مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 6 از 6

موضوع : . htaccess تغییر نام دهید فعال تصدی بایگانی 4.2.1 است و 2.6B1

Question . htaccess تغییر نام دهید فعال تصدی بایگانی 4.2.1 است و 2.6B1

Text automatically translated from: Portuguese to: Persian
    Translated text
    میهمان گرامی ، هر کسی می تواند یک نمونه از کار با htaccess و فعال تصدی پست می باشد.

من با استفاده از "مد بازنویسی آدرس ها دوستدار"و BB"با توجه به اتفاق نظر SEO URL را برای ایجاد یک لینک (برای مثال / EN / آدرس ')"در فعال تصدی.

وقتی که من حرکت موس بر روی پرچم در پایین ، من که لینک است چیزی شبیه به "mysite.com / EN / content.php" اما صفحه نمایش داده شده است "mysite.com / محتوا". اگر من تغییر URL در دست خود را به "mysite.com / EN / مطالب" خطا می دهد و نشان می دهد هیچ چیز نیست.

می توانم هر کسی به من کمک کند؟

[] S ،
    رافائل Trevisan
    Original text

عضو

Quote نوشته اصلی توسط trevis View Post
    Translated text
    میهمان گرامی ، هر کسی می تواند یک نمونه از کار با htaccess و فعال تصدی پست می باشد.

من با استفاده از "مد بازنویسی آدرس ها دوستدار"و BB"با توجه به اتفاق نظر SEO URL را برای ایجاد یک لینک (برای مثال / EN / آدرس ')"در فعال تصدی.

وقتی که من حرکت موس بر روی پرچم در پایین ، من که لینک است چیزی شبیه به "mysite.com / EN / content.php" اما صفحه نمایش داده شده است "mysite.com / محتوا". اگر من تغییر URL در دست خود را به "mysite.com / EN / مطالب" خطا می دهد و نشان می دهد هیچ چیز نیست.

[] S ،
    رافائل Trevisan
    Original text
    شاید این کمک می کند ، اما من مطمئن نیستم.

من حدس می زنم شما باید سیستم مدیریت محتوای نصب شده است.

من برای من می دانید ، من تا به حال برای تغییر نام فایل forum.php به فایل index.php.. و مطمئن ساخته شده آن را تغییر دهید و همچنین در تنظیمات CP مدیریت.

صفحه اصلی انجمن من به عنوان صفحه اصلی من است.

بنابراین با CMS ، به طور پیش فرض صفحه CMS فایل index.php است.... برخلاف را با نسخه های اصلی قبلی که در آن فایل index.php به طور معمول خواهد بود که صفحه اصلی تالار گفتمان.

هر بروز رسانی جدید اصلی را دانلود کنم ، من باید به صورت دستی تغییر forum.php هر زمان به فایل index.php است.

این کاربر روبرو خنک است. من در پاسخ به کسی که انواع در پرتغالی و ترجمه انگلیسی از طریق کاملا در اینجا..

Translated text
    اما فایل index.php را در پوشه ریشه از BB وجود دارد...
    Original text

عضو

Translated text
    Original text
    اگر شما از انجمن ها شما را در دایرکتوری ریشه (yoursite.com به جای yoursite.com / انجمن ها /)

سپس شما باید برای تغییر forum.php به فایل index.php.. و به هر آنچه می خواهید فایل index.php تغییر نام دهید. شما فایل index.php را نیاز ندارد اگر شما (احتمالا) در حال CMS با استفاده از.

معدن تغییر نام داد به «شاخص whatever.php" و من از آن استفاده کنید هرگز. تنها آن برای CMS اگر شما با استفاده از آن را.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Translated text

[] S ،
    رافائل Trevisan
    Original text
    لطفا خود را انجمن URL کامل و واقعی محتوای فایل htaccess تغییر نام دهید

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Translated text
    Original text
    Pleae توجه داشته باشید که فعال تصدی نیازی نیست برای تغییر نام فایل. لطفا پاسخ قبلی مراجعه کنید و برای ما ارسال درخواست اطلاعات. همچنین توجه داشته باشید که یک نسخه بایگانی اشکال (من نمی دانم که در مال شما آن را در حال حاضر اصلاح شده) لطفا. در اینجا شما را شرح موضوع را با رفع سریع رسمی باشد :
    لینک vB4 راهاندازی شبکه علمی دانشگاهی با پهنای باند وسیع در با vBSEO3.5 کار نمی کند -- صفحه اصلی انجمن جستجوگرها

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •