مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل بررسی vBET در انجمن 5

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 2 از 2

موضوع : بایگانی و VbOptimise

 1. #1
  عضو جدید
  تاریخ عضویت
  سبتامبر 2011
  پست ها
  3

  Default بایگانی و VbOptimise

  Text automatically translated from: Spanish to: Persian
  Translated text
  قبل از خرید این محصول می خواهم برای پاسخ به دو پرسش.

  1.- من در انجمن ها می گویند که فعال تصدی اصلی باعث تاثیر منفی بر عملکرد سرور دیده می شود. سایت من 1 میلیون نمایش صفحه در روز و استفاده از Memchached. مطمئنا ، سرور را نمی سقوط خواهد کرد؟

  2.- "vbeta" comptabile با بایگانی و VbOptimise است؟ من خوانده است که سازگار نیست ، آنها می خواهند به من حقیقت را بگویید.


  متشکرم.
  Original text

 2. #2
  میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar
  تاریخ عضویت
  اکتبر 2009
  پست ها
  3,032
  نوشته های وبلاگ
  1

  Default

  سلام ، پاسخ به سوالات شما

  1.- ترجمه ، چیزی اضافی چه اتفاقی می افتد بعد از صفحه تولید شده است ، البته این منابع اضافی را است. اما ما باید تعداد زیادی از بهبود مانند کش که محدودیت این تاثیر. و در صورت از مهمانان ما حتی بهبود سرعت نسل صفحه (صفحه مهمان کش تولید سریعتر از طبیعی اصلی) -- در مورد ما خروجی نهایی کش تا درخواست های بعدی را به همان صفحه از طریق مسنجر -- جریان نتیجه در حال حاضر آماده (CPU و حافظه کمتر مصرف هزینه از فضای هارد درایو). البته تا زمان انقضای آن (قابل تنظیم). ما می تواند به شما را تضمین نمی کند با چه سرعتی صفحات تولید خواهند کرد ، چرا که آن را بر روی بیش از حد بسیاری از عوامل (تعداد پردازنده ها ، میزان حافظه ، سرعت اتصال به ارائه دهندگان ترجمه ، مقدار درخواست به صفحات ترجمه شده) بستگی دارد. برای صفحات عادی فعال تصدی حداقل تاثیر (فقط اضافه کردن پرچم ها و چک برای عناوین نوشته شده به زبان های مختلف). ترافیک بزرگتر به صفحات ترجمه شده ، مصرف منابع بزرگتر متوسط. و تا زمانی که شما حافظه آزاد داشته باشند سرور شما باید سقوط. لطفا توجه داشته باشید که شما همیشه می توانید استفاده کنید تنها بخشی از زبان های حمایت شده و پس از کش پر شده است و سپس اضافه کردن زبان های بیشتر و بررسی سرور شما چگونه به آن دسته. سحر و جادو وجود دارد -- قابلیت های اضافی هزینه های اضافی ، تولید ، اما ما در حال کار بر روی سحر و جادو پس از آن (حافظه نهان ، مهمان کش) برای به حداقل رساندن این ضربه و تا کنون ساخته شده صفحه کش تولید سریع تر از صفحات عادی.

  2.- بله ما با آن سازگار هستند بایگانی (شما می توانید آن را در این انجمن بسیار را ببینید) و ما قادر به ادغام با غرفه بایگانی و آدرس اصلی این مطلب برای ترجمه آدرس ها. ما نیز سازگار با vBOptimise -- ما از آن استفاده میکنند در این بخش بیش از حد. لازم است به ادغام با بایگانی (به وضوح توضیح داد که چگونه) ، اما هیچ ادغام شده است برای vBOptimise مورد نیاز

  متشکرم.
  در صورت هر گونه سؤال دیگر -- لطفا فقط بخواهید.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

 • شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
 • شما ممکن است پاسخ پست
 • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33