مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل بررسی vBET در انجمن 5

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 2 از 2

موضوع : بسیار علاقه مند در فعال تصدی. چند سوال

 1. #1
  عضو جدید
  تاریخ عضویت
  جون 2011
  پست ها
  1

  Default بسیار علاقه مند در فعال تصدی. چند سوال

  من به زودی خواهید به روز رسانی به تالار گفتگو vBulletin 4.1.4. آیا نسخه پرداخت شده فعال تصدی کار با آخرین نسخه اصلی؟

  من هم کلاسه بندی Photopost بر روی سایت خودم تهیه کنم. آیا نسخه پرداخت شده فعال تصدی کار با Photopost کلاسه بندی شده؟

  در چند هفته من همچنین باید اضافه شود Visichat از gchats.com روی سایت خودم تهیه کنم. آیا می دانید که اگر نسخه پرداخت شده فعال تصدی همچنین با Visichat کار می کند؟

  برای وقت خود را.

 2. #2
  میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar
  تاریخ عضویت
  اکتبر 2009
  پست ها
  3,032
  نوشته های وبلاگ
  1

  Default

  سلام. بله نسخه پرداخت شده از فعال تصدی در حال کار با اصلی 4.1.4. ما در حال حاضر آن را در انجمن مورد تست ما آزمایش (به زودی ما نیز حرکت خواهد کرد انجمن ما به اصلی 4). جزئیات Soms اضافی در باره فعال تصدی و اصلی 4.1.4 به شما را پیدا خواهد کرد اینجا (یکی از مشتریان ما پرسید : در مورد ویرایشگر جدید در vB4.1.4).

  در این لحظه من نمی توانم تایید خواهد کرد فعال تصدی ترجمه حمایت از صفحات تولید شده توسط Photopost کلاسه بندی شده و نه Visichat است. اکثر مدها انجام هر گونه ادغام ویژه و نیاز به فعال تصدی فقط ترجمه نتایج. هنوز در برخی از موارد ادغام ویژه مورد نیاز است. در اینجا شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ادغام فعال تصدی با مدها دیگر : http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html
  آموزش روشن چگونه به انجام این کار برای PhotoPost وجود دارد ، هنوز هم ما Photopost کلاسه بندی شده استفاده کنید نیست و ما این کار را محصول نمی دانم ، بنابراین ما نمی تواند فرض کنیم که آن را نیز به کار خواهد کرد. مسئول کد مدها دیگر ما نمی تواند ، و مدها بسیاری از شکستن اصلی معماری (است که چرا ادغام اضافی لازم است گاهی -- بیشتر برای مدها که ایجاد صفحات خود را دارد).
  ما همچنین می تواند تایید کند که Visichat خواهد شد ترجمه. فعال تصدی پشتیبانی از ترجمه AJAX اصلی توسط قلاب مناسب -- هنوز مدها دیگر باید معماری اصلی مناسب استفاده کنید (در غیر این صورت اصلی قلاب را اجرا نیست) و درخواست باید با کد زبان است. بنابراین در اینجا من فکر می کنم که برخی از ادغام خاص مورد نیاز خواهد بود برای حمایت از ترجمه است. باز هم -- و نه می توانید بگویید دقیقا ، چون ما از این وزارت دفاع استفاده نمی کند و آن را نمی دانم. هنوز هم باید از هر گونه خطا در ایجاد کنید.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

 • شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
 • شما ممکن است پاسخ پست
 • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33