مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل بررسی vBET در انجمن 5

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 3 از 3

موضوع : Feedjit

VGF
    VGF is offline
    عضو

Default Feedjit

من تلاش برای بدست آوردن Feedjit به کار در امتداد ستون سمت راست از این انجمن من... فقط به سادگی کپی کردن و چسباندن (paste) کد جاوا اسکریپت است که در هنگام ایجاد Feedjit خروجی (feedjit.com)

این خواهید آمار را به درستی برای 1 ثانیه نمایش داده... اما بعد از آن آن را به یک پیام خصوصی به من تغییرمسیر. (که اگر خطا مواجه شده بود) شاید فعال تصدی تلاش برای ترجمه کد و آن پیچ تا صفحه نمایش احتمالا؟

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar
    نوشته های وبلاگ
    1

فعال تصدی جاوا اسکریپت ترجمه نمی. شما به سادگی می توانید کند بررسی فعال تصدی هر چیزی برای انجام با این رفتار : به سادگی غیر فعال فعال تصدی برای یک لحظه و چک می کند باز هم اتفاق می افتد. اگر بله پس آن را تا به هیچ چیز مشترکی با فعال تصدی.

VGF
    VGF is offline
    عضو

با تشکر از گاهی من فکر نمی کنم.

من از کار افتاده تمام پلاگین ها و باز هم کار نمی کند. پس... باید مشکل با اصلی.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31