مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 3 از 3

موضوع : اشکال مهم در علم و تکنولوژی سیاسی!

 1. #1

  Default اشکال مهم در علم و تکنولوژی سیاسی!

  میهمان گرامی ،
  IM با استفاده از صفحه اصلی، انجمنهای تخصصی و علم و تکنولوژی سیاسی.

  من فعال نیست 'كار خود را دنبال می کنند و نه برای (پست) نشان مي دهد كه فقط' در vbseo. اين كار بسيار خوب است، اما مشكل، به خاطر vbet آن، نه کار برای /ضمن/. بنابراین لازم است که به پرداخت هزينه بسيارى از ترجمه ها لازم است كه من نميدانم. لطفا همه ی 'نشان مي دهد كه فقط پست' nofollow ( !!) یا 'meta noindex' ژورنال آنچه که من منظورم این است که: انجمن WOW | (تمام نسخه ها و نسخه های بتا نرم) وای ربات FAIRPLAY انجمن - - نمایش پست تنها عجب / MMO گلایدر دانلود این باید دلیل آن تنها مطالب تکراری نمایه نیست!
  آخرین ویرایش توسط vBET. 03-01-14 در 13:35. دلیل : تصحیح BBCode روشن

 2. #2
  میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar
  تاریخ عضویت
  اکتبر 2009
  پست ها
  3,034

  Default

  من اطمینان ندارم که شما را درك مي كنم. در کجا ویروسی در vbet؟ چه اشکالی وجود دارد که اين صفحه شما ما داد؟ جایی که 'نه و بيحاصلي' بايد شامل؟ اين بايد به لینک به صفحه ما نه در صفحه خود را. شما در صفحه اصلي شما نيز نمی هیچ 'meta noindex' - لطفاً به یاد داشته باشید که نمی vbet قانع مي افزايد فقط مكمل آن. اگر شما می خواهید به 'meta noindex' در آنجا فقط می توانند در آن صفحه اصلي و اقامت در هر صفحه ترجمه شده

  همچنین صفحه دارای لینک به این صفحه را به شما نشان می دهد ما در زیر این لینک nofallow "و سپس پس از ترجمه این" nofallow "نیز شامل خواهد شد. تا جایی که این موضوع چیست؟ لطفا آن را در جزئیات بیشتر است. در این لحظه، من این موضوع را نمی بینیم.

  لطفا توجه داشته باشید که این گزینه vbet است كه به شما امكان چشم پوشى مى كنند براى ترجمه صفحات تصريح شده است. این گزینه را ترجمه خواهد شد نه هیچ صفحه که شامل آدرس کامل در متن اضافه كرد در پیکربندی vbet. برای اين صفحه شما می تواند آن را به دست داد ".صفحه"بنابراین اگر شما این اضافه کردن در مدیریت CP -> علم و تکنولوژی سیاسی -> ترجمه گزینه ها -> نادیده گرفتن URL های سپس هر صفحه ای که دارای "صفحه" در URL را ترجمه نمی شود، لینک ها به صفحات نمی توان توسط زبان های افزایش یافته است، پرچم خواهد شد وجود دارد تولید نیست و حتی اگر کسی می افزاید: کد زبان به URL از دست، سپس آن را طوفان یا گرداب شدید به یکی از اصلی هدایت می شوید.

  لطفا به من بگویید آیا شما نیاز به کمک بیشتر اینجا کلیک کنید؟

 3. #3
  میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar
  تاریخ عضویت
  اکتبر 2009
  پست ها
  3,034

  Default

  بدون پاسخ - من فرض این مسئله توجه داشته باشید وجود دارد دیگر

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

 • شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
 • شما ممکن است پاسخ پست
 • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
 •