مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 4 از 4

موضوع : افزودن hreflang به پرسش های HTMNLANGtags

کاربر ارشد

Default افزودن hreflang به پرسش های HTMNLANGtags

من شروع به اضافه کردن < لینک rel = "متناوب" hreflang = "lang_code" href = "url_of_page"/> برچسب ها به صفحات من در VB ۴/۵ اما من نیاز به دریافت آدرس ترجمه شده ، که در آن این strored در پایگاه داده ؟

کاربر ارشد

خوب کار بر روی حذف DBSEO و با استفاده از موارد پیش فرض ، سردرد عظیم و داشتن مسائل در حال حاضر که در آن تغییر زبان است آن را انجام پس از/forum/دایرکتوری و tnhat است که چگونه من آن را در گذشته بود.

تبدیل به یک ظرف غذا

کاربر ارشد

اجازه بدهید جمع آوری برخی از اطلاعات را برای یک روز قبل از شما به عنوان پاسخ من نگه داشتن تغییرات در تست من نصب..

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

ترجمه برای آدرس ها به عنوان هر ترجمه دیگر در جداول کش vBET ذخیره می شود. شما آن را آسان پیدا کنید ، زیرا کسانی که از پیشوند استفاده می کنند. اما شما لازم نیست که به آنجا بروید. هنگامی که آدرس شما خواهد شد تغییر vBET فقط متن جدید را ترجمه و ذخیره آن را در حافظه نهان.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •