PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید در حال حاضر نمی تواند؟gopalmm2
31-05-11, 18:58
پس از آن گزینه ای برای خرید افزودنی را مشاهده کنید دیگر نیست؟ ممکن است شما می توانید از قرار دادن هشدار و کاهش قیمت؟ من به دنبال دریافت این فوق العاده افزودنی را مشاهده کنید پس از تلاش نسخه آزاد است.

kamilkurczak
31-05-11, 20:40
من نمی دانم که آنچه exacly شما می خواهید خرید.

پیشنهاد ما :
- فعال تصدی مجوز
نام تجاری فعال تصدی مجوز آزاد (بدون آدرس فعال تصدی در بالا و پایین صفحه).

در واقع ، فروش فعال تصدی موقت نگه. اطلاعات بیشتر :
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php

gopalmm2
01-06-11, 17:52
دقیقا آن را به طور موقت در انتظار نگه داشته است. آه خوب ، من آن را صبر کنید تا مشکل حل شده است. با تشکر قبلی.

vBET
02-06-11, 13:23
در این لحظه فعال تصدی فروش به طور پیش فرض بسته چون گوگل آنها ترجمه API 1ST دسامبر (جزئیات در اینجا نزدیک :

ما رسما به فروش هنگامی که ما راه حل های جایگزین برای ترجمه بازگشایی اندک است. ما می توانیم به شما لینک ویژه ای که به شما این امکان را می دهد به شما برای خرید اگر شما مطمئن نیستید که می خواهید به خرید ، حتی دانستن که در 6 ماه گوگل بسته خواهند شد ترجمه API و اگر فعال تصدی راه حل های جایگزین را ندارد پس از آن ترجمه ها متوقف خواهد شد کار به من بدهید. این است که چرا ما به طور موقت بسته فروش. اگر شما به طور کامل حاصل کنید که شما می خواهید برای خرید به هر حال -- لطفا به ما اطلاع دهید و ما شما را لینک ویژه ای که برای این اجازه می دهد ارسال.

vBET
02-06-11, 21:14
از آنجا که ما چندین بار در مورد ساختن فعال تصدی ممکن است به خرید خواسته شده بود در حال حاضر ما بازگشایی فروش از فعال تصدی. ما هشدار روشنی در صفحه خرید به طوری کسی که می خواهید برای خرید آگاه است که 1ST دسامبر 2011 ترجمه گوگل API بسته خواهد شد و فعال تصدی در این لحظه داشته باشند راه دیگری را برای حمایت از ترجمه.

در اینجا است awailable بیانیه ای در صفحه خرید :


اخطار : گوگل API ترجمه خود را برای ارائه در 1ST از دسامبر 2011 متوقف خواهد شد. ما در حال کار برای پشتیبانی از ترجمه سایر خدمات. شما می توانید تمام اطلاعات در مورد پیشرفت ما در اینجا پیدا کنید : گوگل خاموش ترجمه API

ما از فعال تصدی فروش مسدود شده تا زمانی که ما راه حل جایگزین برای ترجمه را نداشته باشند ، اما ما اجازه می دهد تا به خرید فعال تصدی به هر حال خواسته شده بود. ما شرکت صادق هستند و ما فکر می کنیم که فروش محصول است که آینده به زودی می توانید در نهایت ، حتی زمانی که مشتری که در مجوز موافقت شده است راه را به کسب و کار (بسیاری از کاربران مجوز نمی خواند). از آنجا که ما برای این خواسته ما بازگشایی فروش برای فعال تصدی با هشدار. آگاه باشید -- 1ST دسامبر گوگل API ترجمه را حذف. ما نمی تواند بگوید که در حال حاضر بسیاری از زبان خواهد شد پس از آن پشتیبانی و یا هر API ترجمه جایگزین پیدا کنیم و در همه. و برای جلوگیری از هر گونه اشتباه -- در اینجا بخشی از مجوز فعال تصدی است : فعال تصدی کار می کند با استفاده از سرویس ترجمه گوگل و شما باید اجازه داده شود از آن استفاده کنید. SIMPLE Podbielski میشل به شما می دهد هیچ بازپرداخت در صورت اگر انجمن خود را مسدود شده است / و یا در هر راه دیگری به سرویس های گوگل ترجمه ممنوع و محدود است.
بنابراین وجود خواهد داشت بدون بازپرداخت در همه. ما بهترین حمایت از ترجمه توسط API های دیگر ، هنوز هم در این لحظه ما نمیتوانیم تضمین کنیم آن را از لحاظ قانونی امکانپذیر و نه بسیاری از زبان های پشتیبانی خواهد شد.


اگر شما هنوز هم می خواهید برای خرید ، آگاه بودن از این فقط از فروش ما در حال حاضر! (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php) لینک

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1