مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل بررسی vBET در انجمن 5

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 5 از 5

موضوع : فعال تصدی 4.2.0 عرضه شد -- بایگانی پشتیبانی BETA

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar
    نوشته های وبلاگ
    1

Default فعال تصدی 4.2.0 عرضه شد -- بایگانی پشتیبانی BETA

سلام

من می دانم که بسیاری منتظر این نسخه بود خبر بزرگ -- آن را پشتیبانی بایگانی. اخبار حتی بهتر -- ترجمه انواع پیوندها که در vBET3.x (در حال حاضر).

برای کسانی که استفاده نمی بایگانی ما همچنین خبر خوب -- ما ترجمه بهبود الگوریتم است که باعث می شود صفحات واقعا بزرگ ترجمه حتی 7 برابر سریع تر (با توجه به تست های ساخته شده بر روی یکی از نصب برای صفحه خاص بزرگ).

همچنین ما تغییر قالب و لحن آن را برای سیستم قالب جدید vB4.

برای همه جزئیات پایین را نگاه کنید

جدید :
    • بایگانی پشتیبانی می شود و ترجمه لینکها برای : موضوعات ، وبلاگ ، CMS مقالات ، بخش CMS CMS مقالات
    • بهینه سازی الگوریتم ترجمه و 2 تنظیمات عملکرد پیشرفته اضافه کرد : 'اندازه HTML : نقطه برش'و'اندازه HTML : برش شروع'
    • بهینه هدایت (ساخته شده قبل از آن)

اشکالات اصلاح شده :
    • کش برای وبلاگ RSS
    • پشتیبانی از ترجمه صفحات در خارج از دایرکتوری انجمن

قالب تغییر (به روز شده برای سیستم جدید قالب vB4) :
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate
    • vbenterprisetranslator_inpost_translate_alreadyin
    • vbenterprisetranslator_wrong_message_language
    • vbenterprisetranslator_def_lang

توضیح کمی در مورد گزینه های عملکرد جدید. ساخت نصب و راه اندازی بر روی یکی از سرور های مشتریان را بیرون کرده که ما کشف کرد که صفحه اصلی او واقعا طولانی ترجمه شد -- حتی زمانی که آن را در حال حاضر ذخیره سازی بود. همه صفحات دیگر به سرعت ترجمه شد. ما تحقیق و این همان چیزی است که ما کشف کرد. PHP عملکرد به شدت پایین می رود در هنگام کار بر روی رشته های واقعا بزرگ. گمان می کنم که چنین در مورد پی اچ پی آن را فقط به برخی از فایل موقتی می نویسد و در حال کار بر روی پرونده به جای آن در حافظه است. از آنجا که ما اصلاح الگوریتم ترجمه و خروجی های واقعا بزرگ در قطعات کوچکتر در طی ترجمه برش. این اصلاح را تحت تاثیر قرار تنها صفحات بزرگ و شما می توانید آن را توسط پارامترهای عملکرد جدید را پیکربندی کنید. چه بود در نتیجه در صفحه اصلی تالار گفتمان مشتری ما است. زمان ترجمه رفت و از حدود 21 ثانیه تا حدود 3 ثانیه است. همانطور که گمان می کنم این تفاوت برای مشتری ما و ما امیدواریم که که این نیز تفاوت بزرگی برای شما خواهد ساخت

PS.
    برای کاربرانی که خریداری زودتر مجوز فکر کردن است که فعال تصدی حمایت vB4 سپس -- لطفا با من تماس بگیرید (PM یا ایمیل). اگر در انتظار خدمات نصب -- لطفا جزئیات دسترسی به Admin CP ، بایگانی CP و FTP. اگر شما مطمئن بود که ما تاریخ گواهینامه خود را تغییر دهید -- لطفا ما را در مورد آن یادآوری. تشکر

عضو

Quote نوشته اصلی توسط vBET View Post
    PS.
    برای کاربرانی که خریداری زودتر مجوز فکر کردن است که فعال تصدی حمایت vB4 سپس -- لطفا با من تماس بگیرید (PM یا ایمیل). اگر در انتظار خدمات نصب -- لطفا جزئیات دسترسی به Admin CP ، بایگانی CP و FTP. اگر شما مطمئن بود که ما تاریخ گواهینامه خود را تغییر دهید -- لطفا ما را در مورد آن یادآوری. تشکر
    Text automatically translated from: German to: Persian
    Translated text
    چگونه می تواند به من درک می کنم؟

تبریک
    Original text

نوشته های وبلاگ
    1

ما تا به حال برخی از مشتریان که مبادرت به خرید فعال تصدی فکر است که آن را پشتیبانی vB4 زمانی که آن را نبود. از همین رو آنها نمی تواند استفاده فعال تصدی در تمام برای برخی از زمان. است که چرا آنها که تاریخ مجوز آنها عوض خواهد شد وعده داده شده بود به طوری که آنها هیچ چیزی در این سوء تفاهم را سست

توقیف

Red face فعال تصدی 4.2.0 منتشر شد -- بایگانی پشتیبانی BETA

Text automatically translated from: Norwegian to: Persian
    Translated text
    فعال تصدی میهمان گرامی!

کاملا جدید در این انجمن ، من ممکن است در موضوع اشتباه است.

پیدا نشد شما را نسبت به مالکیت واقع ترجمه از انجمن ها در زبان های دیگر.

با خرید یک مجوز به فعال تصدی 4.2.0 ترجمه خرید پس از آن نیز با صفحه اصلی انجمن یا باید جداگانه و در بیش از evenuelt به زودی قرار داده است.
    و یا خرید بسته کامل شامل انجمن ها و مترجم؟

و چگونه در مورد میزبانی وب ، و غیره چگونه آن را انجام دهید؟

یک سایت امروز + انجمن را که رایگان است ، اما می خواهد به من بسیار فعال تصدی مترجم و تبلیغات قطره از انجمن های ما از. مستقل خواهد شد حتی با هر گونه تبلیغات.

وجود دارد تعداد زیادی از پوست را انتخاب کنید به انجمن؟

راجر مایر نروژ
    Original text

نوشته های وبلاگ
    1

Quote نوشته اصلی توسط Pilar10 View Post
    Text automatically translated from: Norwegian to: Persian
    Translated text
    فعال تصدی میهمان گرامی!

کاملا جدید در این انجمن ، من ممکن است در موضوع اشتباه است.

پیدا نشد شما را نسبت به مالکیت واقع ترجمه از انجمن ها در زبان های دیگر.

با خرید یک مجوز به فعال تصدی 4.2.0 ترجمه خرید پس از آن نیز با صفحه اصلی انجمن یا باید جداگانه و در بیش از evenuelt به زودی قرار داده است.
    و یا خرید بسته کامل شامل انجمن ها و مترجم؟

و چگونه در مورد میزبانی وب ، و غیره چگونه آن را انجام دهید؟

یک سایت امروز + انجمن را که رایگان است ، اما می خواهد به من بسیار فعال تصدی مترجم و تبلیغات قطره از انجمن های ما از. مستقل خواهد شد حتی با هر گونه تبلیغات.

وجود دارد تعداد زیادی از پوست را انتخاب کنید به انجمن؟

راجر مایر نروژ
    Original text
    سلام Pilar10!

فعال تصدی پلاگین به صفحه اصلی استفاده از آن شما نیاز به صفحه اصلی است. فعال تصدی مجوز فقط شامل فعال تصدی -- شما نیاز به خرید اصلی به طور جداگانه. صفحه اصلی قوی ترین موتور انجمن ما می دانیم و هزاران از پوست وجود دارد

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33