisao prije - to je ni vBET pitanje, vjerojatno vBSEO. Samo pisati vBSEO podršku.
s naše strane to je sve. Riješen

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1