مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل بررسی vBET در انجمن 5

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
  • فعال تصدی -- اصلی تصدی مترجم

   افزایش ترافیک انجمن خود ، تعدادی از کاربران و درآمد از تبلیغات!
   ما حمايت از vbulletin 5.x و 4.x و 3.8 .x!


   زندگی در نمایشی vbulletin 5.x


   فعال تصدی یک پلاگین برای ترجمه انجمن های اصلی، که ترجمه انجمن خود را به 53 زبان (با استفاده از ترجمه های خارجی) و اجازه می دهد تا به کاربران برای نوشتن پست ها به زبان های مختلف می باشد.
   • استفاده از دستگاه ترجمه آزاد و ارزان

   شما قادر به استفاده از فعال تصدی با كاملا آزاد ترجمه ماشيني. فعال تصدی ادغام پشتیبانی می کند و با چند ترجمه ماشيني زبان کشف پلوه: apertium (رایگان)، yandex (رایگان با سهميه بزرگ)، detectlanguage (رایگان با ظرفیت بزرگ), مایکروسافت)رایگان با ظرفیت کم)، واتسون آی بی ام)رایگان با ظرفیت کم)، SDL BeGlobal گوگل. فعال تصدی به طور خودکار انتخاب می کند دیده اید قبل از ترجمه آزاد و ارزان تر انجام می دهند بیشتر گران تمام مي شود. ترجمه دستی نيز حمايت مى كند.
   • جذب بازدید کننده بیشتر

   فعال تصدی فورا می سازد انجمن خود را دارای محتوای 53 بار در 53 زبان! این بدان معناست که آدرس ها 53 بار بیشتر به موضوعات است که در حال حاضر خواهد شد بازدید شده توسط کاربران در جستجوی مطالب در زبان مادری خود است.
   • جذب کاربران بیشتر

   کسانی می آیند و یکی از چیزهایی است که فعال تصدی انجام می دهد. ساخت مردم باقی بماند ، یکی دیگر است! فعال تصدی پشتیبانی از جوامع چند زبان است ، بنابراین در حال حاضر شما به عنوان کاربران افرادی که انجمن زبان خود به طور پیش فرض استفاده نمی کند.
   • بهبود درآمد حستبلیغ

   ترافیک بیشتر به معنی کلیک بالقوه در تبلیغات ، به معنای درآمد بیشتر از انجمن شما.
   • بهبود کیفیت و کاهش هزینه

   در کنار ترجمه ماشيني (از باجه پرداخت و موتورهای آزاد) فعال تصدی راهنمای ترجمه ها پشتیبانی می کند. شما به صورت دستی انجام دهید و کاربران می توانند به راحتی به ترجمه درست ترجمه ماشيني - به شما ارائه كيفيت بهتر و قيمت كمتر

   سریع ، 5 دقیقه نصب و راه اندازی فعال تصدی محتوا : 53 بار بیشتر به شما می دهد در فروم خود را و درهای باز برای کاربران جدید است. به علاوه درآمد جدید از کل جهان است.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33