PDA

مشاهده نسخه کامل : بایگانی ادغام

vBET
14-11-09, 14:34
فعال تصدی را می توان با بایگانی یکپارچه برای پشتیبانی از لینک های SEO ترجمه و همچنین ترجمه به عنوان داخل لینک داده شده به تاپیک ها.

مهم: اگر شما با استفاده از علم و تکنولوژی سیاسی 4.x با انجمنهای تخصصی و شما را مجبور به ایجاد یکپارچگی کامل - به این معنی که قبل از تنظیم قوانین htaccess تغییر نام دهید، شما باید تمام مراحل شرح داده شده در دستورالعمل های نصب و راه اندازی در بخش ادغام انجمنهای تخصصی و انجام دهد. است. برای کاربران 2.x علم و تکنولوژی سیاسی فقط بخشی htaccess تغییر نام دهید (2 فایل تغییرات لازم) را.

برای یکپارچه سازی فعال تصدی بایگانی ویرایش فایل htaccess. :
درست قبل از همه قوانین به vbseo.php قرار داده است فقط یکی از این دو نوع از قوانین:

- کوتاه قوانین
سریع تر و کارآمد تر می تواند مورد استفاده قرار گیرد و تنها اگر شما در ارتباط با 2-نشانه بخشی به عنوان مثال با استفاده از: yourforum.com / XY /

RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

اگر انجمن خود را در URL استفاده از زیر شاخه، سپس 2 اولین قوانین اضافه کردن پوشه انجمن خود را با برجسته '/ بعد از = هدایت می شوید. بنابراین اگر انجمن خود را در دایرکتوری انجمن سپس شما باید هدایت می شوید = / انجمن / فایل index.php و هدایت یعنی = / انجمن / $ 2

- بلند مقررات
آیا می توانم با استفاده همیشه

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

اگر انجمن خود را در URL استفاده از زیر شاخه، سپس 2 اولین قوانین اضافه کردن پوشه انجمن خود را با برجسته '/ بعد از = هدایت می شوید. بنابراین اگر انجمن خود را در دایرکتوری انجمن سپس شما باید هدایت می شوید = / انجمن / فایل index.php و هدایت یعنی = / انجمن / $ 2

badawidollah
26-03-10, 16:18
من نمی قوانین در vbseo.php من را ببینید

badawidollah
26-03-10, 16:20
<؟ پی اچ پی
error_reporting (0) ؛

include_once (dirname (__FILE__) '/ بایگانی / شامل / functions_vbseo.php') ؛
include_once (vBSEO_Storage : : مسیر ('vbinc') '/' VBSEO_VB_CONFIG..) ؛

vbseo_requested_url () ؛

vbseo_fullurl دلار = VBSEO_TOPREL. دلار vbseo_url_ ؛
$ vbseo_url_suggest = ''؛

سوئیچ (vbseo_url_ دلار)
{
مورد 'vbseo.php' :
خروج.
شکستن ؛

مورد 'vbseo_sitemap.php' :
مورد 'vbseocp.php' :
'cron.php مورد :
مورد 'cron.html' :

شامل دلار vbseo_url_ ؛

خروج.
شکستن ؛
}

/ / بایگانی -- شروع نسخه کامل \\ ************************************--
اگر (VBSEO_IN_PINGBACK & & ($ vbseo_url_ == 'بایگانی - xmlrpc /'))
{
اگر (! تعریف ('THIS_SCRIPT'))
@ DEFINE ('THIS_SCRIPT' ، 'newreply') ؛
dirname (__FILE__). '/ جهانی است. . VBSEO_VB_EXT.
vbseo_extra_inc ('خدمات میزبانی این سایت') ؛
vbseo_xmlrpc_proc () ؛
خروج.
}

اگر (VBSEO_REDIRECT_PRIV_EXTERNAL & & (vbseo_url_ $ == VBSEO_REDIRECT_URI))
{
uredir $ = $ _GET ['تغییر مسیر'] ؛
/ / $ uredir urldecode = ($ uredir) ؛
$ uredir = preg_replace ('#&(؟![- z0 - 9 \\ #]+؛)# SI '،' & '، $ uredir) ؛
$ uredir = str_replace ('"'،'" '، $ uredir) ؛
/ / $ uredir = str_replace ('' ، '٪ 20' ، $ uredir) ؛
اگر (preg_match ('# ^ HTTPS : \\ / \\ / #' ، $ uredir) & & preg_match ('#["<>]#'،دلار uredir))
{
اکو 'درج <HEAD><metahttp-equiv="refresh" content="0؛url=' $uredir'"> </ head> ایجاد <body>این </ body> </ HTML>. '؛
خروج.
}
}

و بیشتر
هیچ rewritecond وجود دارد

vBET
26-03-10, 22:18
من نمی قوانین در vbseo.php من را ببینید

قواعد در فایل htaccess تغییر نام دهید. دستورالعمل نمی گویم را ویرایش vbseo.php -- آن را می گوید به ویرایش فایل haccess و برای قرار دادن مطالب اضافی را قبل از قوانین به vbseo.php.. لطفا برو به شما فایل htaccess و شما قوانین برای vbseo.php وجود دارد.)

badawidollah
27-03-10, 06:48
httaccess من در ریشه انجمن من (در http://www.nusantaraku.org/forum/.httaccess

من باید در زیر این را دنبال بیش از حد؟

در حال حاضر -- در صورت استفاده از زیر شاخه انجمن خود را در URL ، سپس 2 اولین قوانین اضافه کردن پوشه انجمن خود را با پیشرو »/« فقط پس از هدایت می شوید تغییر =. بنابراین در صورتی که انجمن شما در پوشه انجمن سپس شما هدایت می شوید = / انجمن / فایل index.php و هدایت می شوید = / انجمن / 2 دلار یعنی

** بدون اضافه کنید که انجمن من بیش از حد می تواند ترجمه (اما چند زبان را پشتیبانی نمی کند)

badawidollah
27-03-10, 08:01
قواعد در فایل htaccess تغییر نام دهید. دستورالعمل نمی گویم را ویرایش vbseo.php -- آن را می گوید به ویرایش فایل haccess و برای قرار دادن مطالب اضافی را قبل از قوانین به vbseo.php.. لطفا برو به شما فایل htaccess و شما قوانین برای vbseo.php وجود دارد.)

قوانین vbseo.php وجود دارد؟
من فکر می کنم بسیاری از کاربران جدید فکر می کند که در ریشه forut خود را در مورد vbseo.php
بهتر از شما گفت : آن را برای بایگانی در قوانین است. htaccess تغییر نام دهید

badawidollah
27-03-10, 11:21
RewriteEngine در تاریخ

RewriteRule به vbenterprisetranslator_seo.php؟ vbet_lang = $ 1 و هدایت می شوید = / انجمن / [L ، QSA]
RewriteRule به vbenterprisetranslator_seo.php؟ vbet_lang = $ 1 و هدایت می شوید = / انجمن / $ 2 [L ، QSA]

RewriteCond ٪ {REQUEST_URI}! (admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron را)
RewriteRule به ^ ((آرشیو /)؟(.* \\. پی اچ پی (/.*)؟))$vbenterprisetranslator_seo.php [L ، QSA]

RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME}! - F
RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME}! - D
RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME} ^ (admincp | modcp | clientscript | cpstyles | تصاویر) /
RewriteRule به دلار vbenterprisetranslator_seo.php [L ، QSA]

RewriteBase تنظیم نمائید / انجمن /

٪ RewriteCond {HTTP_HOST} ^ WWW \\. nusantaraku \\. ORG
RewriteRule به (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L ، R = 301]

RewriteRule به ^ ((urllist | sitemap_).* \\ (XML |.. TXT) (\\ GZ))؟ vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php نقشه سایت = $ 1 [L]

RewriteCond ٪ {REQUEST_URI}! (admincp / | modcp / | cron را | vbseo_sitemap)
RewriteRule به ^ ((آرشیو /)؟(.* \\. پی اچ پی (/.*)؟))$vbseo.php [L ، QSA]

RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME}! - F
RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME}! - D
RewriteCond ٪ {REQUEST_FILENAME} / (admincp | modcp | clientscript | cpstyles | تصاویر) /
RewriteRule به ^(.+)$ vbseo.php [L ، QSA]

من با استفاده از بایگانی
و من با استفاده از ژنراتور نقشه سایت بایگانی 2.6

vBET
27-03-10, 14:34
من با استفاده از بایگانی
و من با استفاده از ژنراتور نقشه سایت بایگانی 2.6

توضیحات ما به وضوح می گوید : به مجموعه قواعد فعال تصدی درست قبل از قوانین را vbseo.php به آن را اوایل بیش از حد. لطفا حرکت آن. آیا شما نیاز به کمک بیشتر در این موضوع؟ :)

توضیحات بیشتر در مورد این نوشته برای قرار دادن توجه بیشتر در مورد درست قبل از بخشی ؛)

precylnet
25-04-10, 20:28
چگونه ادغام آموزش بایگانی Lighttpd +؟ با احترام.

vBET
25-04-10, 20:37
چگونه ادغام آموزش بایگانی Lighttpd +؟ با احترام.
لطفا فعلی خود را حکومت ، Lighttpd ، آن را به شما به روز شده در :)

precylnet
25-04-10, 20:48
در آغاز این یک بازنویسی اساسی از بایگانی lighttpd به نظر می رسد چیزی شبیه به این :

$HTTP["host"] == "DOMENA" {
server.document-root = "SCIEZKA DO /HTML/"
url.rewrite-once = (
"^/(sitemap.*\.(xml|txt)(\.gz)?)$" => "/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1",
"^(/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images|customavatars)/.*)$" => "$1",
"^(/favicon\.ico|/robots\.txt|.*clear\.gif)$" => "$1",
"^/(.+)\?(.*)$" => "/vbseo.php?$2",
"^/(.+)$" => "/vbseo.php"
)
}

نگاه من در این انجمن و در حال حاضر بازنویسی کل به نظر می رسد ، مثل این :

$HTTP["host"] == "SCIEZKA DO STRONY" {
server.document-root = "SCIEZKA DO /HTML/"
url.rewrite-once = (
"^/(sitemap.*\.(xml|txt)(\.gz)?)$" => "/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1",
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=",
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=$2",
"^/(.+)\?(.*)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?$2",
"^/(.+)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php"
)
}

این کار نمی کند البته - نشان می دهد صفحه خالی در ورودی شاخص است فقط در بقیه لهستانی krzaczy :) تشکر در پیش برای پشتیبانی، احترام forum.php.

vBET
25-04-10, 22:09
چه را به آدرس انجمن خود را؟ -- من باید بدانید که آیا به انجمن با استفاده از یک زیر شاخه در آدرس ، و به عنوان چنین است ، چه

precylnet
25-04-10, 22:11
سلام ،

نوشته شده از طریق PM

با احترام

vBET
25-04-10, 22:32
من که از دست رفته »/« در پایان از قوانین. استفاده از این :

$HTTP["host"] == "PATH TO FORUM" {
server.document-root = "PATH TO /HTML/"
url.rewrite-once = (
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/",
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2",
"^/(.+)\?(.*)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?$2",
"^/(.+)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php"
)
}

precylnet
25-04-10, 22:38
متاسفانه ، با / بدون -- آیا به همان شیوه رفتار آن کار نمی کند. شاید این کد باید قبل از حکومت می باشد؟

vBET
26-04-10, 03:25
متاسفانه ، با / بدون -- آیا به همان شیوه رفتار آن کار نمی کند. شاید این کد باید قبل از حکومت می باشد؟
- معمولا اکنون ممکن است در برابر آن باشد. آنها در حال حاضر لازم نیست - علم و تکنولوژی سیاسی تغییرمسیر به زیر انجمنهای تخصصی و آموزشی. لطفا کمی صبر - ما خود را به این رویکرد بررسی و آنچه که اتفاق می افتد در vbenterprisetransaltor_seo.php فایل (شاید یک موضوع برخی از zminenych). ویرایش: در حال حاضر هیئت مدیره خود را خاموش است، بنابراین من به طور کامل نمی تواند بگوید چه خبر است. صفحه با پیام به درستی و آدرس 2ND ترجمه شده به من فرستاده PM اشتباه است (باید به جای forum.php / انجمن /) - اصلاح نیز در حال کار به درستی با ترجمه. آیا شما مطمئن است که هنوز هم یک مشکل وجود دارد، یا شاید این قوانین صحیح هستند؟

precylnet
26-04-10, 20:31
سلام ، من هنوز هم یک مشکل ، اطلاعات در مورد LP. با احترام.

vBET
26-04-10, 23:17
سلام ، من هنوز هم یک مشکل ، اطلاعات در مورد LP. با احترام.

رفتن وجود دارد.

roymogg
27-04-10, 21:19
من نسخه رایگان بر روی من تست vb3.8 انجمن کار خوب است و می خواهم به خرید این انجمن VB4.02 اصلی که در آن باشد نصب شده است.

یکی از مسائل متوجه شدم ، شما نیاز دارید یک پیام خصوصی به aliaises مجموعه ای خالی در حالی که من در حال حاضر انجمن / index.php و انجمن / فایل index.php؟ به عنوان CMS در ریشه دامنه و انجمن در حال حاضر در دایرکتوری www-example-com/forum.

این بسیار آسان است به پیچ باشد و پلاگین ها سقوط بیش از بیش از همه به انجمن تا...

چرا خالی aliaises؟ -- شما استفاده می باشد در اینجا و پورتال در ریشه -- منظور از تنظیمات چیست؟

به سلامتی

روی

دستورالعمل های دقیق ادغام اینجا بنابراین ما می توانیم قبل از دانلود این فایل نقد می نویسید؟

vBET
27-04-10, 21:52
من نسخه رایگان بر روی من تست vb3.8 انجمن کار خوب است و می خواهم به خرید این انجمن VB4.02 اصلی که در آن باشد نصب شده است.

یکی از مسائل متوجه شدم ، شما نیاز دارید یک پیام خصوصی به aliaises مجموعه ای خالی در حالی که من در حال حاضر انجمن / index.php و انجمن / فایل index.php؟ به عنوان CMS در ریشه دامنه و انجمن در حال حاضر در دایرکتوری www-example-com/forum.

این بسیار آسان است به پیچ باشد و پلاگین ها سقوط بیش از بیش از همه به انجمن تا...

چرا خالی aliaises؟ -- شما استفاده می باشد در اینجا و پورتال در ریشه -- منظور از تنظیمات چیست؟

به سلامتی

روی

دستورالعمل های دقیق ادغام اینجا بنابراین ما می توانیم قبل از دانلود این فایل نقد می نویسید؟

لطفا توجه داشته باشید که نام مستعار یک پیام خصوصی به نیست دیگر خالی می شود -- آن را از چندین نسخه پیش است : به)

اگر شما هنوز هم چنین اطلاعاتی در هر مکان در فروم خارج -- لطفا ما را لینک بدهد و ما آن را تصحیح :)

roymogg
01-05-10, 18:31
خانه alliais صفحه به خالی است در دستورالعمل برای یکپارچه سازی VBSO نشان داده شده در vbulletin.org.

این version243 من فکر می کنم -- این دستورالعمل دیگر اعتبار ندارد؟

به سلامتی

RoyMogg

متن در vb.org

من لینک های SEO ترجمه ، من استفاده می باشد و صفحه اصلی در ترجمه -- چه چیزی اشتباه است؟
اول ، مطمئن شوید که شما قوانین htaccess تغییر نام دهید OK -- به ویژه برای انجمن ها با زیر شاخه در URL.
دوم ، آیا استفاده از NOT برای تعریف صفحه اصلی قابلیت نامهای مستعار از بایگانی (اطمینان حاصل کنید که آن را خالی می باشد).

vBET
01-05-10, 21:52
خانه alliais صفحه به خالی است در دستورالعمل برای یکپارچه سازی VBSO نشان داده شده در vbulletin.org.

این version243 من فکر می کنم -- این دستورالعمل دیگر اعتبار ندارد؟

به سلامتی

RoyMogg

متن در vb.org

من لینک های SEO ترجمه ، من استفاده می باشد و صفحه اصلی در ترجمه -- چه چیزی اشتباه است؟
اول ، مطمئن شوید که شما قوانین htaccess تغییر نام دهید OK -- به ویژه برای انجمن ها با زیر شاخه در URL.
دوم ، آیا استفاده از NOT برای تعریف صفحه اصلی قابلیت نامهای مستعار از بایگانی (اطمینان حاصل کنید که آن را خالی می باشد).

بله -- این دیگر معتبر نیست. تغییرات که اجازه می دهد تا از نام مستعار خانه در حال حاضر ساخته شده است. من قصد دارم در حال حاضر به حذف داده های قدیمی است. با تشکر برای اشاره به آن به ما :)

magmf
09-05-10, 13:50
و در مورد لینک باشد برای مقالات و پست های وبلاگ سیستم مدیریت محتوا چیست؟

هر چیزی که ما نیاز به تغییر را این امکان وجود دارد؟

vBET
09-05-10, 20:01
و در مورد لینک باشد برای مقالات و پست های وبلاگ سیستم مدیریت محتوا چیست؟

هر چیزی که ما نیاز به تغییر را این امکان وجود دارد؟

برای کسانی که با فعال تصدی ترجمه -- لطفا به دستورالعمل های ادغام در readme.html در بسته بندی فعال تصدی :)

trevis
13-05-10, 23:05
سلام، من می دانم که شما صحبت می کنید به اضافه کردن قوانین htacces قبل از قوانین vbseo.php است، اما برای بسیاری از مردم، این می تواند گیج کننده است، چون دو خط با "vbseo.php" وجود دارد. در اینجا این است که اکنون htaccess تغییر نام دهید اصلی، شما می توانید خط دقیق آن را مشخص می کنند که ما باید قوانین htaccess تغییر نام دهید اضافه شده vBET؟

1 RewriteEngine On
2 RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
3 RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
4 RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
5 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
6 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
7 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
8 RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

trevis
14-05-10, 14:21
لطفا کسی می تواند ارسال یک مثال کامل از یک "htaccess" دارید که با این نسخهها کار میکند vBET و vBSEO؟ من اعتقاد دارم که مقدار ارسال ها (و صفحات) این موضوع یک مثال را توجیه می کند. [] S، رافائل.

vBET
15-05-10, 00:58
سلام، من می دانم که شما صحبت می کنید به اضافه کردن قوانین htacces قبل از قوانین vbseo.php است، اما برای بسیاری از مردم، این می تواند گیج کننده است، چون دو خط با "vbseo.php" وجود دارد. در اینجا این است که اکنون htaccess تغییر نام دهید اصلی، شما می توانید خط دقیق آن را مشخص می کنند که ما باید قوانین htaccess تغییر نام دهید اضافه شده vBET؟

1 RewriteEngine On
2 RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
3 RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
4 RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
5 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
6 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
7 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
8 RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

این به وضوح شرح داده شده است به اضافه کردن قوانین فعال تصدی درست قبل از تمام قوانین و شروط را به vbseo.php به طوری درست قبل از تمام قوانین را vbseo.php "به معنی -- قبل از اولین که به vbseo.php -- زودتر نه بعد.

ما درک نمی کنند که می توان آن را گیج کننده است. چگونه به شما نشان می دهد ما باید آنرا شرح می دهید؟ -- با کمال مسرت از هر پیشنهادی برای بهبود توضیحات خود را انجام دهید :)

vBET
15-05-10, 01:00
لطفا کسی می تواند ارسال یک مثال کامل از یک "htaccess" دارید که با این نسخهها کار میکند vBET و vBSEO؟ من اعتقاد دارم که مقدار ارسال ها (و صفحات) این موضوع یک مثال را توجیه می کند. [] S، رافائل.

لطفا به من بدهید واقعی محتوای خود را htaccess و انجمن URL -- ما به شما ارسال خواهد کرد قواعد با تغییرات مناسب :)

trevis
15-05-10, 01:06
سایت وو [نقطه] ماندلا [نقطه] ORG و معدن "htaccess" دارید در حال حاضر این است:

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^mandela\.org
RewriteRule ^(.*)$ http://www.mandela.org/$1 [R=permanent,L]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^.*$
RewriteRule ^404\.shtml$ "http\:\/\/www\.mandela\.org" [R=301,L]

#RULES for SEO translation links without any SEO engine (on raw vBulletin links)
#If you are using vB 'Mod Rewrite Friendly URLs' then put those rules JUST BEFORE vB rules
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]

#vBulletin Standard Rules
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^.*$ - [NC,L]

# Forum
RewriteRule ^threads/.* showthread.php [QSA]
RewriteRule ^forums/.* forumdisplay.php [QSA]
RewriteRule ^members/.* member.php [QSA]
RewriteRule ^blogs/.* blog.php [QSA]
ReWriteRule ^entries/.* entry.php [QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^.*$ - [NC,L]

# MVC
RewriteRule ^(?:(.*?)(?:/|$))(.*|$)$ $1.php?r=$2 [QSA]

من با غیر فعال می باشد. من سعی خود را برای قرار دادن قوانین قبل از همه vbseo.php اما من تا به حال نتایج خوب است.

trevis
15-05-10, 01:09
این به وضوح شرح داده شده است به اضافه کردن قوانین فعال تصدی درست قبل از تمام قوانین و شروط را به vbseo.php به طوری درست قبل از تمام قوانین را vbseo.php "به معنی -- قبل از اولین که به vbseo.php -- زودتر نه بعد.

ما درک نمی کنند که می توان آن را گیج کننده است. چگونه به شما نشان می دهد ما باید آنرا شرح می دهید؟ -- با کمال مسرت از هر پیشنهادی برای بهبود توضیحات خود را انجام دهید :)
به عنوان مثال ، خواندن دستورالعمل خود را به من اطلاعات مربوط به خود قرار داده htaccess بین خطوط 3 و 4 است، این درست است؟ اگر من در حال حاضر در دادگاه محاکمه و کار نمی کند: (

Jesh
21-05-10, 15:21
htaccess تغییر نام دهید من در ریشه ، با انجمن ها در ریشه (به عنوان مثال من انجمن ها در پوشه و یا هر چیزی تنها به عنوان بنابراین بازنویسی) اطمینان حاصل کنید که حکومت طولانی است شکسته نشده (به عنوان مثال خاموش کردن قرار دادن کلمه در دفترچه یادداشت).

RewriteEngine On
Options +FollowSymLinks

# Redirect coinforums.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?uscoininfo\.com
RewriteRule (.*) http://www.coinforums.com/ [R=301,L]
# End Redirect from CoinForums.com

# Redirect to WWW
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^coinforums.com [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.coinforums.com/$1 [L,R=301]
# End Redirect to WWW

# vbSEO Sitemap
RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
# END

# vBET
# RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/gallery/(.*)?$ /gallery/$2?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

# vBET End

# vBSEO Beg
#RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
#RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
#RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
# vBSEO End

VGF
21-05-10, 16:22
htaccess تغییر نام دهید من در ریشه ، با انجمن ها در ریشه (به عنوان مثال من انجمن ها در پوشه و یا هر چیزی تنها به عنوان بنابراین بازنویسی) اطمینان حاصل کنید که حکومت طولانی است شکسته نشده (به عنوان مثال خاموش کردن قرار دادن کلمه در دفترچه یادداشت).

این شبیه چیزی است که می توانید سعی کنید به نظر می رسد ، اما این خط برای چه چیزی است؟

RewriteRule به / گالری / $ 2؟ زبان = $ 1 [L ، QSA]

من می توانم در یک پوشه / گالری در ریشه ندارد.

vBET
22-05-10, 23:23
به عنوان مثال ، خواندن دستورالعمل خود را به من اطلاعات مربوط به خود قرار داده htaccess بین خطوط 3 و 4 است، این درست است؟ اگر من در حال حاضر در دادگاه محاکمه و کار نمی کند: (

همانطور که من به یاد داشته باشید این مسئله در حال حاضر توسط PM حل -- اگر اشتباه می کنم :)

vBET
22-05-10, 23:25
این شبیه چیزی است که می توانید سعی کنید به نظر می رسد ، اما این خط برای چه چیزی است؟

من می توانم در یک پوشه / گالری در ریشه ندارد.

هنوز هر موضوع وجود دارد؟ همانطور که من به یاد داشته باشید ما آن را حل توسط PM ، اما می خواهید مطمئن شوید که این خوب است :)

Taurus
01-07-11, 13:41
من داشتن یک مسئله جدی است. لطفا کمک کند.

من فکر می کنم که ممکن است چیزی برای انجام با ادغام htaccess تغییر نام دهید من. اینجا مال من است ، آن درست است ، و یا عدم انجام کاری اشتباه؟

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^windows8theme\.org$
RewriteRule ^(.*)$ http://windows8theme.org/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

# MONTH
<FilesMatch "\.(flv|gif|jpg|jpeg|png|ico|swf)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000"
</FilesMatch>

# WEEK
<FilesMatch "\.(js|css|pdf|txt)$">
Header set Cache-Control "max-age=604800"
</FilesMatch>

# DAY
<FilesMatch "\.(html|htm)$">
Header set Cache-Control "max-age=43200"
</FilesMatch>

vBET
01-07-11, 20:43
این غلط است. لطفا قوانین فعال تصدی قبل از حکومت vbseo.php ، هنوز هم پس از حکومت ژنراتور نقشه سایت. بنابراین در به عبارت دیگر بین قوانین برای نقشه سایت ژنراتور (در آغاز) و vbseo.php (در پایان).

من داشتن یک مسئله جدی است. لطفا کمک کند.

من فکر می کنم که ممکن است چیزی برای انجام با ادغام htaccess تغییر نام دهید من. اینجا مال من است ، آن درست است ، و یا عدم انجام کاری اشتباه؟

RewriteEngine On

#RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^windows8theme\.org$
RewriteRule ^(.*)$ http://windows8theme.org/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

# MONTH
<FilesMatch "\.(flv|gif|jpg|jpeg|png|ico|swf)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000"
</FilesMatch>

# WEEK
<FilesMatch "\.(js|css|pdf|txt)$">
Header set Cache-Control "max-age=604800"
</FilesMatch>

# DAY
<FilesMatch "\.(html|htm)$">
Header set Cache-Control "max-age=43200"
</FilesMatch>

mykkal
26-08-12, 20:40
هی بچه ها،

من با داشتن مشکل با مترجم. من آن را نصب و وارد از قواعد بازنویسی در htaccess تغییر نام دهید من است، اما من 404 خطاهای زمانی که من سعی می کنم به بازدید از آدرس ترجمه شده است. زیر شاخه انجمن در 'شغل'. می تواند شما بچه ها کمک کند؟ htaccess تغییر نام دهید من است.

RewriteEngine On
RewriteRule ^[^/]+-f([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=forumdisplay.php&f=$1&page=$3 [L]
RewriteRule ^[^/]+-t([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=showthread.php&t=$1&page=$3 [L]
RewriteRule ^[^/]+-f([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=forumdisplay.php&f=$1&page=$3 [L]
RewriteRule ^[^/]+-t([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=showthread.php&t=$1&page=$3 [L]

#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|chat|cron)
RewriteRule ^(.*\.php(/.*)?)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !\.(jpg|gif)$
RewriteRule ^(archive/.*)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

php_flag magic_quotes_sybase 0
php_flag suhosin.cookie.encrypt Off
php_value suhosin.request.max_vars 2048
php_value suhosin.post.max_vars 2048
<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 41.
deny from 190.58.246.214
deny from 196.29.219.35
deny from 81.18.42.117

mykkal
26-08-12, 22:12
هی بچه ها،

مشکل گرفتن علم و تکنولوژی سیاسی به در mymodeltalk.com سایت من کار می کنند. اضافه کردم همه چیز را به فایل htcaccess همانطور که می بینید در زیر، اما زمانی که من در یک ترجمه را کلیک کنید خطای 404 دریافت می کنم. انجمن ما در مشاغل زیر شاخه است. هر گونه ایده آنچه که من باید انجام دهید؟

RewriteEngine On

#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/$2 [L,QSA]

<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 41.
deny from 190.58.246.214
deny from 196.29.219.35
deny from 81.18.42.117

Marcin Kalak
27-08-12, 14:27
وارد کردن آن به htaccess تغییر نام دهید:

RewriteEngine On

#RewriteBase /
RewriteEngine On

<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 41.
deny from 190.58.246.214
deny from 196.29.219.35
deny from 81.18.42.117

پست ها باید خوب ترجمه و لینک ها باید کار است، اما لینک ممکن است ترجمه. سپس شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن به روز رسانی و ساخت ادغام انجمنهای تخصصی و کامل از علم و تکنولوژی سیاسی.

mykkal
28-08-12, 20:43
سلام وجود دارد، من نمی فهمم چه می گویید؟ چه چیزی شما را توسط انجمنهای تخصصی و intergration کامل با علم و تکنولوژی سیاسی چیست؟
چرا آن را به کار نمی کند در حال حاضر؟ چیزی است که به درستی پیکربندی نشده است؟ من به دنبال دستورالعمل نصب و راه اندازی.

پست ها باید خوب ترجمه و لینک ها باید کار است، اما لینک ممکن است ترجمه. سپس شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن به روز رسانی و ساخت ادغام انجمنهای تخصصی و کامل از علم و تکنولوژی سیاسی.

Marcin Kalak
29-08-12, 11:08
اگر این htaccess تغییر نام دهید. کار نمی کند، من پیشنهاد می کنم به شما ارتقاء به آخرین نسخه از انجمنهای تخصصی و اجرای کامل پیکربندی دوباره، است که در علم و تکنولوژی سیاسی / آیا نه آپلود / readme.html

marcostutu
27-09-14, 08:49
كومو faço پارا usar لهه لهه اي vbseo nginx اي ؟

Marcin Kalak
04-10-14, 19:15
با آثار و vbseo vbet nginx، نمونه هايى از قواعد می توانید در فایل:

آیا نه و بارگذاری ابزارهای\\redirecting و قواعد ginx.txt

Fabiano
23-05-15, 23:41
من قادر به انجام این روش از URL های کوتاه هستم، از .htaccess من به نظر می رسد، مثل این:

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.mysite\.com
RewriteRule (.*) http://www.mysite.com/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)

اگر من با قوانین LONG قرار من می توانم آن را به کار، بد من می خواهم که کار می کند در بهترین راه ممکن آن را با دو حرف www.mysite / XY / forum.php شما می توانید آن را به راه درست را خرد کنید است؟

Marcin Kalak
25-05-15, 09:08
اگر لینک ها را با استفاده از نشانه ها بخش اول 2.e: yourforum.com/XY/ سپس سعی کنید:

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

Fabiano
26-05-15, 01:56
از شما بسیار سپاسگزارم که Marcin، در حال حاضر با این نکته از .htaccess کار: شامل از .htaccess آماده در "سایر" در فایل های فشرده. این که مقدار زیادی تسهیل می کند. متشکرم.

Marcin Kalak
26-05-15, 11:57
من خوشحال هستم که توانستم به شما كمك كند. ما را روی نوک و نمونه را در فایل های کاری است و نه ابزارهای \بارگذاری redirecting قواعد\.htaccess-و-نه-بارگذاری ابزارهای \redirecting-قواعد كوتاه است و قواعد redirecting\.htaccess.

Fabiano
24-06-15, 00:56
مارتین، من می دانم اکنون که برخی از زبان تغییر مسیر داده است. لینک تغییر مسیر ساخته شده است اما زمانی که شما کلیک کنید لینک به خانه می رود. چه می تواند باشد؟ من htaccess است مانند پست های گذشته:

RewriteEngine On

RewriteBase /

مثال: http://www.xxxxxxx.com/iw/coroas-e-mulheres/2323/%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%94-%D7%A9%D7%95%D7%91%D7%91%D7%94-%D7%90%D7%91%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%90-%D7%9C%D7%A2%D7%96%D7%90%D7%96%D7%9C.html

Marcin Kalak
24-06-15, 08:20
لطفا به من يك بعدازظهر ارسال به جزئیات دسترسی Admin CP، vBSEO CP و FTP. بررسی می کنم چه اتفاقی :) وجود ندارد.

Marcin Kalak
25-06-15, 08:40
شما باید گزینه های AdminCP -> مجموعه میباشد -> کنترل پنل - > تنظیمات عمومی -> شخصیت جایگزینی -> جایگزین نویسه های غیر انگلیسی در آدرس ها? به شخصیت های غیر انگلیسی به آدرس ها باشید.

yogasek
08-04-16, 17:51
من یک مشکل با عنوان انجمن ترجمه و شخصیت در آدرس ها.

1-من این فروم این مشکل مشابه آن می تواند به حل و فصل است?

Oferta sprzedaży domeny xxxx.pl (xxxx) (http://www.xxxx.pl/en/poczatkujacy/)
باید:
Oferta sprzedaży domeny xxxx.pl (xxxx) (http://www.xxxx.pl/en/begginer/)

2.
ورود به سیستم, شخصیت های غیر فارسی آثار خوب و لهستانی کلمات هستند به عنوان مثال جایگزینی: -> ą.
بنابراین vbet لینک بد و متاسفانه مهمان کلمه لهستانی حذف شده است.
چگونه برای حل این مشکل

پس از ورود به سایت:
Oferta sprzedaży domeny xxxx.pl (xxxx) (http://www.xxxx.pl/filtry-czastek-stalych/)

مهمان:
http://www.carcode.pl/filtry-cz-stek-sta-ych/

Marcin Kalak
09-04-16, 07:24
1. ترجمه نام انجمن امکان پذیر نیست.
2. سعی کنید به پاک کردن محتویات پوشه vbet_guestcache/en /.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.9.99