مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 7 از 7

موضوع : چگونه اين ترجمه ها به پرچم ibproarcade???

عضو جدید

Question چگونه اين ترجمه ها به پرچم ibproarcade???

میهمان گرامی ،
    من یک مشکل با vbet. من نمیتوانم به ترجمه روی پرچم ظاهر می شود در ibproarcade. من میدانم که مي توانست از آن استفاده vbenterprisetranslatorflags دلار براي آن. میتوانید به من کمک کنید لطفا و لطفا به من بگویید hwere دقیقا من باید به جای آن چيست؟ من سعی کردم از قبل آن را در اين الگو فقط طاقگاني navbar در مقابل دلار و آن را نشان نمى دهند. هر گونه کمک کند با این ديدنى خواهد بود. من لازم است که مطمئن هستم كه در اين آثار نيز در طاقگاني قبل از خرید نسخه حرفه ای آن.

با احترام

توقیف

اگر شما یک vb 2.3.13 به جای پرچم در هر جا بعد لازم است که شما را تنظیم کنید از ديدگاه vbet admincp و پرچم و از ديدگاه و از ديدگاه پرچم جای به رسم در يك الگو عبارت: دلار vbenterprisetranslatorflags.

عضو جدید

مرسی برای پاسخ دهند. آیا من باید آن را تنها به صورت الگو يا vbulletin هم در پوست ibproarcade؟ ممکن است من توصيه خاص تر لطفا؟ دقیقا کاری که من باید به جای عبارت؟

تشکر از شما در پيشبرد

توقیف

شما بايد در الگو قرار داده مي شود كه قابل رويت است و در بدن.
    به عنوان مثال، شما میتوانید در خط اول از اين الگو navbar در admincp و مدير از ديدگاه سبك و از ديدگاه ویرایش templates و از ديدگاه سیستم كمكی ناوبری / breadcrumb templates و از ديدگاه navbar.

عضو جدید

خیلی ممنون از پاسخ شما. بله، من هم آن را به اين مكان navbar الگو. و آن را در همه جا نشان می دهد، اما نه در پورتال vbandvanced و (مهم تر) در ibproarcade من. وقتی که من در داخل کلیک کنید طاقگان به من من نصب vbulletin.سپس به ترجمه پرچم محو می شود. من نمی دونم چرا، ولی من طاقگاني.php vbenterprisetranslatorflags دلار بايد ناديده گرفت. آیا شما میدانید چه من برگردان طاقگاني من؟ که من ديده ام دیگر سایت هایی که در داخل آن كردند.

توقیف

لطفا برای ما ارسال کنيد تا برگرده من دسترسی به جزئیات admin cp. من در آنجا چه خبر است

توقیف

بدون پاسخ - در نظر گرفته شده در این موضوع رفته است. اگر نه لطفا اینجا بنویسید.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •