مشاهده نسخه کامل : حل چگونه برای حذف کد فعال تصدی زبان

norku
05-10-11, 10:41
من حذف شود اما vbet کد زبان نبود حذف شد [لانگ=x]، etc I don't want to have to go through hundreds of pages to remove them manually so did I miss a step? Can the code be removed without having to go through every single thread/post?

r.dziadusz
05-10-11, 12:33
در حال حاضر نصب خواهد شد vbet نه bbcode را تمیز کنید، لطفاً به یاد داشته باشید که صفحات در زبان بيگانه در اين زبان، پس شما کاربران را از دست داده پس از برداشتن vbet، علاوه بر اين خيلی مشکل خواهد بود تا به اين ترتيب خواندن untranslated پست - شاید بهتر است راه حل این است که حذف اين پست ها.
اما اگر شما می خواهید تنها به حذف "[زبان = X" و غیره می تواند برای شما یک روبات ، پاک کن را تا پایان هفته کد

norku
05-10-11, 12:42
چیزی که من نیاز به تمیز کردن آدرس ها... آدرس اینترنتی برای موضوعات که توسط کسی که تا به حال یک زبان خارجی را در صفحه مشخصات شان را هنوز نشان [langtitle = X] [/ langtitle] چگونه می توانم این مشکل رفع شود؟

من خلاص شدن از موقعيتهاى زيادى لانگ=x]، [ /لانگ]، [notranslate] etc by using vb censoring. I desperately need help with the urls though...

Here's one: .xxxxx.com/forum/f23/[ langtitle=fr]insigne-vrai-ou-faux-[-langtitle]-5565/

How do I get the rubbish out and turn it into:

http://www.xxxxx.com/forum/f23/Dinsigne-vrai-ou-faux-5565/

norku
05-10-11, 13:46
با عرض پوزش ولی من نیاز به ضربت این...

همچنین ، تغییر مسیر لینک ها در حال حاضر کار برکنار شده در صفحه اول گوگل به صفحات زبان های خارجی در فروم من؟

vBET
05-10-11, 13:59
همانطور که رادک نوشت : -- ما برای شما آماده ربات (پی اچ پی اسکریپت) که تمام لانگ ، langtitle و BBCodes notranslate حذف. این کار باید انجام شود و در این هفته به شما ارائه شده است.

اگر در URL langtitle به این معنی است که langtitle را به عنوان موضوع گنجانده شده است. به سادگی عنوان موضوع و حذف آن را تعیین کنید و تغییر دهید. در جاهایی که مهم هستند و نمی توانید صبر کنید لطفا فقط آن را تغییر دهید دستی. در جاهای دیگر ، لطفا صبر کنید برای اسکریپت.

norku
05-10-11, 14:05
سلام ،

چرا شما مردم هشدار مى دهند كه اين طور زنده اجرا كرد vbet کد حذف نمی شود وقتی که شما خواهید نصب حذف شود؟ چرا که شما از قبل می دانید که اگر ابزار اين اتفاق مى افتد؟ من خیلی ممنونم ولی من دوست دارم شبیه آن كمك به طور كامل نصب و نه صبر کنید در حالی برای هفته گوگل مشخصاتی است نادرست می تواند urlهای مشکل دار ...

در مورد تغییر مسیر برای دا / ، / د / ES موضوعات و غیره است که گوگل در حال حاضر نمایه چه؟

vBET
06-10-11, 02:24
سلام ،

پاسخ به پرسش شما بوث است - چون واقعا نامعمول به نصب vbet وقتی که واقعا نياز است و به كار گرفته شده است. ما از شما خواهش کنم برای اين ابزار يك بار قبل از آن، اما اين تصميم به اقامت کاربر با vbet فقط شيعة اماميه و صدق می كند.

همچنین ما می توانیم این کار را در کد حذف انجام نمی -- حذف نمی تواند به طور بالقوه مضر. آنچه شما نیاز دارید نسخه پشتیبان تهیه بانک اطلاعاتی در صورت هر گونه مشکلات نیاز دارد.

همچنين لطفا توجه داشته باشید که اگر شما افراد معلول vbet بعد گوگل نقشه سايت نادرست نخواهد شد، چرا که چنين نيست می تواند urlهای مشکل دار نمایش داده می شود.

برای در حال حاضر نمایه -- فقط قواعد تغییر مسیر که تمام کسانی که درخواست را به یک تغییر مسیر ایجاد کنید. با استفاده از این (لطفا تست آن) :

#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

افزودن فوروم هيئت مديره وجود دارد.اگر شما فقط مشکل شما به ما vbet قواعد و ما شما را دوباره عوض شد. يا به عبارت ديگر - 2 اولين كساني هستند كه شما بايد قوانين vbet vbenterprisetranslator_seo بردارید.php؟vbet_lang= $ 1 &ناچارا شکايت مستقيمی ثبات

norku
06-10-11, 09:51
اين بازنويسى قواعد کار نمیکند. هر وقت پير vbet صفحه است به نام آن كلي 404.

من در نصب vb /ميزگرد

. htaccess تغییر نام دهید در public_html هاست

RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

هر گونه اخبار در مورد ابزار حذف کد BB؟

vBET
06-10-11, 11:37
دایرکتوری تالار ارسال در جای اشتباه ، استفاده از این یکی :

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/$2 [L,QSA]
#just comment to see whole 2nd rule

اما این فرض کنید در دایرکتوری انجمن در public_html هاست. بهترین راه این است -- تنها استفاده از قوانین به حال قبل و تغییر آن است. اگر شما هیچ کدام را نداشته باشند ، پس ما باید برای پیدا کردن یک حق. با استفاده از این در پوشه انجمن خود را برای اولین بار. اگر شما می خواهید به استفاده از آن را در دایرکتوری اصلی ، در ابتدا بدون اضافی / انجمن بررسی

norku
06-10-11, 13:18
همه چيز خوب است با htaccess در كار / وقتی که vbet نصب شده بود. بله، من سعی کردم اول ولی قواعد قديمى من ناديده گرفته مى شوند. من نمی توانم به شما قواعد كار در هر دو /ميزگرد يا /. من فقط چیزهایی را به عنوان ديده بان هستند و گوگل به دوکانش 404 پس از 404 مسوول سايت ابزارهای تمیز redirect اما من ترجيح مي دهم.

نگاهی به؟ من می توانم PM شما مدیر / FTP دسترسی داشته باشید.

norku
06-10-11, 14:34
هنوز هم در اینجا

norku
06-10-11, 16:20
و هنوز هم اينجا هستند. شما که در اینجا بیشتر به رغم آنكه ظهر بیش از دو ساعت پیش وقتی شما حتما اينجا بودند. من میخواهم تا مقداری چای. من می توانم صبر کنید

norku
06-10-11, 19:39
و پشت. هر گونه خبر؟

vBET
06-10-11, 21:25
همه چيز خوب است با htaccess در كار / وقتی که vbet نصب شده بود. بله، من سعی کردم اول ولی قواعد قديمى من ناديده گرفته مى شوند. من نمی توانم به شما قواعد كار در هر دو /ميزگرد يا /. من فقط چیزهایی را به عنوان ديده بان هستند و گوگل به دوکانش 404 پس از 404 مسوول سايت ابزارهای تمیز redirect اما من ترجيح مي دهم.

نگاهی به؟ من می توانم PM شما مدیر / FTP دسترسی داشته باشید.

شما لطفا به من نشان بدهید.' قبل از htaccess vbet برداشته شد. همچنين لطفا بحث انگيزترين واکنش - آن معني ندارد. لطفا توجه داشته باشید که برگرده هم پیام های خصوصی - پیام های آنها منتظر ديگر براى ارزيابى نمى بود اگر تقاضا می تواند صبر و ديگر اگر يكي از كاركنان ما مشغول غايب است. تا از او خواست كه براي ارسال داده ها دسترسی داشته باشید لطفا بنویسید تا همه كاركنان ما در فوروم شما می توانند به شما کمک کنند. دسترسی به اطلاعات نياز نيست در اينجا - فقط لطفا قبل از ارسال پر .htaccess vbet برداشته شد.

PS.
من کار در حال حاضر در اصلاحات نسخه جدید BETA - رادک در اینجا بود و می تواند به شما کمک نمی کند چرا که شما اطلاعات برای من ارسال شده توسط PM. با عرض پوزش شما تا به حال به صبر.

norku
07-10-11, 09:05
بحث انگيزترين واکنش؟! در اين ميزگرد، قبل از اینکه در طول و بعد از آن نقطه فرستاد که من آن شب ادامه پیدا کند. من آن بعد از انتظار قابل توجهی برای مدت زمان پاسخ به نخ. اگر شما نمى توان خودتان زحمت همینطور ادامه پیدا کرده از بین رفت برای چند ثانيه از پاسخ به سوال شما حداقل اعتراف كرده اند وصول شب ادامه پیدا کند. شما باعث شد تا اين مشكل من تجربه می کند. vbet زیاد کار به عنوان تبليغ مى شود (بله، فراتر از کنترل شما می دانم) و تمام من است که به من که آن را به سرعت می خوابند. ولی نمی تونم فقط نصب نشده باشد نيز، مانند هر vb اضافه کنید. اوه نه، چون برگ vbet يهثى کد آن طور زنده اجرا كرد همه جا محل.

در هيچ جا در سايت شما وجود دارد كه شرح كامل از چگونگي رفع vbet. نه شما کجا ما بگو كه اين طور زنده اجرا كرد کد حذف نشود كه ما حذف کرده و ما باید منتظر روز به یک ابزار برای حذف آن. ابزار كه بايد بخشي از اين بسته نرم افزاری نصب ولی شما به وضوح دوست ندارم راجع به آن صحبت کردیم. به جای اینکه جواب داديم كه عملا شما کجا گفتید که شما هرگز اين امكان است كه هر كس خواهد بود که می خواهید نصب vbet؟!

بنابراین، من در حال حاضر هزاران نفر از لینک های نمایه شده که در حال حاضر تمام 404s تولید و چند صد پست حاوی BB code فعال خود و من مشکل؟

تا آنجا كه در محدودى نگران هستند می خواهید چه کار کنید؟ من در نصب vb سوئيت در /ميزگرد به من گفت: شما بارها. برای کار با vb vbet نصب شده در /ميزگرد تنها يكي از تنظیم محدودى از فعاليت خواهد كرد و من مى دانم كه شما اين را مى دانند. من پيشنهاد كردند كه شما ftp و دسترسی admin که می توانید برای خودتان یک نگاهی به وضوح ندارند اما شما همين مقدار زمان به شما بود که من هنوز مشتری ...

در اينجا قبل از htaccess است به برداشتن vbet. قرار بود كار مي كرد و در public_html کاملا (من vb نصب شده در /ميزگرد)

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www\.xxxx\.com$|^cdn\.xxxx\.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
#vbet translator rules end

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index\.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index\.php$ / [L,R=301]

vBET
07-10-11, 12:35
لطفا توجه داشته باشید که پیام های تکرار هرزنامه در نظر گرفته است - در هر انجمن که من می دانم. من نمی خواهم به بحث در مورد تعریف هرزنامه - فقط لطفا تکرار. من درک می کنم اگر پیام خود را چند روز منتظر بود، از آنجا که ما آن را از دست برخی از چگونه - این امر می تواند حتی قدردانی به یادآوری، اما 3 بار در همان روز ...

htaccess تغییر نام دهید شما باید شبیه به این:

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www.xxxx.com$|^cdn.xxxx.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*.(xml|txt)(.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/ [L,R=301]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/$2 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4.0[678] no-gzip
BrowserMatch bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index.php$ / [L,R=301]

همچنین عذر خواهی من - من را فراموش کرده به شما بگویم در مورد تغییر مسیر 301 قبل از. آن در حال حاضر وجود دارد تنظیم شده است. لطفا بررسی کنید و بگویید آن خوب است (من مطمئن هستم که قوانین / قبل از انجمن و یا شاید URL کامل نیاز نیست، بلکه آن چیزی است که برای بررسی در انجمن است). اگر نه من به دسترسی به داده خود را را شما ارسال دیروز و تنظیم آن را در سمت راست استفاده کنید.

PS.
در حال حاضر آزمايش radek است خط حذف vbet bbcodes - بايد در دسترس نیست.

r.dziadusz
07-10-11, 14:46
سلام ،
توجه داشته باشید!
این نسخه بتا از این اسکریپت است!

1.لطفا ایجاد فایل را ذخیره کرده و آن را به عنوان 'clearbb.php".
2.Put کد زیر را در آن ذخیره کنید و آن
3.Upload به سرور خود، ریشه های انجمن
4.آیا شما در تهیه پشتیبان از پایگاه داده
5.Turn قوانین انجمن
6.Log به عنوان مدیر
7.In مرورگر خود، آدرس مقصد به «clearBB.php" خود را
8.Press "پاک کردن" را فشار دهید

<?php echo "<input type=\"hidden\" name=\"securitytoken\" value=\"" . $vbulletin->userinfo['securitytoken'] . "\" />\n";?>

<p style="text-align: center">
Use this program to remove all bbcode tags (from posts, and urls) added by vBET </br>
To use this script, please log into your forum in other tab
</br>This script has big influence on your
database and changes are permanent - <b>can not be undone</b> therefore:
</br>
make sure you did the <b>backup of your database!</b> and remember to <b>turn
off your forum</b> during using this script!</p>

<form action="clearBB.php?do=execute" method="post"><input type="submit"
value="clear" style="width: 70%; margin-left: 15%" /></form>

<?php

function &basic_clear($pagetext, $what_to_clear) {
if ((strpos($pagetext, $what_to_clear)) === 0 ){
$i = 0;
} else {
$i = 1;
}
$message_tab = explode($what_to_clear, $pagetext);
for ($i;$i<count($message_tab); $i++){
if ($message_tab[$i][2] == ']')
$message_tab[$i]=substr($message_tab[$i],3);
}
$new_message = implode('',$message_tab);
return $new_message;
}

function update_pagetext(&$new_message, $message_id) {
global $vbulletin;

$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET pagetext = '".addslashes($new_message)."'
WHERE postid = " .$message_id
);
}

function update_tittle(&$new_tittle, $tittle_id) {
global $vbulletin;

UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE postid = " .$tittle_id
);
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "thread
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE firstpostid = " .$tittle_id
);
}

require_once('./global.php');
$charset = vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset');

if ($_REQUEST['do'] == 'execute') {

$result = $vbulletin->db->query_read("SELECT * FROM ".TABLE_PREFIX."post WHERE pagetext LIKE '%, 'lang')) !== FALSE) || ((strpos($message['pagetext'], '')) !== FALSE)){
$new_message = $message['pagetext'];
$to_remove = array("'، ' [لانگ=zh-tw[ '، ' [لانگ=zh-cn] '، ".[notranslate]", "") ؛
new_message دلار = str_replace( $to_remove'، 'نظرخواهى new_message دلار);
اگر ((strpos ($ [پیام pagetext ']،' [زبان = '))! == FALSE) {
$ new_message = basic_clear ($ new_message، '[زبان =')؛
}
update_pagetext(دلار) دلار new_message'، پيام 'postid[] ); .
}
// از پايان بلوك روشن برای پست

//بلوك براي پاك كردن urlها و عناوین نخ
اگر 'strpos(دلار) عنوان پيام[ ' ]، 'langtitle ( !) == غلط){
new_message_title دلار دلار = پیام[ ]; و چون عنوان
to_remove_title دلار = تركيب( ' [langtitle=zh-cn] '، 'نظرخواهى ' );
new_message_title دلار = str_replace( $to_remove_title'، 'نظرخواهى new_message_title دلار);
اگر 'strpos( $new_message_title.);
}

// end of block for clearing urls and threads titles
}
}
?>

اگر شما می خواهید تنها به آدرس های url را "روشن" لطفا قطع بخشی از کد هم مرز با:

//block for clearing urls and thread titles <--> // پایان انسداد برای پاك كردن urlها و عناوین تنيده اند
نسبت به نوع مرورگر مقصد خود را به آن، و فشار "روشن" را فشار دهید

norku
07-10-11, 18:13
با تشکر بسیار. من به شما اجازه می دانم که اگر من هر گونه مشکلات، اما اطلاعات به نظر می رسد به اندازه کافی روشن است.

norku
07-10-11, 18:30
htaccess تغییر نام دهید. کار نمی کند. این تغییر مسیر نیست و می افزاید: صفحه اصلی / public_html / ایجاد کاربر / و غیره به آدرس. حذف خواهند شد.

چرا وجود دو جعبه در پست 17 بالا؟ من حدس می زنم که جعبه 1 اسکریپت یک و آن جعبه 2 اسکریپت دو است است. آیا این مهم است که برای اولین بار اجرا شده است؟

r.dziadusz
07-10-11, 22:05
یکی از اولین - وجود تنها یک اسکریپت
جعبه دوم این است که حذف، اگر شما onlu می خواهید به روشن BBCode روشن از آدرس شما

norku
08-10-11, 11:20
با تشکر. من این زمانی که من سعی می کنم آن را اجرا کنید:

"تسلیم شما نمی تواند پردازش شود زیرا یک توکن امنیتی از دست رفته.

اگر این به طور غیر منتظره رخ داده است، لطفا به مدیریت سایت اطلاع رسانی و توصیف عملی که انجام شده، پیش از این خطا به شما دریافت ".

من سعی کردم اسکریپت با استفاده از پوست به طور پیش فرض و همچنین با افزونه های غیر فعال در config.php را. هنوز کار نمی کند.

vBET
08-10-11, 12:09
لطفا ابتدا سعی کنید برای ورود به سیستم در انجمن خود را، و سپس باز کردن اسکریپت در همان مرورگر. لطفا بگویید این کمک.

norku
08-10-11, 12:33
:) من وارد سیستم شوید. من هم در همان پنجره باز خط.

ویرایش: شکلک ها به این معنا نیست که مشکل رفت. من می توانم اسکریپت را اجرا کنید.

علاوه بر این ویرایش: لطفا به پست 19 مراجعه کنید. htaccess تغییر نام دهید شما نوشته شده کار نمی کند.

من فرستاده شما FTP و دسترسی به دریافت فایل از چند ساعت پیش در صورت درخواست شما.

یکی از ویرایش فقط برای جلوگیری از این سوال اجتناب ناپذیر و برای صرفه جویی در برخی از زمان در اینجا یک لینک به عنوان مثال در حال حاضر در فهرست گوگل است:
http://www.xxxx.com/forum/no/f72/just-an مثال-726/

این نتیجه از تغییر مسیر وقتی که من استفاده از htaccess تغییر نام خود را در پست 16:
http://www.xxxx.com/home/xx/public_html/forum/f72/just-an-example-726/

چه می توانم نیاز به ویرایش در قوانین خود را برای حذف صفحه اصلی / XX / public_html هاست /؟

vBET
08-10-11, 23:44
من بر روی سرور خود بود و شما موضوع htaccess تغییر نام دهید. حل شده است. همانطور که نوشتم مطمئن نبودم آیا شما نیاز / در ابتدای آدرس تغییر مسیر و یا نه لازم بود. این خوب است - لطفا چک کنید و تایید.

رادک شما با مسئله اسکریپت شما کمک خواهد کرد - او دوشنبه کار خواهد کرد. با عرض پوزش آن زمان بیشتر را، اما رادک ایجاد و تست اسکریپت - او را بهترین فرد برای کمک به شما باشد. اگر آن است که واقعا چیزی است که آنچه را نمی توان تا دوشنبه صبر کنید لطفا اجازه دهید من می دانم و من هم یکشنبه صرف آن را چک کنید. امید آن است که واقعا خیلی فوری نیست.

norku
09-10-11, 13:19
بزرگ است. متشکرم. تغییر مسیر در حال کار کاملا.

اسکریپت است به طوری فوری نیست اما اگر می توان آن را در روز دوشنبه به نظر می رسید که بسیار عالی خواهد بود.

r.dziadusz
10-10-11, 08:39
با عرض پوزش شما باید صبر کنید تا زمانی
من ویرایش کد قبلی من در پست(کلیک کنید (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556))
لطفا سعی کنید با استفاده از یک جدید

با تشکر. من این زمانی که من سعی می کنم آن را اجرا کنید:

"تسلیم شما نمی تواند پردازش شود زیرا یک توکن امنیتی از دست رفته.

اگر این به طور غیر منتظره رخ داده است، لطفا به مدیریت سایت اطلاع رسانی و توصیف عملی که انجام شده، پیش از این خطا به شما دریافت ".

من سعی کردم اسکریپت با استفاده از پوست به طور پیش فرض و همچنین با افزونه های غیر فعال در config.php را. هنوز کار نمی کند.

بله، اما این موضوع به خوبی شناخته شده اصلی است، من آن را توصیف آنها، در حال حاضر، اما در حال حاضر استفاده از این کد جدید یک بار دیگر، و لطفا سعی کنید برای تغییر نام فایل

ویرایش کنید
لطفا بگویید من که نسخه اصلی استفاده می کنید؟

norku
10-10-11, 11:11
سلام ،

من کد جدید شما اضافه، تغییر نام فایل ها و تلاش برای اجرای آن ولی من هنوز دارد اين پيام در خصوص امنيت نشانه. من با استفاده از vb سوئيت نسخه 4.1.6

r.dziadusz
10-10-11, 21:46
من که شامل برخی از vbulletin حافظه، و سریعتر این کد، لطفا سعی کنید همین الان کلیک کنید: (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556) و به من بگویید، اگر آن کمک می کند تا

raymond
11-10-11, 04:26
من در کد نگاه کرد و دید.

<form action="clearBB.php؟do=execute" method="post"> <نوع ورودی = "ارسال"
ارزش = "پاک کردن" سبک = "عرض: 70٪، حاشیه چپ: 15٪" /> </ فرم>

شاید اسکریپت به عنوان clearBB.php توان نام برد؟

raymond
11-10-11, 04:49
کار می کرد برای من.
من کپی کد، جا به جا به یک ویرایشگر متن و ذخیره آن به عنوان clearBB.php
آپلود clearBB.php در ریشه اصلی انجمن.
خارج شده به عنوان مدیر، نزدیک هیئت مدیره و اجرای clearBB.php از مرورگر وب من.
با کلیک بر روی دکمه روشن.

نامنویسی، تمام تگ زبان پاک شده است.

خیلی ممنون به vbseo مرده، همه كسانى شود كه به طور دائم پيوند با ساير تارنماها ناچارا شکايت مستقيمی به نخ اصل :)

r.dziadusz
11-10-11, 06:08
من در کد نگاه کرد و دید.

<form action="clearBB.php؟do=execute" method="post"> <نوع ورودی = "ارسال"

شاید اسکریپت به عنوان clearBB.php توان نام برد؟

بله، شما حق داشتند، اما مشکل با نشانه دست رفته، در مورد خط دیگر فعال است - است که به شما برای اجرای فایل.
در نظر بگیرید این مسئله حل شده است، و یا هر گونه سؤال دارید

norku
11-10-11, 10:20
تشکر ریموند. که خطا رمزی را برای من ثابت شده است.

این است که 'حل' هر چند r.dziadusz ...

پس از اين مسئله در حال اجرا باشد متن داستان: همه يار قبلی (و علامت گيومه آمده اند كه در حال حاضر در مجموعه نویسه های ascii مجاز) html : & #039 ، ' و هر گونه انديشه ها در مورد چگونگي رفع این؟ (من سعی کردم vbseo و شخصيت قابل تعویض عملکرد - زیاد کار. من هم از نو با پست بعد از پاک کردن حافظه پنهان در حال اجرا باشد به طور زنده اجرا كرد - خط چیزی تغییر نکرد). تنها يار و نقل قولی ماركس كه آنجا بودند قبل از متن داستان اجرا شده اند تحت تاثير قرار گرفت (پست های جديد كه حاوي آنها را نمایش خواهد داد) من معمولا می تواند 'كلاهبرداري' تثبیت جزئي با استفاده از vb خودسانسوری بزنند ولی من دوست دارم بيشتر نيست.

همچنين، & همه جا پخش است به عنوان &

مشکل 2: به چه علت من این طور زنده اجرا كرد در بعضي از جاها کد: [لانگ لانگ=x]، [لانگ لانگ = x] و غيره چه من گناهانم را خط (clearbb.php) به آنها نيز هست؟

r.dziadusz
11-10-11, 12:18
با عرض پوزش من از آن مشخص شده به عنوان حل، من قرار است آن را برای هر دو شما کار می کنند
من بررسی خواهد کرد چرا که & #039 ، لطفا به من بگویید چه charset استفاده میکنید (چه صورتی آن را انجام بدهم، می توانید در فایل readme.html )
در مورد مشکل دوم، appeard کاربران؛ زیرا اضافه کردن "لنگ" کد manualy
اگر شما می خواهید به از بين بردن دوم با استفاده از خط ام برای اولین بار مورد فرورفتن لانگ=x]
لطفا پیدا کردن این خطوط:

اگر ((strpos ($ [پیام pagetext ']،' [زبان = '))! == FALSE) {
}

قرار داده و دقیقا پس از آن:

اگر ((strpos ($ [پیام pagetext ']، [زبان ='))! == FALSE) {
}

این آزمایش شد فقط یک محکم کاری سریع است.
اما در مورد دوم [لانگ = x] این bbcode زیاد کار و پيچيده تر است، هم می تواند با تاثیر خواهد گذاشت، مشكلات بيشترى از شما به من نشان بدهید becouse برچسب با دو حفره، ولی من نمی دانم اگر آنهایی که با سه حفره و غيره، و becouse كه از شما می تواند داشته باشد، لازم است که من به چند تا متن cutted دریابیم اگر ممكن است به از بين بردن اين برچسب اطمينان خاطر.

ویرایش
در مورد & #039 curently ما روی آن کار یک لحظه صبر کنید pleae

norku
11-10-11, 12:45
سلام و تشکر. من شروع یک موضوع جدید در این مورد می تواند به شما آن را حذف کنید لطفا؟

نویسهگان من این است که ISO-8859-1

همچنین برای اطلاعات در اسکریپت.

مشتاقانه منتظر شنیدن از شما به چیزی ASCII HTML را به عنوان من واقعا می خواهم که ثابت است.

r.dziadusz
11-10-11, 19:17
سلام ما هنوز هم بر روی آن کار می کند، ما باید برای غلبه بر برخی از موضوع اصلی به طور موقت در انجمن تست ما، با عرض پوزش برای تاخیر، شما راه حل را در اسرع وقت دریافت کنید!

r.dziadusz
12-10-11, 11:09
سلام من می دانم آنچه به نظر می رسد این مسئله، من حدس می زنم نسخه های قبلی از clearBB استفاده کنید تا مثل من گفت که آن را به نسخه بتا بود.
برای از بين بردن &لطفاً بازگرداند و غيره را از پایگاه داده های پشتیبان شما فقط قبل از استفاده از اين روبات، و ایجاد این فایل را دوباره درست است: 'descrption کلیک کنید (با استفاده از جريان http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556), - (و نه گذشته، ممکن است که آن ایجاد مشکل - متاسفم برای این مدل از خط)

norku
12-10-11, 15:04
و از دست دادن 2 روز ارزش از نوشته ها / موضوعات در انجمن آسیب دیده است؟ من می توانم که نمی ...

r.dziadusz
12-10-11, 16:20
خوب من می توانم برای شما ایجاد یکی دیگر از اسکریپت است که همه از آن، حذف "، و
من متاسفم که این ASCI کدهای HTML غیر فعال به نظر می رسد، اما لطفا توجه داشته باشید که شما با استفاده از نسخه بتا از این محصول، ما را از هر چیزی به شما کمک کند

norku
12-10-11, 17:19
این عالی است. مرسی. آيا اين خط را حذف کنید حتی اگر آنها به هم متصل شدند به عبارت ديگر مثل اين: ' munchen-nordwest ' ؟

r.dziadusz
12-10-11, 17:31
همچنین نسخه بتا

1.Please ایجاد فایل و ذخیره آن به عنوان "decode.php"
2.Put کد زیر را در آن ذخیره کنید و آن
3.Upload به سرور خود، ریشه های انجمن
4.آیا شما در تهیه پشتیبان از پایگاه داده
5.Turn قوانین انجمن
6.Log به عنوان مدیر
7.In مرورگر خود، آدرس مقصد به «clearBB.php" خود را
8.Press "پاک کردن" را فشار دهید
"\\ N </ پی اچ پی اکو" <input type=\\"hidden\\" name=\\"securitytoken\\" value=\\"" $vbulletin-> userinfo ['securitytoken']. "\\>"؛>

<p style="text-align: center">
با استفاده از این برنامه ASCI کد HTML غیر فعال را به "عادی" علائم تغییر
</ برزیلی> این اسکریپت دارای تاثیر بزرگی بر شما
پایگاه داده ها و تغییرات دائمی - <B> قابل بازگشت نیست </ B> در نتیجه:
</ برزیلی>
اطمینان حاصل کنید که شما از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه <B> </ B> و به یاد داشته باشید <B> به نوبه خود
قوانین انجمن شما </ B> در هنگام استفاده از این اسکریپت </ p>

<form action="decode.php؟do=execute" method="post"> <نوع ورودی = "ارسال"

<؟ پی اچ پی

تابع update_pagetext (& $ new_message، message_id $) {
جهانی $ اصلی ؛

$ اصلی> DB-> query_write ("
به روز رسانی ". TABLE_PREFIX. پست
SET pagetext = '". addslashes ($ new_message)."
postid = "$ message_id
؛)
}

update_tittle تابع ($ new_tittle، tittle_id دلار) {
جهانی $ اصلی ؛

به روز رسانی ". TABLE_PREFIX. پست
ست عنوان = '". addslashes ($ new_tittle)."
postid = "$ tittle_id
؛)
به روز رسانی ". TABLE_PREFIX. موضوع
ست عنوان = '". addslashes ($ new_tittle)."
که در آن firstpostid = "$ tittle_id
؛)
}

require_once ('/ global.php.') ؛

اگر ($ _REQUEST ['انجام'] == 'اجرا') {
$ to_remove = آرایه (">"، "<"، "و"، ""، "")؛

$ نتیجه = $ اصلی> DB-> query_read ("SELECT * FROM". TABLE_PREFIX. "پست مکانی که در آن '٪٪' '<٪٪' در pagetext LIKE '٪٪>' OR pagetext مثل OR pagetext مانند و یا pagetext مانند '٪٪' یا pagetext مانند '٪ "٪' OR عنوان LIKE '٪٪' OR عنوان LIKE '٪'٪ 'OR عنوان LIKE'٪ <٪ 'OR عنوان LIKE' ٪>٪ 'OR عنوان LIKE'٪ "٪ '")؛
در حالی که ($ پیام $ = DB-> fetch_array ($ نتیجه)) {
دلار new_message = $ پیام ['pagetext']؛
اگر ((strpos ($ [پیام pagetext ']،'> '))! == FALSE) {
$ new_message = str_replace ('>'، '>'، $ new_message)؛
}
اگر ((strpos ($ [پیام pagetext ']،' <'))! == FALSE) {
new_message $ = str_replace ('<'، '<'، $ new_message)؛
}
اگر ((strpos ($ [پیام] 'pagetext'، '&'))! == FALSE) {
$ new_message = str_replace ('&'، '&'، new_message $)؛
}
اگر ((strpos ($ [پیام pagetext ']،'''))! == FALSE) {
$ new_message = str_replace (""، ""، $ new_message)؛
}
اگر ((strpos ($ [پیام] 'pagetext'، '"))! == FALSE) {
$ new_message = str_replace ("'،'"، $ new_message)؛
}

update_pagetext ($ new_message، $ پیام [postid '])؛

دلار new_title $ = پیام ['عنوان']؛
اگر ((strpos ($ پیام ['عنوان'، '>'))! == FALSE) {
$ new_title = str_replace ('>'، '>'، $ new_title)؛
}
اگر ((strpos ($ پیام ['عنوان']، '<'))! == FALSE) {
$ new_title = str_replace ('<'، '<'، $ new_title)؛
}
اگر ((strpos ($ [پیام] 'عنوان'، '&'))! == FALSE) {
$ new_title = str_replace ('&'، '&'، $ new_title)؛
}
اگر ((strpos ($ پیام ['عنوان']،'' '))! == FALSE) {
دلار new_title = str_replace (""، ""، $ new_title)؛
}
اگر ((strpos ($ [پیام] 'عنوان'، '"))! == FALSE) {
$ new_title = str_replace ('"'، '"، $ new_title)؛
}
update_tittle ($ new_title، $ پیام [postid '])؛
}
}
؟>

r.dziadusz
12-10-11, 17:36
متاسفم برای سبک اما اگر من آنها را به [php] tag, &amp; changes into & etc.

norku
12-10-11, 17:53
فقط سعی اسکریپت و آن را نشانی از HTML غیر فعال اسکی را حذف کنید اگر آن را بر روی یک کلمه پیوسته است. در اینجا یک مثال: این خیره کننده. I T &#039؛ کمک به ارزیابی ...

آیا باید از دیدن یک صفحه نمایش نتایج: از شماره پس از من برای اجرای اسکریپت؟

norku
12-10-11, 18:49
چه عالی، در چند مرحله از نصب http://"/;xxxxxxxxxxxxxxxx' اضافه شده است تا یک بار داخلي در پيوند با ساير تارنماها پست ... هيچ يك از آنها در حال حاضر كار البته. نه خوشحال

r.dziadusz
13-10-11, 10:18
برخی از مرحله حذف
در حالی که شما با استفاده از اسکریپت دوم بله؟ همچنین اگر چیزی را اشتباه می رود فقط پایگاه داده خود را از پشتیبان گیری در هنگام استفاده از کد شما انجمن باید تعطیل شود، بنابراین شما هیچ losts بازگرداند.
همچنین من esly می توانید اسکریپت چانگ دوم برای حذف کد HTML غیر فعال حتی اگر آن را در داخل برخی از واژه ها، متاسفم برای این unonvinient

norku
13-10-11, 23:33
سلام ،

من تمام نسخه از اسکریپت در پایگاه داده (بله، طبق دستورالعمل خود را با انجمن بسته شده است) اجرا شود.

من امروز 8 ساعت را صرف ادامه دارد از طريق صدها تن از نخهاي گير پيوند با ساير تارنماها داخلي و '' و غيره من مكررش جدی حالا پس اگر شما میتوانید به من يك خط كه رفع # 039; ، ' ، & حتي اگر از آنها بخش هايی از واژه ها که مطلقا عالی :)

ویرایش: اسکریپت تعمیر لینک های داخلی مانند ارسال: # 43 در بالا؟

r.dziadusz
14-10-11, 08:45
این اسکریپت که در حال حاضر من برای تو می نویسم تغییر خواهد کرد هر # 039، "و به" و غیره می تواند شما را نیز PM من URL موضوع با لینکهای خراب به نظر می رسد

r.dziadusz
14-10-11, 09:21
به روزآوری کلیک کنید کد: (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-4.html#post10734)

norku
17-10-11, 14:00
سلام و با تشکر برای به روز رسانی. من فرار اسکریپت و کردم خطا folllowing. به نظر می رسد یکی از پارامترهای شاید ممکن است اشتباه باشد؟

Database error in vBulletin 4.1.6:

Invalid SQL:
SELECT * FROM post WHERE pagetext LIKE '%&gt;%' OR pagetext like '%&lt;%' OR pagetext like '%&amp;%' OR pagetext like '%'%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR title LIKE '%&lt;%' OR title LIKE '%&gt;%';

MySQL Error : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR ti' at line 1
Error Number : 1064
Request Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Error Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Script : http://www.xxxx.com/forum/decode.php?do=execute
Referrer : http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php
IP Address : 79.194.232.35
Username : xxxx
Classname : vB_Database
MySQL Version : 5.0.92-community

r.dziadusz
17-10-11, 20:35
آیا می توانید لطفا یک بار دیگر به من به کلوپ خطا خود را بدون puting در آن هر برچسب شوید - هنگامی که شما این کار را برخی از کد HTML غیر فعال است یعنی نشانه های تغییر: '٪٪' و غیره٪٪

norku
18-10-11, 12:11
خطا در پایگاه داده اصلی 4.1.6:
در اینجا شما :

نامعتبر SQL :
SELECT * FROM پست WHERE٪ '٪٪' pagetext LIKE '٪٪' OR pagetext مانند <٪٪ 'OR pagetext مثل OR pagetext مانند٪'٪ 'OR pagetext مانند'٪ "٪ 'OR عنوان LIKE' ٪ 'OR عنوان LIKE'٪٪ 'OR عنوان LIKE'٪ <٪ 'OR عنوان LIKE'٪٪> '؛

خطا در خروجی زیر: شما دارای یک اشکال در نحو گذاشتن شما؛ بررسی کاربر که مربوط به نسخه MySQL سرور شما برای نحو حق استفاده از نزدیکی '٪' OR pagetext مانند "٪ '٪' OR عنوان LIKE '٪ و٪' OR عنوان LIKE '٪٪' OR تیتانیم در خط 1
شماره خطا : 1064
درخواست تاریخ عضویت: دوشنبه، اکتبر 17th 2011 @ 01:57:46
خطا در تاریخ: دوشنبه، اکتبر 17th 2011 @ 01:57:46
خط سوم : http://www.xxxxx.com/forum/decode.php?do=execute (http://www.hj-research.com/forum/decode.php?do=execute)
referrer : http://www.xxxx.com/forum/clearbb.php (http://www.hj-research.com/forum/clearbb.php)
آدرس IP: 79.194.232.35
نام کاربری: XXXX
Classname: vB_Database
خروجی زیر نسخه : 5.0.92 - جامعه

r.dziadusz
18-10-11, 12:29
سلام هنگامی که شما کد را در برنامه های ویرایش متن قرار داده است، آن را به احتمال زیاد تغییر کد HTML غیر فعال ASCI را به نشانه های طبیعی، و به طوری که مشکل ظاهر شده است. لطفا آن زمان یکی دیگر از پیست کنید و مطمئن شوید که تمام کد ASCI را تغییر نمی دهد - راه باقی می ماند آن را در پست من است. به خصوص توجه در "# 039٪؛" آن را نباید تبدیل به یک "

norku
18-10-11, 12:49
درست است. من که امتحان کنید.

norku
18-10-11, 13:09
چگونه است که اتفاق می افتد جلوگیری کنم؟ من سعی کردم دفترچه یادداشت + + نیز است، اما زمانی که من چسباندن کد خود را تغییر نمادها

r.dziadusz
18-10-11, 13:51
اگر شما لطفا PM جزئیات خود را acces به FTP شما می توانید این کد exatly محل آن گونه که باید باشد، اگر شما نمی خواهید به من acces شما manualy می توانید سعی کنید تغییر نمادهای دوباره بعد از آن را شبیه به این می شود '

norku
18-10-11, 14:43
من تمامش کردم که به هر حال و به نظر مى رسد به اين كار كرده اند. اين مطلب را به اپراتور 'خطا' :)

خیلی متشکرم برای چسبیدن به این و من اميدوارم كه نخ بسيار مفيد واقع خواهد شد كه هر كس دیگری هم دارد به چه علت به نصب vbet.

گوش پاک کن به کسی حذف نصب: کاری که من کردم و فقط نصب شما را با vbulletin كشا طبیعی است. قطعا از شما بپرسم بچه ها در اینجا در vbet قبل از اینکه شما نصب. آن خواهم که شما را نجات دهد خیلی هم سر درد داشتم.

r.dziadusz
18-10-11, 19:20
خوش آمدید، اگر شما هر گونه سوال در این موضوع لطفا برای هر گونه مسائل دیگر بپرسید، لطفا برای باز کردن موضوع جدید.
اگر همه چیز خوب است علامت آن را حل

schan
20-02-14, 20:37
هنوز هم اين است كه اين مسائل مشكل است يا تصميم گرفته شده تا به حال؟ آیا هنوز در شهرنشيني به نصب vbet؟

با تشکر.

Marcin Kalak
21-02-14, 13:11
مسئله حل شده است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.99