مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل بررسی vBET در انجمن 5

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 2 از 2

موضوع : سوال photopost طرفدار

عضو جدید

Default سوال photopost طرفدار

سلام ، زمانی که شما جایگزین پوشه های اضافی کلمات در فایل بازنویسی. آن را به تمام پوشه؟ یا تنها -->> / گالری /؟ گرفتن خطاهای سرور داخلی که سعی در بازدید از صفحه طرفدار photopost من.

تشکر از شما ، محصول بسیار جذاب!

I ، ویرایش فعال تصدی >> اصلی>> حفظ دایرکتوری>>> / گالری /

در اصلی من. htaccess تغییر نام دهید ارسال قاعده ، جایی که من تغییر دایرکتوری اضافی کلمات به گالری

من قرار داده vbenterprisetranslator_front_controller.php تغییر SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH 'به پوشه گالری من است. تغییر مسیر با استفاده از ابزار دایرکتوری واقعی برای پیدا کردن راه من. افزود : کسانی که قوانین بازنویسی. Hehehehe و هنوز هم صفحه خطای داخلی سرور. من اشتباه گرفته شود.
    آخرین ویرایش توسط El Caballo. 22-09-10 در 16:34.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar
    نوشته های وبلاگ
    1

بله -- ادغام photopost می تواند یک درد. ما می دانیم که ، ولی ما نمی توانیم آن را آسان تر است. این است دلیل photopost راه اصلی طبیعی نسل صفحات (قلاب را پشتیبانی نمی کند global_complete پشتیبانی نمی کنند).

لطفا محتوای کامل خود را htaccess فایل ها از پوشه اصلی و پوشه photpost به من بدهید. ما آن را بررسی کنید.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33