مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 3 از 3

موضوع : سلام

عضو جدید

Default سلام

اگر من خرید فعال تصدی در حال حاضر ، زمانی که شما فعال تصدی برای vb4.0 عرضه خواهد کرد و من نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای ارتقاء؟

با تشکر از شما در پیشرفته

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

هنگامی که شما خرید فعال تصدی در حال حاضر شما از حقوق را به به روز رسانی رایگان ساخته شده به مدت 1 سال. SO -- بدون شما نمی مجبور خواهد بود که پرداخت هزینه اضافی برای ارتقاء.

ما دارند تاریخ خاص برای فعال تصدی 4 انتشار تنظیم نشده است ، اما ما به شما اطمینان دهم که آن را کمتر خواهد بود نسبت به سال. در حال حاضر ما فقط درخواست چند ویژگی جدید است که ما می خواهیم پیاده سازی قبل از ساخت به روز رسانی به vB4. بنابراین باید آن را چیزی بین 1-3 ماه به آزاد فعال تصدی 4.

بنابراین به جای انتظار شما می توانید حرکت هوشمند و خرید آن را در حال حاضر در ارتقاء برای نیم قیمت، و سپس منتظر الکترونیکی است که ما vBET 4

عضو جدید

با تشکر از شما برای پاسخ. AM رفتن به آن را خریداری و من امیدوارم که ما به سادگی می تواند کار togheter.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •