PDA

مشاهده نسخه کامل : حل چگونه به خاموش فعال تصدی و حفظ ترجمه؟

Simon Lloyd
14-04-12, 20:12
سلام کسی که می تواند به من بگویید که چگونه به خاموش کردن علم و تکنولوژی سیاسی اما نگه داشتن همه ترجمه به جای پست های تشکر شده بازگشت؟ من یک 2.6Ghz 12MB کش *** رم و هنوز هم بار بالا است و گاهی اوقات بیش از حد زیاد است، من انجام داده ام همه اینا هیچ کدوم بهینه سازی شده در اطراف آن ساخته شده تفاوت کوچک، تنها راه برای کاهش آن در حال حاضر سرور اختصاصی خواهد بود برای جلوگیری از موتورهای جستجو است که البته به معنای مرگ جامعه ما.

بنابراین، آنچه که من می خواهم به انجام این کار است تا تنها با استفاده از انجمنهای تخصصی اما نگه داشتن تمام ترجمه های من تا کنون. کسی توصیه می کنید؟

r.dziadusz
15-04-12, 12:21
سلام
علم و تکنولوژی سیاسی می کند پشتیبانی از ترجمه دارای ارسال های جدید. شما می توانید سعی کنید برای گسترش وزش کش TTL، آن را با استفاده کمتر فرآوری اما محتوا برای مهمان نه در تاریخ تاثیر می گذارد.
زمان پاسخ آزمون از websitepulse.com انجام و صفحه orignal: 1.018، و برای ترجمه (به عنوان مهمان) 1.151، بنابراین شاید ما possiblie می تواند در نظر گرفتن دلیل دیگری که چرا انجمن با این نسخهها کار کندتر است.

Simon Lloyd
14-05-12, 00:30
سلام ببخشید من نبوده است به این زودتر اما بسیاری از مواقع زمانی که من سعی می کنید سایت خود را کاهش دهید.

سایت من کار نمی کند، من چی میگم بار بالا است، همیشه وقتی که من در استفاده از علم و تکنولوژی سیاسی دارند، اگر من به بازگشت به انجمنهای تخصصی و به عنوان استاندارد بار قطره، من به شدید است که در حال حاضر * منتقل شد *** رم و پردازنده 3.2Ghz (چهار هسته ای).

چیزی که من درخواست بود، به هر حال برای جلوگیری از علم و تکنولوژی سیاسی ترجمه دیگر اما به خاطر ترجمه های درخواست شده که در حال حاضر در کش و پایگاه داده تا مردم هنوز هم می تواند www.mysite.com / FR / mythread_content.html و ترجمه فرانسوی است که من در حال حاضر که برای آن.

ترجمه در حال تبدیل شدن خیلی گران است، گوگل و مایکروسافت هر دو در حال حاضر به ترجمه پرداخت، بیش از حد از Apertium و بار سرور وجود ندارد. این است که چرا، در حال حاضر من می خواهم به آن را از ترجمه بیشتر اما هنوز هم اجازه می دهد کاربران برای دیدن محتوای در حال حاضر ترجمه شده است، من می دانم که وجود دارد نمی خواهد مطالب جدید ترجمه و ترجمه خواهد شد، اما به عنوان محتوا هر پست را ترجمه تغییر نمی کند (به کاربران می توانند پست های خود را ویرایش کنید) هیچ مشکلی وجود ندارد.

با احترام ،
شمعون

r.dziadusz
14-05-12, 21:20
چیزی که من درخواست بود، به هر حال برای جلوگیری از علم و تکنولوژی سیاسی ترجمه دیگر اما به خاطر ترجمه های درخواست شده که در حال حاضر در کش و پایگاه داده تا مردم هنوز هم می تواند www.mysite.com / FR / mythread_content.html و ترجمه فرانسوی است که من در حال حاضر که برای آن.

هیچ گزینه هایی در علم و تکنولوژی سیاسی وجود دارد. اما اگر شما می خواهید فقط برای جلوگیری از ترجمه پست جدید - بدون تغییر انجمن بهره وری - فقط با حذف تمام کلید ها / و غیره باری از ادمین سی پی خود را -> علم و تکنولوژی سیاسی -> ترجمه - در صورت عدم ارائه دهنده خواهد بود وجود ندارد ترجمه های جدید اما علم و تکنولوژی سیاسی خواهد شد استفاده از ترجمه های قدیمی برای یک بار ترجمه نوشته ها :)

mykkal
23-05-13, 11:49
سعی کنید بار تراز ... استفاده از سرورهای دو. یک cdn هم ممکن است کمک کند.

بعلاوه minify و استفاده از برنامه های caching حافظه پنهان مرورگر برای فعال کردن برای یک هفته.
opcode caching از طریق memcache است چون شما مى توانيد بهترين گزينه ابر سرورهای متعدد با هم اما apc است خوب دیگر گزینه

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.9.2