مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 9 از 9

موضوع : فعال تصدی - نتایج برای نصب CoinForums.com

Default فعال تصدی - نتایج برای نصب CoinForums.com

من اجرا سکه تخصصی موبایل و کامپیوتر -- اطلاعات جمع آوری سکه در سکه ، ارز ، و سفارشات پستی. -- یک انجمن جدید به سکه ، ارز و موارد دیگر اختصاص داده شده است. ما فقط دو ماه پیش آغاز شده است.

پس از نصب فعال تصدی هفته گذشته ما در حال حاضر شروع به دریافت تعداد زیادی از بازدید ، به خصوص برای گالری ما از کشورهای دیگر علاوه بر ایالات متحده در زبان مادری خود.

نتایج در حال حاضر شده است بزرگ ، و گوگل تمام صفحات ما حتی شاخص نیست.

سایت :سکه تخصصی موبایل و کامپیوتر -- اطلاعات جمع آوری سکه در سکه ، ارز ، و سفارشات پستی. بازگشت 5840 تا 25 آوریل ، 2010 در گوگل. نمایش نتایج : در چند هفته گذشته در حدود ~ 350.

محصول بزرگ ، شما را حفظ خواهد کرد به روز شده.

سایت در حال حاضر نمایش : نمایش نتایج : از شماره 1 -- 10 از حدود 16200 از coinforums.com. (0.21 ثانیه) در گوگل.

افزایش ترافیک تقریبا 3X است و ما هنوز دریافت را افزایش دهد. سایت ما جدید است و آن را یک انجمن + گالری سکه و ارز است. ما در حال حاضر گرفتن بازدید از 85 کشور مختلف ، در مقایسه با حدود 20 قبل از نصب.

نتایج بسیار مطلوب است.

عضو

Quote نوشته اصلی توسط JinLeeHui View Post
    سلام ،
    با عرض پوزش ، IM جدید به انجمن. کار من این است برای تکمیل نظر سنجی در مورد آلی چای سبز چینی.
    اگر شما یک دقیقه ، پس از آن می تواند پیام من است که نام تجاری مورد علاقه خود را از چای سبز به شما لطفا؟
    تبلیغات در پرشین تولز
    با احترام جین
    LOL... چه دوش گرفتن. حالا من قصد دارم که به نگرانی در مورد اسپم های بین المللی به عنوان خوبی من حدس می زنم..

Quote نوشته اصلی توسط Jesh View Post
    سایت در حال حاضر نمایش : نمایش نتایج : از شماره 1 -- 10 از حدود 16200 از coinforums.com. (0.21 ثانیه) در گوگل.

افزایش ترافیک تقریبا 3X است و ما هنوز دریافت را افزایش دهد. سایت ما جدید است و آن را یک انجمن + گالری سکه و ارز است. ما در حال حاضر گرفتن بازدید از 85 کشور مختلف ، در مقایسه با حدود 20 قبل از نصب.

نتایج بسیار مطلوب است.
    Jesh ، که بسیار جذاب. من gettin بیشتر سعی کنید این وسوسه است.

مشاهده فرم خرید ، اگر آن را تا قبل از... میشل ذکر شده است ، شما یک نابغه به خاطر اختراع این. و من شگفت زده هیچ کس بله خریداری هنوز.

من فقط می تواند این که در طول سال های آتی حتی محبوب تر را ببینید.

من در خالص روز دیگر ، و آن را بسیار سخت برای پیدا کردن نرم افزار ترجمه برای وب سایت های معمولی در بر داشت. (بدون اصلی) و یا چیزی است که قابل اعتماد است و محبوب. من می توانم چند شرکت سایه به اینجا و آنجا. شاید یک فرصت کسب و کار را برای شخص دیگری را به استفاده از. من واقعا می خواهم برای تبدیل بیش از سایت های دیگر من در آینده می خواهم. (اصلی غیر مرتبط)

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

ما در حال حاضر در ایجاد برنامه های مترجم عمومی است که هر سایت ترجمه ما آنجا استفاده كنند بسيار خوب مورد آزمايش قرار گرفته و بهینه سازی موتور از vbet، پس ما به مشتريان ما کیفیت و کارایی نرم افزار بزرگ شده در محصول جدید. اول ما مى خواهيم به حمايت و آماده سازی فایل در حافظه پنهان موتورهای vbet - پس آن نيز مورد حمايت خواهد بود به طور كلي مترجم. وجود ندارد برای این برنامه هنوز مشخص نشده است.

سایت باید با بسیاری از موتورهای جستجوی دیگر این هفته نمایه شده است. ما تا 199.10 ٪ این هفته در بار مشاهده شده است.

عضو جدید

Default شگفت انگیز

Text automatically translated from: Arabic to: Persian
    Translated text
    این واقعا فوق العاده

با تشکر از شما
    Original text
    آخرین ویرایش توسط vBET. 11-05-10 در 19:58.

کاربر ارشد

من قصد دارم برای به دست آوردن 100،000 بازدید کننده uniq / روز
    شاید می تواند در عرض 1 سال

گرفتن بسیاری از بازدید عمدتا از کشورهای دیگر است.

بازدید متوسط زمان شیب کمی است ، اما من فکر می کنم این است که با چیزهای دیگر رفتن در انجام است. من تلاش برای کشف کردن اگر آن را از متا تگ های تکراری یا نه.

توقیف

ما در حال حاضر اخذ شده است بازدید از 85 کشور مختلف، در مقایسه با حدود 20 قبل از نصب.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •