PDA

View Full Version: Prvi Hello:)



vBET
09-10-09, 06:48
Pozdrav:)

Ako koristite vBulletin iz nekih vremena, tako da ćete imati priliku koristiti nekoliko mojih Mods:) A možda me znate iz drugih nadimak na druge velike forumima.
Ovdje sam više službenih nadimak, ali još uvijek kao da vic: D

Uživajte se ovdje. Uživajte vBulletin (VB) Prevoditelj Enterprise. Uživajte u izradu forumu bolje i bolje! :)

nectons
09-10-09, 23:38
Pozdrav iz Grčke moji prijatelji. Dude vBet Vas da nam Vaše ime, malo znajući kako reći barem ono što "čovjek" iz vBet. Imaju tendenciju da imaju normalne imena u našem grčkog forumu i ja reći. Ako ne želite da se bilo kakvih problema .. Tako Vbet i čestitke za čudesnom posao ste učinili sa prevoditelj! On je, a ja sam siguran da će povijest u ovom dijelu vBulletin i rasprava na internetu. Nadam se da ste pročitali ovaj dobro prevedeni tekst me! : Poštovanje :: D

vBET
09-10-09, 23:51
Pozdrav iz Grčke moji prijatelji. Dude vBet Vas da nam Vaše ime, malo znajući kako reći barem ono što "čovjek" iz vBet. Imaju tendenciju da imaju normalne imena u našem grčkog forumu i ja reći. Ako ne želite da se bilo kakvih problema .. Tako Vbet i čestitke za čudesnom posao ste učinili sa prevoditelj! On je, a ja sam siguran da će povijest u ovom dijelu vBulletin i rasprava na internetu. Nadam se da ste pročitali ovaj dobro prevedeni tekst me! : Poštovanje :: D

Google Prijevodi su nevjerojatni - sam stvarno shvatio što je pisano: D ovo stvarno će raditi!

Više jezičnih zajednica su budućnost foruma ******

nectons
10-10-09, 00:11
Sve što imam za reći moj prijatelj je da forum syngekrimeno Moj potpis je vjerojatno najvažnija stvar imam u mom životu nakon moje obitelji. Ja i prijatelji koji drže menadžere na ovoj stranici su široka skupina koja prolazimo svakodnevne nezaboravne trenutke u njemu. Kao što znate ova nadogradnja je za mene i moju momčad nešto jako moćan i da nam san o budućnosti forumima širom svijeta. I naravno, prijevod radi savršeno, moj prijatelj. Alios thagrafa s takvom lakoćom da želite pisati. bye .. opet će vam reći Čestitamo! : D

kingdict
08-11-09, 16:52
Pozdrav! nihao!

maxvb
14-11-09, 20:55
Pozdrav svima

vBET moj prijatelj

انت فعلا قدمت لنا خدمة كبيرة جدا .. وهى انك تتحدث بلغة غير لغة بلدى وانا كذلك اتحدث لغة مختلفة
No, zahvaljujući novom proizvodu svi mi razumijemo što je napisano
Hvala

vBET
14-11-09, 23:41
Pozdrav svima vBET prijatelja stvarno nam je dao veliku uslugu previše :) .. Koji vam govore drugi jezik osim jezika moja i ja također govore drugim jezikom, ali zahvaljujući novom proizvodu smo svi razumiju ono što je napisano, hvala vam :)

I što je čudno - mi razumijemo jako dobro:)

moman
27-11-09, 08:13
Bok Michal! vBET ovaj prekrasni program - već kupili i instaliran na moju stranicu! Pozdrav iz USA!

Pogledajmo kako se to radi:)

Ja sam iz Poljske previše (iako živim u SAD-u), te bi samo htjeli pozdraviti i reći hvala za kao što je velik mod!

Sve se čini velika do sada, ali imam jedan prijedlog-te bi trebao dobiti snažniji web poslužitelj za ovaj forum! Stalno na dobivanje 503 pogreške (virtualni poslužitelj preopterećeni) prilikom pregledavanja stranice.

wildman
23-05-10, 08:51
Ja sam iz Singapura, Oh napraviti neke kineske biste vidjeli je li podrška forum!

Subis
01-06-10, 03:41
Olaaaaaa ****** Ja sam mlada, mislim ne tako mlad kao i: D

widotcom
04-06-10, 16:02
Pišem na španjolskom?

vBET
04-06-10, 21:50
Pišem na španjolskom?

Da ste:) I ja vidim na engleskom jeziku u ovom trenutku:)

maxvb
23-08-10, 19:26
Pišem na španjolskom?
Vidim jezik svoje zemlje sada, i vrlo jasno: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1