مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 4 از 4

موضوع : چگونه به ادغام وزارت دفاع خود را با فعال تصدی

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Default چگونه به ادغام وزارت دفاع خود را با فعال تصدی

وزارت دفاع خود را (نویسنده) ، که نیاز به برخی از ادغام با فعال تصدی؟

شاید وزارت دفاع شما اجازه می دهد تا برای نوشتن پیام ها و شما می خواهید اجازه می دهد تا آنها را در زبان های مختلف...

شاید شما از گرفتن برخی از اطلاعات اضافی AJAX و می خواهید آن را نیز در صفحات ترجمه شده ترجمه...

شاید چیز دیگری برای وزارت دفاع خود نیاز به همکاری با فعال تصدی...

ما به شما کمک کنیم!

تماس با ما ، به ما لینک دادن به وزارت دفاع و آن را توصیف و ما شما را بدهد نکات چگونه به آسان ساخته شده آن را فعال تصدی سازگار است.

شما می خواهید وزارت دفاع خود را هنوز هم برای کاربران بدون فعال تصدی کار؟ مشکلی نیست -- ما شما را چگونه به انجام این کار بگویید. ما کمک خواهد کرد که شما ساخته شده است این تصمیم ، چگونه باید انجام شود و چگونه در فعال تصدی API عمل را به وزارت دفاع خود را حتی بهتر!
    آخرین ویرایش توسط vBET. 20-11-09 در 11:41.

آیا این همان و یا در مورد همین سوال از اینجا : http://www.vbenterprisetranslator.co...rted-vbet.html ؟

از آنجا که ، من می خواهم بدانید که اگر این امکان پذیر خواهد بود برای این هک پشتیبانی می شود : Cyb -- چت باکس

این خوبی خواهد بود اگر تمام محتوای پیام را نیز ترجمه. من نمی دانم اگر این امکان وجود دارد اما من درخواست.

بدون آن ها 2 سوالات مختلف است. در اینجا ما بپرسید که می خواهد را به او (او -- یعنی به عنوان نویسنده) وزارت دفاع سازگار.

در موضوع که شما نقطه ما می پرسیم که mods شما (شما -- به عنوان کاربر) می خواهید به سازگار با vBET

تفاوت در این است که در صورتی که نویسنده وزارت دفاع به ما کمک بخواهید و سپس او را تغییرات ایجاد شده ، و ما او را تمام اطلاعات مورد نیاز را است. به این ترتیب وزارت دفاع خود را سازگار با فعال تصدی بسیار سریعتر از آن خواهد شد. همچنین به دلیل محدودیت مجوزهای ممکن است برای برخی از مدها این می تواند تنها راه از ادغام -- ساخته شده توسط نویسندگان.

Quote نوشته اصلی توسط Cybershaolin View Post
    آیا این همان و یا در مورد همین سوال از اینجا : http://www.vbenterprisetranslator.co...rted-vbet.html ؟

از آنجا که ، من می خواهم بدانید که اگر این امکان پذیر خواهد بود برای این هک پشتیبانی می شود : Cyb -- چت باکس

این خوبی خواهد بود اگر تمام محتوای پیام را نیز ترجمه. من نمی دانم اگر این امکان وجود دارد اما من درخواست.
    بله ما دیدیم این ما امکانات ادغام با این وزارت دفاع را بررسی کنید.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •