PDA

مشاهده نسخه کامل : حل خریداری شده، اما هیچ کلید مجوز و بدون کمک از فعال تصدی - بسیار ناراحت

evankreiner
24-04-12, 15:46
سلام، من به تازگی علم و تکنولوژی سیاسی برای انجمن یک مشتری خریداری شده، اما هیچ کلید مجوز در هر ایمیل دریافت کرد. تماس پشتیبانی (تماس با ما [در] vbenterprisetranslator [DOT] com آدرس) را دریافت کرده و هیچ کمکی در این. من تماس آنها را 3 بار، و هیچ کس پاسخ داده است. شماره تلفن # در این سایت نیز وجود دارد.

آیا این محصول یک محصول تختخواب سفری و یا چیزی؟ چطور می شود من می توانم از دسترس نیست، شماره تلفن وجود دارد، و هیچ کس به من تماس با بازگشت؟ چطور می شود من یک کلید مجوز داده نشده است؟ این محصول در فروم من بدون آن بی فایده است.

اگر هیچ کس می خواهد به من در این مورد تماس بگیرید، که باید به شکایت؟ اداره کسب و کار بهتر است؟ من هرگز به این مشکلات فرار قبل از من از دست داده است. بسیار ناراضی هر چند.

r.dziadusz
24-04-12, 22:39
سلام
لطفا توجه داشته باشید که همه حمایت علم و تکنولوژی سیاسی در انجمن ساخته شده است. ما عمیقا متاسفم که شما راضی با پشتیبانی از ما نیست. ما همه حمایت را در ایمیل؛ زیرا ما علم و تکنولوژی سیاسی را می توان accidentaly به عنوان هرزنامه برچسب گذاری شده است. این اولین پست خود را عیب یابی است، بنابراین در حال حاضر ما بهترین کار ما برای حل مشکل شما.

همانطور که می توانید ببینید که ما داریم کلید مجوز خود را. شما باید قادر به پیدا کردن کلید مجوز خود را در پست الکترونیکی که باید بعد از خرید محصول ما دریافت خواهید کرد.
در حال حاضر من را بررسی خواهد کرد که چرا شما آن را دریافت نمی

r.dziadusz
24-04-12, 23:08
آیا می توانید لطفا این http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php در ستون اول به نام
کلید مجوز / URL - به نام گواهینامه # / URL - تغییر نام را برای پیدا کردن کلید مجوز ساده تر، پس از پست های خود را که برای اولین بار با این موضوع :)

با عرض پوزش شما با این ناراحتی مواجه شده است.

لطفا به ما اطلاع دهید اگر شما قادر به پیدا کردن آن!

evankreiner
17-05-12, 16:07
سلام، با تشکر از شما برای ارسال پاسخ را ندارید. من برای یک زمان کوتاه داده بود چرا که کسی در پاسخ به هر یک از ایمیل های من، و این بود که چرا من ناراحت بود. من از طریق ایمیل تماس بگیرید برای هر گونه کمک گفته شد، و چند پیام فرستاده بود قبل از ارسال در انجمن.

تاخیر زمانی معمول پیام به انجمن چیست؟ من برای چند روز پس از ارسال این پست بررسی می شود و آن را به انجمن ارسال شده است، بنابراین من آماده بود را به بالا و فایل شکایت در محصول است، اما با تشکر از شما برای برگشت به من! من فقط به سوالات مطرح شده در انجمن را به صورت پست ارسال.

r.dziadusz
24-05-12, 23:52
سلام، معمولا یک روز بعد اما ما انسان ها تنها و کاری می توانند خانم: (بسیار متاسفم برای آن.

evankreiner
18-06-12, 19:55
سلام - سایت در اینجا بوده است و خاموش و یا بسیار آهسته به مدت چند هفته، پس از آن به سختی پاسخ.

این مسئله حل و فصل شده است، و همه چیز راه اندازی شده است - اما من باید مسائل جدید است که من به یک پست را در حال حاضر. با تشکر!

m_jankowski
18-06-12, 21:17
سلام ،
ما در حال کار بر روی شماره شما در موضوع های دیگر خود را.
درباره تصادف سرور، لطفا این موضوع: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/3110-vbet-server-updates.html

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 brings automatic translations