مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل بررسی vBET در انجمن 5

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 6 از 6

موضوع : چگونه به یک آدرس اینترنتی مانند دایرکتوری تصویر را تغییر دهد

کاربر ارشد

Default چگونه به یک آدرس اینترنتی مانند دایرکتوری تصویر را تغییر دهد

من را به یک موضوع را با تصاویر در گرینویچ زد ، من تصاویر مرتبط در صفحات و هنگامی که ما سوئیچ لانگ ، ID لنگ کردن به مسیر تصویر اضافه شده است.

اسلات ماشین انجمن -- نقدی پیروزی بزرگ دستگاه اسلات از قواعد رقیب ، تصاویر و ویدئو

این صفحه خطا هنگامی که تصویر این است که اگر در زبان تفاوت کلیک شده است.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar
    نوشته های وبلاگ
    1

لطفا برای استفاده از گزینه ای برای URL ها نادیده گرفته شده -- شما آن را در فعال تصدی گزینه های اصلی

کاربر ارشد

من نمی می خواهید کل صفحه را نادیده بگیرد ، من فقط نمی understnad چرا تصویر معافیت لینک ، که من استفاده از همان کد تصویر بر روی چکیده کازینو استار شکافها $ 300 جایزه سپرده کازینو کازینو شکافها از همه ستاره برای عکس های روی صفحه نمایش کار می کنند و تایید حتی با کد شهرستان در URL است.

نوشته های وبلاگ
    1

آیا چشم پوشی تمام صفحه نیست. فقط به کد HTML لینک تصویر چگونه به نظر می رسد و چشم پوشی از آدرس اینترنتی تصویر (استفاده از بخش های کلی و عام آدرس ها تصاویر -- بنابراین بخشی که برای کسانی که تصاویر شایع است).

کاربر ارشد

که بود ، راهنمای آن را نشان می دهد دایرکتوری با 'نقل قول' و البته که کار نمی کند ، اما آن را با داده های خام برای دایرکتوری تصویر کار می کرد.

تشکر دوباره

نوشته های وبلاگ
    1

بزرگ شما آن را به کار گرفته می

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31