PDA

مشاهده نسخه کامل : برخی از سوالات فعال تصدی

arctic
24-07-10, 01:16
عزیز کارکنان

من علاقمند هستم در نرم افزار خود را و یک زن و شوهر از سوالات را برای شما :

1. آیا این اجازه به کاربران برای نوشتن مقالات خود را در CMS (vB4) در زبان های متعدد؟
2. آیا این اجازه به کاربران برای نوشتن پست های وبلاگ خود را در زبان های متعدد؟
3. آیا هر فرصتی از دیدن دمو از باطن؟

با تشکر برای وقت خود را :)

kamilkurczak
24-07-10, 10:27
میهمان گرامی ،

فعال تصدی کار با اصلی و تمام ویژگی هایی مانند موضوعات ، انجمن ها ، وبلاگ ها ، مقالات CMS و بخش های CMS است ، و با بایگانی برای موضوعات ها ، وبلاگ ها ، مقالات CMS ، بخش CMS و مقوله های CMS.
پشتیبانی از زبان مختلف برای مجموعه اصلی انتشارات (وبلاگ ها ، نظرات وبلاگ ها ، نظرات CMS)

در اینجا شما می توانید در مورد تمام ویژگی های فعال تصدی بر روی نسخه های 3.x و 4.x به عنوان خوانده شده
(های 3.x -- نسخه اصلی های 3.x و 4.x البته برای نسخه 4.x)

بله ، ما یک نسخه رایگان است ، اما قابلیت های آن کوچکتر است از :
کد vB تصدی مترجم -- vBulletin.org انجمن (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php؟t=232456)

نسخه پرداخت از فعال تصدی سریعتر است و دارای ویژگی های بیشتر.
لذت ببرید :)

kamilkurczak
26-07-10, 19:06

3. Is there any chance on seeing a demo of the backend?

این قسمت. شما می توانید آن را در فروم ما در بخش ویژه (دمو زندگی می کنند) تست کنید. در اینجا شما باید یک آدرس به این بخش : پیام های تست فعال تصدی -- اصلی تصدی مترجم (فعال تصدی) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-testing-messages/)

ما نسخه ی نمایشی برای تست پیام بر روی نسخه 4.x فعال تصدی ندارد ، اما شما می توانید در مورد آدرس انجمن با 4.x نسخه از مشتریان ما بپرسید.
در حال حاضر ما در حال کار بر روی سایت با آدرس به مشتریان سایت های ما است. وجود دارد ، شما URL ها را به مشتریان ما سایت های که به انتشار موافقت اما آن را به زودی پیدا کنید.
من در مورد آن اطلاع دهید.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.99