مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل بررسی vBET در انجمن 5

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 7 از 7

موضوع : URL نقشه جعلی است یا واقعی؟

عضو جدید

Default URL نقشه جعلی است یا واقعی؟

Text automatically translated from: German to: Persian
    Translated text
    وقتی برای اولین بار من می خواهم بگویم که من فکر می کنم برای فعال تصدی یک محصول مبتکرانه است که هر درصد ارزش هزینه های آن

نقشه هستند که نام درست است ، مثل این :
    HTML Code:
    /forum/ja/vbet-good-stories/719-%E3%82%82%E3%81%86%E4%B8%80%E3%81%A4%E3%81%AE%E3%82%B5%E3%82%AF%E3%82%BB%E3%82%B9%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%AA%E3%83%BC.html
    و یا تنها آدرس های مثل این :
    HTML Code:
    /forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html
    من از چون برای من است که به نقطه فروش کلیدی است. برای آدرس ها ، مثل این :
    Code:
    /forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html
    در یک نقشه سایت هستند بی معنی است زیرا آنها با استفاده از تغییر مسیر 301 به
    HTML Code:
    /forum/ja/vbet-good-stories/719-%E3%82%82%E3%81%86%E4%B8%80%E3%81%A4%E3%81%AE%E3%82%B5%E3%82%AF%E3%82%BB%E3%82%B9%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%AA%E3%83%BC.html
    فرستاده می شود و نقشه را به آدرس صحیح هستند اشتباه است.

من همچنین می خواستم بپرسم اگر در نقشه بازنویسی آدرس ها و انجمن ها تنها با استفاده از آدرس اینترنتی انجمن در نقشه URL این موضوع نیست

تشکر از کمک

ص به همین دلیل در ارسال کمک این است که آن ممنوع است به لینک به سایت های دیگر وقتی که من انجام می شود که نه؟ من فقط در سمت چپ این صفحه نوشته شده

Original text

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar
    نوشته های وبلاگ
    1

سلام.

در این لحظه وقتی که شما ادغام فعال تصدی با ژنراتور نقشه سایت آستان لینک ها در نقشه سایت ترجمه نشده است. فعال تصدی لینک ترجمه در انجمن شما ، تا گوگل و دیگر عنکبوت را پیدا خواهد کرد و شاخص صفحات ترجمه شده خود را.

لطفا توجه داشته باشید که ما در حال حاضر برنامه ریزی راه حل برای پشتیبانی از نسل نقشه سایت لینک ها در حال حاضر ترجمه شده (لطفا برای جزئیات بیشتر به اینجا را ببینید : http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post8978) تاریخ انتشار این نشده است. اول ما در سایر موتور ترجمه پشتیبانی برای vBET3.x (در حال حاضر آن را فقط در vBET4.x است) اضافه کنید و پس از آن ما خواهد شد از ویژگی های دیگر پیاده سازی -- از جمله پشتیبانی از لینک های ترجمه شده برای ژنراتور نقشه سایت. لطفا به خاطر داشته باشید که یکپارچگی با ژنراتور نقشه سایت لازم نیست در همه است -- این فقط برای گوگل است که احتمالا خواهد ساخت صفحات خود نمایه سریعتر ، هنوز هم کسانی که خواهد نمایه به هر حال به لطف ربات گوگل کمک.

اگر شما هر گونه سؤال آینده لطفا فقط بخواهید

عضو جدید

Translated text
    مرسی از پاسخ سریع ، از شما سپاسگزارم.

خوب خوب آن است که برنامه ریزی شده برای یکپارچه سازی آدرس های ترجمه شده برای نقشه سایت.

گوگل به دنبال متاسفانه تنها تعداد معینی از آدرس است که یک تغییر مسیر 301 تا از این ویژگی می تواند بسیار مفید و مهم است.
    من در انجمن من بدون این ویژگی را دارند در حدود 26000000 301 تغییرمسیر که گوگل به مجازات

من از طریق این اینجا هستید : : vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html

همچنین برنامه ریزی شده است که آدرس انجمن را به نقشه سایت اضافه شده است؟
    تا به حال ، فقط آدرس را به موضوع درج می شود.

من 1200 موضوعات انجمن 500.000 و بنابراین تنها در انجمن ها نقشه سایت لینک من پس از آن خواهد بود که برای من مهم است که آدرس انجمن در نقشه هستند.
    آیا امکان دارد؟

تاریخ و زمان آخرین سوال.
    آیا این امکان به طور پیش فرض توسط یک انجمن در کل یک زبان به زبان به زبان دیگری؟

به عنوان مثال.
    من یک انجمن در آلمان و که که این همیشه نمایش داده خواهد شد و برای هر یک از زبان های انگلیسی ، این امکان پذیر است؟

از آنجا که من می تواند نسخه از یک انجمن در حوزه های خود را به زبان های مختلف را
    Original text

نوشته های وبلاگ
    1

روش ادغام نقشه سایت در این لحظه اضافه کردن لینک های انجمن برای صفحات ترجمه شده را شامل نمی شود. البته ممکن است -- فقط ما سوال در مورد آن داشته باشند نه در مقابل بنابراین ما قبل از اهمیتی نمی دهند.

من سوال خود را در مورد زبان انجمن را درک نمی کند. فعال تصدی فرض می شود که انجمن خود را یک زبان و ترجمه آن به زبان های دیگر به طور کامل. هنگامی که انجمن خود را در آلمان ، پس از کلیک کردن بر روی پرچم انگلیسی انجمن کل به انگلیسی ترجمه شده است -- همانطور که شما می توانید در فروم ما را ببینید. شما مجبور نیستید برای انجام هر گونه کپی از این انجمن. همچنین کپی از چنین را برای شما بسیار گران قیمت -- برای هر کپی به شما نیاز به مجوز جداگانه ای برای صفحه اصلی بایگانی و فعال تصدی. همچنین محتوای خود را در هر کپی ، تغییر خواهد کرد مستقل. من هیچ حس در همه برای این است. SO -- هیچ مقابله ای است. فعال تصدی دسته همه چیز

هر گونه سؤال بیشتر

عضو جدید

Translated text
    خوب از این سوال. =)

بنابراین من قبول انجمن آلمانی (URL
    HTML Code:
    deutsch.de
    ) و همچنین کاربر می تواند از این انگلیسی خوانده می خواهید.
    سپس فعال تصدی و من نصب در آدرس
    HTML Code:
    deutsch.de
    نسخه آلمانی و
    HTML Code:
    deutsch.de/en
    نسخه انگلیسی. که خوب است اگر من می خواهم به کاربران آلمانی و انگلیسی به اشتراک گذاشتن یک پلت فرم با هم.
    اما اگر من می خواهم به کاربران آلمانی و انگلیسی را انجمن خود را پس از آن بهتر خواهد بود من یک نسخه از این انجمن
    سپس من دو انجمن در آلمان.
    یک دامنه به
    HTML Code:
    deutsch.de
    کاربر آلمانی و یکی در دامنه
    HTML Code:
    englisch.com
    برای کاربران انگلیسی. این کاربر اجازه می دهد به خواندن قدیمی انگلیسی کمک های آلمان به englisch.com انجمن باید انگلیسی باشد البته به طور پیش فرض.

بنابراین من به حال هیئت two مستقل مستقل هر کدام با زبان خود و دامنه خود.

من اظهار نظر من به درک؟

مفید است.
    گوگل صفحه اول 10000000 صفحه از یک دامنه است.
    اما 10 میلیون صفحه ایندکس شده توسط گوگل 50 دامنه
    Original text
    آخرین ویرایش توسط Alpha. 28-06-11 در 15:33.

نوشته های وبلاگ
    1

در آن صورت شما لازم نیست فعال تصدی در تمام... شما فقط 50 یکی انجمن های تخصصی زبان دارای غشاء یاشامه مومی. پس چه برای ترجمه؟ لطفا به خاطر داشته باشید که این برای شما بسیار گران خواهد شد -- 50 مجوز به اصلی و شاید دیگر از پلاگین پرداخت. 50 تخته خواهد شد ، منابع بسیار بیشتر (CPU ، حافظه) را مصرف می کند.

همچنین در مورد خود شما دارای 50 تخته مستقل -- 50 جوامع مختلف را ایجاد می کنید. با فعال تصدی شما باید از مزایای جامعه در حال حاضر موجود به ادغام با مردم با استفاده از زبان های دیگر... فعال تصدی ایده خوبی است

عضو جدید

Translated text
    متاسفانه از آن است که خیلی ساده نیست.
    من یک انجمن به زبان آلمانی است که 1500000 پست. البته این موارد نیز موجود است به همه زبان ها هستند.
    به عنوان پایه اساسی آن را به عنوان شدند.
    من می دانم که من را می توان به 50 انجمن جدید تنها دلیلی که باعث می شود احساس.
    چرا من باید به 50 دلیل انجمن جدید پوچی اما اگر من 1500000 پست به عنوان مطالب؟
    اما فقط در یک زبان
    این مطلب نشان دهنده یک عامل اقتصادی می تواند با ترجمه به زبانهای مختلف ضرب شده است.
    فقط 100x آثار بهتر در حوزه های جداگانه ای که در آن صفحه می تواند به ترجمه در حال توسعه مستقل.

عامل اول این است که هزینه های ثانویه است. انجمن های آلمان هزینه های کمتر سرور 100-200 **** شایستگی.
    اگر یک نسخه انگلیسی از دستیابی به تنها 10 ٪ از شأن و منزلت است که هنوز هم سودآور خواهد بود. هیچ انجمن در هزینه سرور جدید به سرور های موجود مشغول هستند و نه دارای ذخایر کافی وجود دارد. این تنها هزینه مجوز شوند.
    همچنین ، من نمی خواهم به 50 انجمن در یک بار ، اما همیشه یکی پس از دیگری

اما من فکر می کنم من در بر داشت یک راه حل.
    در htaccess تغییر نام دهید
    HTML Code:
    #RewriteRule ^([^/]*)$ http://www.englisch.com/en/$1 [R=301,L]
    در واقع باید کار کند.

اما به موضوع
    خوب من سعی خودم را با کسی که می تواند آدرس اینترنتی انجمن در نقشه ادغام پیدا کنید.
    سپس من فعال تصدی خرید.
    تشکر از شما برای کمک

و شما تشکر می کنم برای این برنامه بزرگ
    Original text

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33