مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل بررسی vBET در انجمن 5

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
نمایش نتایج: از شماره 1 به 4 از 4

موضوع : سوال

 1. #1
  عضو جدید
  تاریخ عضویت
  جون 2011
  پست ها
  2

  Default سوال

  Text automatically translated from: Hebrew to: Persian
  Translated text
  از کجا می توانم نسخه 3.8 VB انجمن من
  مانند که در آن برای شروع کنیم؟
  Original text
  آخرین ویرایش توسط vBET. 02-06-11 در 13:16. دلیل : تصحیح BBCode روشن

 2. #2
  میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar
  تاریخ عضویت
  اکتبر 2009
  پست ها
  3,032
  نوشته های وبلاگ
  1

  Default

  در این لحظه فعال تصدی فروش به طور پیش فرض بسته گوگل به دلیل ترجمه API 1ST دسامبر (جزئیات در اینجا نزدیک : http://www.vbenterprisetranslator.co...12-01-a-2.html).

  ما رسما به فروش هنگامی که ما راه حل های جایگزین برای ترجمه بازگشایی اندک است. ما می توانیم به شما لینک ویژه است که به شما این امکان را می دهد به شما برای خرید اگر شما مطمئن نیستید که می خواهید به خرید ، حتی دانستن که در 6 ماه گوگل بسته خواهند شد ترجمه API و اگر به من بدهید فعال تصدی راه حل های جایگزین نشده است و سپس ترجمه را متوقف خواهد کرد. این است که چرا ما به طور موقت بسته فروش. اگر شما به طور کامل حاصل کنید که شما می خواهید برای خرید به هر حال -- لطفا به ما اطلاع دهید و ما شما را لینک ویژه ای که برای این اجازه می دهد ارسال.

 3. #3
  عضو جدید
  تاریخ عضویت
  جون 2011
  پست ها
  2

  Default

  Text automatically translated from: Hebrew to: Persian
  Translated text
  من می خواهم یک لینک ، با تشکر.
  Original text

 4. #4
  میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar
  تاریخ عضویت
  اکتبر 2009
  پست ها
  3,032
  نوشته های وبلاگ
  1

  Default

  از آنجا که ما چندین بار در مورد ساختن خواسته شده بود فعال تصدی امکان خرید در حال حاضر بازگشایی فروش فعال تصدی. این حال ما هشدار روشنی در صفحه خرید اضافه بنابراین کسی که می خواهند برای خرید آگاه است که 1ST دسامبر 2011 ترجمه گوگل API بسته خواهد شد و فعال تصدی لازم در این راه لحظه ای جایگزین برای حمایت از ترجمه نیست.

  در اینجا است awailable بیانیه ای در صفحه خرید :
  اخطار : گوگل API ترجمه خود را برای ارائه در 1ST از دسامبر 2011 متوقف خواهد شد. ما در حال کار برای پشتیبانی از ترجمه سایر خدمات. شما می توانید تمام اطلاعات در مورد پیشرفت ما در اینجا پیدا کنید : گوگل خاموش ترجمه API

  ما مسدود فروش فعال تصدی تا زمانی که ما راه حل جایگزین برای ترجمه را نداشته باشند ، اما ما اجازه می دهد تا به خواسته شده بود برای خرید فعال تصدی به هر حال. ما شرکت صادق هستند و ما فکر می کنیم که فروش محصول است که آینده به زودی می توانید در نهایت ، حتی زمانی که مشتری که در مجوز موافقت شده است راه را به کسب و کار (بسیاری از کاربران مجوز نمی خواند). از آنجا که ما برای این خواسته ما بازگشایی فروش فعال تصدی با هشدار. آگاه باشید -- 1ST دسامبر گوگل API ترجمه را حذف. ما نمی تواند بگوید که در حال حاضر بسیاری از زبان خواهد شد پس از آن پشتیبانی و یا هر API ترجمه جایگزین پیدا کنیم و در همه. و برای جلوگیری از هر گونه اشتباه -- در اینجا بخشی از فعال تصدی مجوز : فعال تصدی کار می کند با استفاده از سرویس ترجمه گوگل و شما باید اجازه داده شود از آن استفاده کنید. SIMPLE Podbielski میشل به شما می دهد هیچ بازپرداخت در صورت اگر انجمن خود را مسدود شده است / و یا در هر راه دیگری به سرویس های گوگل ترجمه ممنوع و محدود است.
  بنابراین وجود خواهد داشت بدون بازپرداخت در همه. ما بهترین ما را به حمایت از ترجمه توسط API های دیگر، هنوز در این لحظه ما نمی تواند تضمین آن را از لحاظ قانونی امکانپذیر و نه به چند زبان را پشتیبانی خواهد شد.
  بنابراین اگر شما هنوز هم می خواهید برای خرید ، آگاه بودن از این لطفا فقط از ما خرید! لینک کنید.

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

 • شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
 • شما ممکن است پاسخ پست
 • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33